ارسال سریع سفارشات
شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

آهنربا ساز مگنت دی مگنت باکو مدل بی کا-210 جهت فعال یا غیرفعال سازی مغناطیس پیچ گوشتی و ابزار

تومان57,000
33220
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

مگنتایزر و دیمگنتایزر (مگنت دیمگنت) مدل BK-210 ساخت کمپانی BAKU، وسیله ای دوحالته برای ایجاد و تولید حالت مغناطیس و آهنربایی و همچنین از بین برنده و حذف کننده این نیرو در ابزارآلاتی مثل پیچ گوشتی و دم باریک و آچار آلن و حتی پیچ و میخ

حتماٌ دقت کرده اید که بیشتر پیچ گوشتی ها و فازمتر ها در نوک خود دارای قدرت آهنربایی هستند که بوسیله این نیرو می توانید از جاهایی که دسترسی به آنجا سخت است می توانید پیچ های آهنی را که افتاده بردارید یا پیچی را به داخل جایگاه خود رسانده و آنرا ببندید و این امر کمک شایانی به شما می کند.

حال ممکن است پیچ گوشتی ها و ابزاری فاقد این نیرو باشند یا پس از مرور زمان نوک پیچ گوشتی خاصیت خود را از دست داده باشد که در آنصورت از کارایی که توضیح داده شده باز خواهید ماند و کارتان سختتر خواهد شد.

یا بر عکس این قضیه نیز ممکن است یعنی در جایی که نیازی به آهنربایی بودن پیچ گوشتی نمیباشد و این نیرو مزاحم کارتان میشود یا وسیله ای که می خواهید روی آن کار کنید به نیروی مغناطیس حساس است و آسیب میبیند یا از تنظیم خارج میشود.

برای رهایی از مشکلات بالا و راه حل آن سیب هفت وسیله ای به نام Magnetizer Demagnetizer را به شما معرفی می کند که در عرض 5 ثانیه می توانید پیچ گوشتی یا نوک ابزار خود را مسلح به نیروی مغناطیس یا آهنربایی کنید یا اینکه آنرا خلع سلاح نموده و انرژی مغناطیسی را از روی آن حذف و پاک کنید.

روش استفاده از آهنرباکننده و غیر آهنربا کننده بسیار ساده و آسان است .

برای آهنربایی نمودن فقط کافیست نوک پیچ گوشتی را وارد سوراخ مستطیلی شکلی که با علامت + مشخص گردیده نموده و 2 الی 5 ثانیه نگهدارید ، همین و بس ، اکنون پیچ گوشتی شما مسلح به نیروی آهنربایی گردیده.

برای غیر مسلح نمودن آن نیز کافیست آنرا وارد سوراخ پلکانی شکل نمائید و 2 الی 5 ثانیه نگهدارید و تمام

این تبدیل کننده آهنربایی باکو بدون نیاز به برق و باطری میباشد و می تواند سالها بدون نیاز به انرژی انجام وظیفه کند و جزو لوازم ضروری جعبه ابزارآلات شما به شمار آید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

BAKU BK-210 Magnetizer and Demagnetizer for Screwdrivers or other Iron Tools

 

مشخصات آهنرباساز باکو مدل بی کا-210:

برند: BAKU

مدل: BK-210

اندازه دستگاه : 30*50*50

اندازه سوراخ : 13*25

وزن: 99 گرم

 

اطلاعات فروش :

در مورد برخی پیچ گوشتی ها که در ساخت آنها برای قسمت مغزی نوک از آهنربا استفاده شده این وسیله فقط می تواند قدرت آن را کمی افزایش یا کاهش بدهد و شاید با کاهش انرژی آهنربایی آن قسمت همچنان کمی حالت آهنربایی داشته باشند که در مورد آن کاری نمیشود کرد و نیاز به استفاده فراوان و مرور زمان دارد تا انرژی آن کاملاٌ تخلیه شود.

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر