ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دوربین متر یا رنج فایندر حرفه ای اسندوی با برد 900 متر

تومان2,020,000
31622
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

یک محدوده یاب یا Range Finder لیزری عالی از شرکت اسندوی با دوربین کیفیت بالا جهت نزدیک کردن تصویر سوژه و نمایش فاصله دقیق شما از هدف

مشمول ضمانت خدمات یک ساله 

رنج فایندر چیست ؟ نوعی دوربین با قابلیت اندازه گیری فاصله سوژه ای که بوسیله دوربین دیده میشود( در محدوده و برد تعیین شده) تا بیننده و نمایش فاصله هدف مورد نظر در تصویر داخل دوربین. 

این نوع فاصله یاب ها مثل دوربین های فاصله بین در انواع تک چشمی و دوچشمی میباشند.

حتماٌ اینگونه دوربین ها را در فیلم هایی که در ژانر تک تیراندازی میباشند دیده اید که شخص تک تیرانداز یا فرد همراه او از دوربینی مستقل استفاده میکنند . این دوربین از همان نوع رنج فایندری میباشد که در اینجا توسط سیب هفت معرفی میشود .

این دوربین معرفی شده سیب هفت با قابلیت نمایش میزان دوری اهدافی که داخل دوربین بوسیله آن میبینید آنهم تا فاصله 900 متری ( 100 متر کمتر از یک کیلومتر)  به درد خیلی از حرفه ای ها میخورد مثلاٌ شکارچیان ، تیراندازان ، مهندسین ، کارشناسان شهرداری و جهادسازندگی ، سازمان های جنگلداری ، جنگلبانی ، محیط زیست ، کوهنوردان و صخره نوردان و طبیعت گردها و جهانگردها و حتی بازیکنان گلف و سایر کارهایی که نیاز به دانستن فاصله یک هدف از فاصله دور دارد.

این متن و عکس ها  توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب تهیه و گردآوری گردیده است. خواهشمندیم آنرا کپی برداری ننمایند. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

مشخصات دوریبن متر SNDWAY Laser Range Finder SW-900A :

محدوده اندازه گیری : 5 الی 900 متر

دقت اندازه گیری : 1 متر

محدوده اندازه گیری زاویه : 60 ± 

واحدهای اندازه گیری : متر - یارد

با قابلیت زوم کردن تصویر

بسته بندی شامل :

دوربین متر اسندوی با برد 900 متر مدل اس دبلیو-900 آ

کیف برزنتی مخصوص

بند آویزی

دفترچه راهنما

 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر