زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

تایمر برق هفتگی دیجیتالی مدل 66

ثبت نظر یا پرسش
راهنمای فارسی
435,000 تومان
34006
موجود
+
تایمر قطع و وصل برق 40 تایم MB مدل EMB-66A با قابلیت برنامه ریزی برای یک هفته (روزهای مختلف، برنامه های مختلف یا یکسان) و تکرار اتوماتیک برنامه ها در هفته های بعد. به همراه راهنمیا فارسی.
دارای حالت رندوم برای قطع و وصل کردن برق پریز خروجی در زمانهای مختلف بصورت شانسی و تصادفی
صفحه نمایش بزرگ نسبت به مدلهای دیگر
40 برنامه روشن و خاموش برای یک روز یا روزهای خاص یا تکرار برنامه ها
نمایش ثانیه
دارای محافظ کودک
چراغ وضعیت
راهنمای فارسی (روش استفاده و تنظیمات)
 
کارآیی تایمر هفتگی:
گاهی اوقات شما نیاز به قطع و وصل کردن برق برای لوازم برقی دارید برای زمانیکه در خانه یا اداره نیستید یا در مسافرتید
مثلا برای خاموش و روشن کردن بخاری یا پمپ آکواریوم که می تواند جان ماهی های زیبا و عزیزتان را در ایام مسافرت یا زمانهایی که نیستید تامین کند.
یا در حالت حفاظتی میدانید که روشن یا خاموش ماندن مداوم لامپهای خانه نشانگر نبودن کسی در آنجا میباشد که این امر برای دزدان و سارقان علامت خوبی میباشد ولی شما میتوانید با نصب یک لامپ بر روی این وسیله و تعیین زمان خاموش و روشن شدن (یا انتخاب حالت Random بر روی تایمر) در طول شب از این قضیه جلوگیری کنید
این تایمر برق هفتگی دیجیتال معرفی شده سیب هفت برای تمامی افرادی که می خواهند برای لوازم برقی برنامه خودکار داشته باشند عالی است
مناسب برای کارگاههای صنعتی - گلخانه ها- مغازه و فروشگاه و سوپر مارکت- مرغداری ها و گاوداری ها و هزاران جای دیگر 
که شما نیاز به روشن و خاموش کردن وسایلی همچون لامپ و لوازم روشنایی و تابلو مغازه و ویترین و کولر (در نقش ریموت کنترل کولر آبی یا گازی با تعیین زمان) یا وسایل گرمایشی برقی مثل بخاری برقی و گرم کننده ها و دستگاههای تهویه و تصفیه آب یا هوا و پمپ آبیاری درختان و گلخانه و هزاران وسیله الکتریکی دیگر در زمانهای دلخواه و مشخص یا نامشخص.
این تایمر قابلیت برنامه ریزی 40 بار خاموش و روشن در هر شبانه روز را دارد (20 بار روشن و 20 بار خاموش) و قابلیت تکرار آن برای روزهای بعد یا روزهای خاص (قابلیت استفاده همه برنامه ها و تعیین تکرار برای همه روزهای هفته = 280 برنامه در هفته) میسر میباشد.
شما میتوانید برای یک روز 20 برنامه روشن و 20 برنامه خاموش تعیین کرده و یا همین 40 برنامه را برای کل روزهای هفته یا چند روز خاص معین کنید. یا اینکه جمعاٌ 40 برنامه متفاوت روشن و خاموش را برای روزهای متفاوت مشخص و تعیین کنید.
بطور مثال شما می توانید تعیین کنید که روز دوشنبه ساعت 4 بعداز ظهر جریان را برقرار ساخته و دوباره ساعت 8 و30 دقیقه شب جریان برق را قطع کند سپس پنج شنبه ساعت 2 نیمه شب برق را وصل کرده و 8 صبح جریان را قطع کند و سپس روز جمعه از ساعت 9 شب به مدت 2 ساعت هر نیم ساعت یکبار جریان را وصل و بعد از2  دقیقه قطع کند.
این وسیله در اصل به عنوان یک واسطه عمل نموده و بین دستگاه مورد نظر و جریان برق قرار گرفته و طبق تنظیمات شما در زمانهای معین شده برق آن وسیله را قطع یا وصل می کند.
یعنی دارای 2 شاخه جهت اتصال به پریز برای ورود برق به دستگاه از یک طرف و پریز برای خروج برق به وسیله مورد نظر از طرف دیگر میباشد.
یعنی یک پریز تایمر دار قابل تنظیم.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سیب هفت و سینا رسول تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
EMB-66A Electric Weekly Programmable digital timer switch
 
مشخصات تایمر برق دیجیتالی با قابلیت برنامه ریزی هفتگی مدل ای ام بی-66آ:
کمترین و حداقل  زمان برنامه ریزی: 1 دقیقه
میزان خطا: کمتر از 2 دقیقه در یک ماه
دارای دکمه ریست برای ریست نمودن دستگاه ( دکمه سفید R کوچک)
ورودی برق: 220 الی 230 ولت
ماکزیمم های مورد قبول: 16 آمپر - 3680 وات
اندازه: 32*55*115 میلیمتر 
دارای باطری بک آپ و پشتیبان داخلی برای ذخیره تنظیمات در زمان قطعی برق کوتاه مدت
دارای برگه راهنمای استفاده به زبان فارسی (یا به همراه کالا یا از طریق شبکه های مجازی عکس آن ارسال میشود)
بسته بندی این کالا بصورت طلقی میباشد
 
اطلاعات فروش سیب هفت:
1-برای شارژ و پر شدن باطری داخلی توصیه میشود در بار اول استفاده این تایمر را حداقل 12 ساعت مداوم بگذارید در پریز برق بماند
2-این کالا راهنمای فارسی ندارد، ولی برگه راهنمای انگلیسی دارد
3-این تایمر برای برای دستگاههایی که جریان مصرفی آنها از 16 آمپر یا 3680 وات بیشتر است استفاده نکنید .
از اتصال دستگاههایی شبیه سشوار یا بخاری برقی های قوی یا اجاقهای برقی صنعتی و هیترهای صنعتی بزرگ یا یخچال و کولر گازی و ... به تایمر هفتگی خودداری نمائید
و در نظر داشته باشید لوازم کمپرسوردار و استارتی مثل کولر و یخچال یا لامپهای کم مصرف و مهتابی و فوق کم مصرف موقع روشن شدن و استارت زدن 3 برابر حالت عادی یا توان اعلام شده تولید کننده مصرف می کنند. یعنی برای اینگونه لوازم باید 3 برابر در نظر بگیرید.
در مورد بقیه لوازم برای اطمینان بیشتر در ابتدا از روی برچسب آن لوازم ببینید که آمپر مصرفی آنها در محدوده این تایمر است یا نه.
4-در هنگام استفاده مطمئن باشید که دوشاخه دستگاه کاملآ در پریز فرو رفته باشد
5-در صورت نیاز به تمیز کردن تایمر آنرا از برق جدا نموده و با دستمال خشک تمیز نمائید.
6-از ریختن آب روی دستگاه یا قرار دادن آن در مکانهای مرطوب یا زیر باران خودداری نمائید
7-قسمت نشیمن و حفره کناری پریز دارای 2 پلت فلزی کناری و شکاف دوطرفه میباشد که این قسمت را از حالت دایره خارج نموده و کار را برای اتصال دوشاخه هایی که سر گلویی و توپی آنها به صورت گرد کامل میباشند سخت میکند مگر اینکه توسط تبدیل (قطعه رابط یا واسطه) بتوانید آن نوع دوشاخه ها را به این تایمر وصل کنید.

نظری یافت نشد