ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

تستر باطری عقربه ای مدل 168

تومان39,500
33062
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

تستر باتری آنالوگ دقیق جیبی و قابل حمل مدل BT-168 برای بررسی میزان برق موجود در باطری های مختلف قلمی و نیم قلمی ، کتابی 9 ولت و باطریهای ساعتی در مدلهای مختلف خشک و نیکلی و شارژی

اگر می خواهید باطری های موجود در خانه یا اداره خود را تست کنید و آنهایی که خالی هستند را دور بریزید(منظور از دور ریختن شامل حال باطریهای شارژی نمیشود )

اگر می خواهید از وضعیت باطری شارژی مطمئن باشید و بدانید که پر است یا خالی شده ، تا برای عکسبرداری یا فیلمبرداری یا یک استفاده اضطراری آماده باشید

اگر می خواهید از میزان مصرف یک وسیله باطری خور آگاه باشید.

اگر می خواهید بدانید کار نکردن یک وسیله یا دستگاهی که با باطری کار می کند به دلیل خالی بودن باطری می باشد یا نه .

وسیله ای بسیار کارآمد و مفید و ضروری برای بررسی وضعیت انواع باطری های قلمی و بزرگ و کوچک شارژی و یکبارمصرف

فقط کافیست باطری مورد نظر را در بین فک کشویی این دستگاه پرتابل سیب هفت قرار دهید به گونه ای که فلز قطب های منفی و مثبت باطری با فلز انبرک و پین پائین این وسیله تماس پیدا کند ، اکنون این گجت میزان برق موجود در باطری را بوسیله قرار دادن عقربه در ردیف مربوط به آن سطح از انرژی بر روی درجه بندی به شما نشان خواهد داد.

برای بررسی وضعیت و میزان برق موجود در باطری  بخش سبز درجه بندی یعنی اینکه باتری شما انرژی کافی دارد و بخش زرد نشانگر معمولی و متوسط بودن این انرژی میباشد و اگر عقربه بر روی بخش قرمز قرار گرفت نشانگر این است که باطری شما انرژی کافی ندارد و اگر یکبار مصرف است آنرا باید در سطل آشغال بیاندازید و اگر باطری از نوع شارژی است قرار گرفتن عقربه در این محدوده به معنی این است که این باتری نیاز به شارژ مجدد دارد.

عملکرد تشخیص این تستر دقیقتر سیب7 از یک ولتمتر یا مولتی متر است چرا که ولتمترها فقط ولتاژ باطری را بدون هیچ باری اندازه گیری می کنند و حال آنکه باطریهای کهنه نیز بدون بار دارای همان ولتاژ اصلی خود هستند لذا ولتمترها هیچگاه قادر به تشخیص باطری کهنه از نو نیستند . 

ولـــــــی این تستر در اصل درون خود دارای یک بار مقاومتی است که هنگام تست باطری بار بر روی باطری قرار خواهد داد تا اندازه گیری و اعلام وضعیت باطری را بطور هر چه دقیقتر و واقعی تر بصورت حرکت عقربه روی صفحه رنگی گزارش دهد . 

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

BT-168 Battery Meter and Battery Tester

 

خصوصیات و مشخصات تستر و آنالیزر باتری آنالوگ و درجه دار بی تی-168:

نشاندهنده میزان دقیق برق موجود در انواع باتریهای نیم قلمی و تمام قلمی بر اساس درجه و رنگ

پلت دوتایی جداگانه مخصوص باتری های 9 ولت کتابی

3 محدوده ضعیف و متوسط و قوی در تقسیم بندی و درجه بندی قدرت باطری

خواندن راحت و آسان

کم حجم و سبک وزن و قابل حمل در جیب

همراه ایده آل برای آزمایش ظرفیت باطری

دارای فک و بازویی متحرک کشویی 

قابل استفاده برای سایزهای مختلف باتری

قابل استفاده برای تست باتری های 9 ولتی در مدلهای PP3, MN1604, 6F22, 006P

قابل استفاده برای تست باتری های 1.5 ولتی در مدلهایAAA, HP16, MN2400, R03 AA, HP7, MN1500, UM3 C, HP11, MN1400, SP11, LR14, UM2 D, HP2, MN1300, SP2, R20,UM1

قابل استفاده برای تست انواع باتری های ساعتی سکه ای و دکمه ای

رنگ بدنه : مشکی

اندازه  و ابعاد : 27*60*110 میلیمتر

وزن: 65 گرم

 

بسته بندی شامل :

 1 عدد باتری تستر عقربه دار

 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر