زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: پست، تیپاکس و ترمینال : 1 الی 2 روز کاری  پس از پرداخت

تایمر برق روزانه آنالوگ MB-22A

ثبت نظر یا پرسش
138,000 تومان
34121
موجود
+
تخفیف بر مبنای تعداد:
تعداد 2+ 5+ 10+ 50+
قیمت 135,000 تومان 130,000 تومان 125,000 تومان 115,000 تومان
تایمرقطع و وصل برق پریزی آنالوگ روزانه MB مدل MB-22A با قابلیت تنظیم 96 برنامه زمان قطع و وصل برق برای یک روز با حداقل زمان تنظیم 15 دقیقه (بازه های زمانی یک ربع)
دارای چراغ وضعیت روی بدنه
توان تحمل برق عبوری تا 16 آمپر (3680 وات)
این تایمر قطع و وصل برق قابلیت برنامه ریزی خاموش و روشن تا 96 بار در هر شبانه روز یعنی 48 بار وصل و 48 بار قطع برق را دارد که با یکبار برنامه ریزی شما این دستگاه طبق زمانهای تعیین شده برق داخل پریز دستگاه را قطع یا وصل میکند و این برنامه های بصورت اتوماتیک برای روزهای بعد نیز  اجرا میشود تا زمانیکه شما بخواهید برنامه ها را دوباره تغییر دهید.
 
توضیحات کالا:
گاهی اوقات شما نیاز به قطع و وصل کردن برق برای لوازم برقی دارید برای زمانیکه در خانه یا اداره نیستید یا در مسافرتید.
مثلا برای خاموش و روشن کردن بخاری یا پمپ آکواریوم که می تواند جان ماهی های زیبا و عزیزتان را در ایام مسافرت یا زمانهایی که نیستید تامین کند.
یا در حالت حفاظتی میدانید که روشن یا خاموش ماندن مداوم لامپهای خانه نشانگر نبودن کسی در آنجا میباشد که این امر برای دزدان و سارقان علامت خوبی میباشد  ولی شما میتوانید با نصب یک لامپ بر روی این وسیله و تعیین زمان خاموش و روشن شدن در طول شب از این قضیه جلوگیری کنید.
این وسیله جالب سیب هفت برای تمامی افرادی که می خواهند برای لوازم برقی برنامه خودکار داشته باشند عالی است.
مناسب برای کارگاههای صنعتی - گلخانه ها- مغازه و فروشگاه و سوپر مارکت- مرغداری ها و گاوداری ها و هزاران جای دیگر .
که شما نیاز به روشن و خاموش کردن وسایلی همچون لامپ و لوازم روشنایی و تابلو مغازه و ویترین و کولر آبی یا وسایل گرمایشی برقی مثل بخاری برقی و گرم کننده ها و دستگاههای تهویه و تصفیه آب یا هوا و پمپ آبیاری درختان و گلخانه و هزاران وسیله الکتریکی دیگر در زمانهای دلخواه و مشخص یا نامشخص.
برنامه ریزی این تایمر نیز راحت میباشد بطور مثال در یک برنامه ترکیبی شما می توانید تعیین کنید که ساعت4  صبح جریان را برقرار ساخته و دوباره ساعت 6 و30  دقیقه صبح جریان برق را قطع کند سپس ساعت11 صبح برق را وصل کرده و 12 صبح جریان را قطع کند و سپس از ساعت 8 شب به مدت2  ساعت هر نیم ساعت یکبار جریان را وصل و بعد از 15 دقیقه قطع کند.
این وسیله در اصل به عنوان یک واسطه عمل نموده و بین دستگاه مورد نظر و جریان برق قرار گرفته و طبق تنظیمات شما در زمانهای معین شده برق آن وسیله را قطع یا وصل می کند.
یعنی دارای 2 شاخه جهت اتصال به پریز برای ورود برق به دستگاه از یک طرف و پریز برای خروج برق به وسیله مورد نظر از طرف دیگر میباشد.
یعنی یک پریز تایمر دار قابل تنظیم.
امتیاز این نوع پریز تایمری های کاربری بسیار راحت آن میباشد و روش استفاده از آن به این صورت است که ابتدا دایره تایمر را تا زمانی بچرخانید که ساعت الان و اکنون روبروی فلش جهت نمای دایره مرکزی قرار بگیرد، سپس پین هایی که میخواهید را فشار دهید(هر پین در محدوده ساعتی قرار گرفته و برای هر ساعت 4 عدد پین وجود دارد یعنی 1 ربع به 1 ربع) ، فشار دادن هر کدام از 96 پین اطراف تایمر به عقب (با یک فشار مختصر و ملایم پین ها در مسیر شکاف و به سمت دوشاخه و عقب پریز میتوانید آنها را به انتهای شکاف برسانید تا آنجا ثابت بمانند) به منزله دستور روشن شدن و برقراری جریان در پریز در ساعت و زمان آن پین میباشد همین و بس.
فقط باید دقت کنید که کلید بغل دستگاه در حالت تایمر (عکس ساعت) باشد که از روی برنامه های داده شده عمل کند ، برای زمانهای دیگر که میخواهید جریان را بصورت دستی و بدون توجه به برنامه وصل کند باید این کلید را در حالت همیشه وصل (حرف i انگلیسی) قرار دهید.
این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.
MB-22A 24 hour Plug-in Timer and Mechanical Daily Programmable Timer Switch
 
