زمان ارسال: شهر تهران(پرداخت در محل) 3 تا 5 ساعت کاری
شهرستانها: پست، تیپاکس و ترمینال: 1 تا 2 روز کاری

دستگاه نمایشگر بیسیم مصرف برق افرژی مدل ای2 با قابلیت اتصال به کامپیوتر

ثبت نظر یا پرسش
848,000 تومان
32469
اتمام موجودی

نمایشگر میزان مصرف انرژی برق مدل E2 تحت لیسانس کمپانی efergy انگلستان با سنسور انبری کلمپی وایرلس و بیسیم و با قابلیت اتصال به کامپیوتر و مشاهده میزان مصرف برق بر روی نرم افزار مخصوص مشمول یک سال ضمانت و گارانتی.

نکته: قیمت فعلی در سایت اصلی افرژی 129 دلار (حدود 1.5 میلیون تومان) میباشد (البته هزینه حمل و گمرک را نیز علاوه بر این مبلغ باید در نظر داشته باشید) که به دلیل خرید قدیم (ارز قیمت قدیم) به همان قیمت سابق در سایت سیب هفت ارائه میشود

قابلیت اندازه گیری وات مصرفی وسیله برقی و ولتاژ عبوری و تعیین هزینه مصرفی برق 

فقط کافیست حلقه انبرک بخش سنسور این وسیله را به دور سیم فاز که از کنتور آن محل خارج میشود بیاندازید و سپس دستگاه گیرنده بیسیم را در هر قسمت از آن محل که خواستید بگذارید و روی صفحه نمایش میزان مصرف و تغییرات را بصورت لحظه ای و آنلاین ببینید یا با اتصال دستگاه گیرنده به کامپیوتر و اجرا کردن نرم افزار تمامی اصلاعات را روی کامپیوتر در بازه های زمانی روزانه ، ماهیانه و سالیانه مشاهده کنید یا مقایسه کنید و اگر تمایل داشتید گزارشات را ذخیره کنید.

مثل اینکه یک کنتور تکی کم حجم با دقت بالاتر برای آزمایش میزان مصرف برق خانه یا اداره یا مغازه خود داشته باشید تا بدانید واقعآ چقدر برق مصرف میکنید.

توسط این دستگاه  مصرف انرژی واحد خود را به دقت بررسی کنید تا از هزینه هایی که برای شما ایجاد می کنند مطلع شوید . 

همچنین با کمک این نمایشگر شما می توانید نحوه مصرف انرژی خود را بهبود ببخشید و برای وسایل پر مصرف خود جایگزینی مناسب تعیین نمایید مثلا میزان بهره وری و بازده وسایل برقی که زمانی که به پریز برق متصل هستند را بدانید و منزل یا محیط کار خود را به سیستم بهینه سازی، مدیریت و کاهش مصرف انرژی مجهز نمائید.

این نشانگر مصرف برق با  اعتبار جهانی و دارا بودن استاندارد اروپا برای شما امکان بررسی دقیق نحوه مصرف انرژی به منظور کاهش هزینه های آن را فراهم می کند .

 

آیا می دانید موثر ترین و تائید شده ترین روش کاهش هزینه انرژی چیست؟

بهترین راه حل ، اطلاع از میزان و نحوه مصرف انرژی است تا برای کاهش مصرف و هزینه های انرژی، خودتان اقدام کنید.

متخصصین رشته برق معتقدند که دانستن چگونگی مصرف و سپس تلاش برای هدفمند نمودن آن ، از  مصارف نادرست و نادیده گرفته انرژی جلو گیری می کند و تا 20% هزینه های انرژی شما را کاهش می دهد.

آیا حاضر نیستید که این تجهیزات به شما آگاهی های لازم در مورد نحوه مصرف انرژی دستگاه هایتان را هم متذکر شوند و راهکار های کاهش هزینه انرژیتان را اطلاع دهند ؟

چگونه از میزان واقعی مصرف برق یک وسیله برقی اطلاع داشته باشید ؟

چگونه میزان مصرف برق لوازم برقی را اندازه گیری کنیم ؟

جواب در سیستم جالبی می باشد که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا مقدار مصرف واقعی برق هر مکانی که از برق استفاده می کند یعنی کنتور برق دارد را به شما نمایش میدهد و شما با وصل کردن آن وسیله برقی به پریز یا جدا کردن آن از پریز و مقایسه و ثبت مقدار افزایش یا کاهش یافته مصرف میتوانید میزان مصرف ان وسیله برقی را براحتی بدانید.

سیستم های بهینه سازی، مدیریت و کاهش مصرف انرژی بهترین و موثرترین راهکار برای کاهش مصرف انرژی و هزینه های حاصل از مصرف انرژی است.

کاهش مصرف و هزینه های انرژی تنها با مدیریت خود شما امکان پذیر است.

این محصول ایفرژی به کاربران خود این اعتماد خاطر را می دهد که با بهره گیری از آن بهترین و موثرترین راهکار مدیریت و کاهش مصرف انرژی را در اختیار داشته باشند.

 

توضیحات : هزینه برق در حال افزایش است. حالا شما می توانید برای کاهش در هزینه و پیدا کردن وسایل پرمصرف از دستگاه مصرف سنج برق سیب7استفاده کنید و هزینه های برق خود را بر اساس روز ، ماه ، حتی یک سال تمام را محاسبه نمائید. همچنین کیفیت برق واحد خود را با نظارت بر ولتاژ ، فرکانس خط ، و عامل قدرت  چک کنید. 

حالا شما می دانید وقت آن است مشکل برفک یخچالتان را حل کنید یا برای خرید یخچال جدید اقدام نمائید

این دستگاه واتمتر با نمایش تغییرات مصرفی در پیدا کردن مرکز به هدر رفتن برق توسط لوازم برقی و همچنین در کاهش مبلغ قبض برق به شما کمک خواهد کرد 

شما می توانید حدود قبض برق خود را قبل از اینکه از شرکت برق دریافت کنید محاسبه نمائید.

یا تست کیفیت مصرفی از لوازم خانگی خود بگیرید

پس از هدفمند نموده یارانه ها و افزایش هزینه برق روا نیست که چشم بسته لوازمی را استفاده کنیم که شاید از بابت مصرف برق فقط جیب ما را خالی می کنند شاید اگر بنشینیم و حساب کنیم تعمیر یا خرید مدل دیگر آن وسیله خیلی به صرفه تر باشد تا نگهداری آن با همان شرایط

مورد دیگر مصرف واقعی یک وسیله می باشد نه مصرف ادعا شده از سوی سازندگان :

در چند سال اخیر کالاهایی تولید و یا وارد کشور ما شده اند که دارای تائیدیه و استانداردمعتبری نیستند و تست های اولیه ای که تولید کننده برای میزان مصرف آن کالا انجام داده یا مشمول همان زمان بوده و یا بخاطر اینکه اعلام میزان مصرف واقعی تاثیر در تعداد فروش آن کالا خواهد گذاشت پس نمی توان به ادعای بعضی از آنها اعتماد کرد (البته با احترام و افتخاربرای دیگر سازندگان و تولید کنندگان کشور عزیزمان که همیشه صداقت را اصل و ارجح بر درآمد و سود گذاشته اند)

اینجاست که این دستگاه سیب هفت به داد ما رسیده و باعث میشود مجرم اصلی را با سرعت پیدا کنید و راه حلی برای آن بیاندیشید.

 

مثال : چند ماهی بود که قبض برق را با رقمهای شوک دار دریافت می کردم و پس از بررسی کارشناس اداره برق اعلام شد که مشکلی از بابت سیم کشی تا ورودی خانه و کنتور برق وجود ندارد پس لوازمی که در داخل خانه هستند این برق را مصرف می کنند. 

لوازمی هم که در خانه ما استفاده میشود عبارت است از: 2 کامپیوتر و لوازم جانبی ، کولر گازی ، اجاق مایکروویو یا همون مایکروفر، چای ساز، یخچال، فریزر، تلویزیون، ضبط و سینمای خانواده، لامپ چراغ ها، سیستم دزدگیر و زنگ خطر... 

حال برای پیدا کردن آن وسیله برقی بیرحم از بین اینها چه کاری باید انجام دهم؟

این دستگاه معرفی شده سیب7 کارایی خود را به من نشان داد و توسط آن مجرم را پیدا کردم.

گسل و شکاف الکتریکی دستگاه چای ساز بود (از جنس های درجه چندم چین عزیز) که بطور وحشتناکی چندین برابر میزان مصرفی که بر روی برچسب آن نوشته شده بود مصرف برق داشت ، یعنی چای های این چای ساز گرونتر از کافی شاپ برای ما تمام میشد.

پس شکی نبود که لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی دیگر ما تقریباٌ استفاده عادلانه ای در حد سهم خود داشتند. 

پس از اخراج این وسیله پولخور ، قبض های بعدی رقمهای قابل قبول و معقولی داشتند.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری و ویرایش گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید.

Efergy E2 Wireless Electricity Monitor With Energy Reports and Software

 

ویژگی ها و خصوصیات نمایشگر میزان مصرف برق افرژی مدل ای2 وایرلس با قابلیت اتصال به کامپیوتر:

نمایش میزان و هزینه انرژی مصرفی

قابلیت رویت مقادیر و مدیریت و دسترسی به سوابق مصرف جهت بررسی اطلاعات مصرف بر روی کامپیوتر

نمایش اطلاعات مصرفی در محدوده های زمانی روزانه، ماهانه، سالانه و کل

ارتباط بیسیم و وایرلس بین سنسور و دستگاه نمایشگر مرکزی

نصب راحت و اسان

تنظیمات و کاربری بسیار ساده 

صفحه نمایشگر بزرگ LCD برای نمایش اطلاعات به صورت همزمان

کاهش هزینه های انرژی مصرفی

سازگار با شرایط و تعرفه های انرژی در ایران

کاهش اثرات گاز های گلخانه ای و کمک به حفظ محیط زیست

آموزش و افزایش آگاهی در مورد مصرف انرژی در محیط خانواده

حمید
نظر
دستگاه خوبی هست
فقط نمیدونم چرا شدت جریان ( امپر ) را نشان نمیدهد