مشخصات تایمر قطع و وصل برق 24 ساعته:
تایمر برق روزانه قابل تنظیم 24 ساعته
مدل: MB-22A یا مدلهای مشابه جدیدتر با کارآیی مشابه
کنترل  روشن / خاموش یا قطع و وصل کردن برق پریز در زمان های تعیین شده 
قابلیت برنامه ریزی 24 ساعته 
قابلیت تنظیم 96 برنامه روشن / خاموش برای کل 24 ساعت
حداقل زمان قابل تنظیم: 15 دقیقه (یک ربع)
بازه زمانی قابل تنظیم: 1 ربع، نیم ساعت، 45 دقیقه، 1 ساعت، 1 ساعت و ربع، ... (بازه های زمانی یک ربع) 
البته لازم به ذکر است در روزهای بعدی همین برنامه تکرار خواهد شد و در صورت نیاز هر زمان می توانید آنرا تغییر داده یا دوباره برنامه جدیدی را پیاد ه کنید
حداکثر وات لوازم اتصالی: 16 آمپر( 3680 وات)
درجه بندی : مکانیکی 
طریقه استفاده: سوئیچ تایمر 
بسته بندی: طلقی پوششی 
ورودی برق: 220 الی 230 ولت، 50Hz،  Max 3600W 
محل تولید: چین
اندازه: حدود 120*72*80 میلیمتر
 
نکات مهم دستگاه زمان بندی برق :
1-این تایمر برای برای دستگاههایی که جریان مصرفی آنها از 16 آمپر بیشتر است استفاده نکنید .
و در نظر داشته باشید لوازم کمپرسوردار و استارتی مثل کولر و یخچال یا لامپهای کم مصرف و مهتابی و فوق کم مصرف موقع روشن شدن و استارت زدن 3 برابر حالت عادی یا توان اعلام شده تولید کننده مصرف می کنند. یعنی برای اینگونه لوازم باید 3 برابر در نظر بگیرید.
در مورد بقیه لوازم برای اطمینان بیشتر در ابتدا از روی برچسب آن لوازم ببینید که آمپر مصرفی آنها در محدوده این تایمر است یا نه،
اگر روی برچسب آن وسیله برقی آمپر را ننوشته بود می توانید از فرمولی که سیب هفت در اینجا ارائه میدهد و با استفاده از وات مصرفی آمپر مصرفی آن دستگاه را بدست بیاورید
فرمول محاسبه آمپر: وات مصرفی / ولتاژ مصرفی = آمپر
یعنی اگر وات مصرفی دستگاه را روی برچسب نوشته بود کافیست آنرا تقسیم بر 220 (ولتاژ برق مصرفی) کنید تا آمپر مصرفی دستگاه بدست بیاید.
2-در هنگام استفاده مطمئن باشید که دوشاخه دستگاه کاملآ در پریز فرو رفته باشد.
3-در صورت نیاز به تمیز کردن تایمر آنرا از برق جدا نموده و با دستمال خشک تمیز نمائید.
4-از ریختن آب روی دستگاه یا قرار دادن آن در مکانهای خیلی مرطوب یا زیر باران خودداری نمائید.
5-حتی الامکان از اتصال دستگاههایی شبیه بخاری برقی های قوی یا اجاقهای برقی صنعتی و هیترهای صنعتی بزرگ به تایمر هفتگی خودداری نمائید.
6-از فشار دادن بیش از حد و بیشتر از شکافی که پین در آن قرار گرفته خودداری کنید چون ممکن است باعث شکستن پین مورد نظر شوید.
7-قسمت نشیمن و حفره کناری پریز دارای 2 پلت فلزی کناری و شکاف دوطرفه میباشد که این قسمت را از حالت دایره خارج نموده و کار را برای اتصال دوشاخه هایی که سر گلویی و توپی آنها به صورت گرد کامل میباشند سخت میکند مگر اینکه توسط تبدیل (قطعه رابط یا واسطه) بتوانید آن نوع دوشاخه ها را به این تایمر وصل کنید.

نظری یافت نشد