زمان ارسال سفارشات: شهر تهران : 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

دماسنج میله ای پرابی دیجیتالی مدل 9283، با قابلیت تعیین محدوده دما و آلارم هشدار

156,000 تومان
33128
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

ترمومتر میله ای دیجیتالی مدل 9283 با قابلیت اندازه گیری دما از 50- درجه سانتیگراد زیر صفر الی 300+ درجه سانتیگراد بالای صفر

دارای آلارم و قابلیت تعیین محدوده دمای مورد نظر، زمانیکه دمای پراب از حداکثر دمای تعیین شده بالاتر رفت یا از حداقل دمای تعیین شده پایینتر آمد. دستگاه شروع به پخش آلارم (صدای بیپ بیپ) میکند و شما را از این موضوع باخبر میکند.

امتیاز و برتری دیگر این مدل دماسنج میله ای مجزا و جدا بودن بخش پراب و صفحه نمایش آن میباشد که باعث راحتتر شدن استفاده و همچنین خواندن راحت اعداد روی صفحه نمایش میشود، بدین صورت که می توانید پراب را در یک دست بگیرید و به مرکز جایی که میخواهید حرارت آنرا بدانید نزدیک کنید و دستگاه نمایشگر را در دست دیگرتان داشته باشد و تغییر اعداد را به آسانی مشاهده کنید.

مناسب برای آشپزخانه، آزمایشگاه، کارخانه و مصارف صنعتی یا  اجاق غذاپزی و باربیکیو (کمتر از 300 درجه) یا جاهائیکه در جای به اصطلاح نادخی قرار گرفته اند و دسترسی به آنها کمی سخت میباشد.

مثلاٌ شما می توانید از این ترمومتر پراب میله ای معرفی شده سیب هفت برای اندازه گیری و دانستن دمای آب یا لیوان قهوه و چای و یا شیر و دمای داخل غذاها و کیک استفاده کنید.

کافیست دستگاه را روشن کنید و نوک میله را به هر نقطه ای که میخواهید دمایش را بدانید نزدیک کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

9283 Digital Multi Thermometer

 

خصوصیات و مشخصات دماسنج پرابی و میله ای دیجیتال آلارم دار 9283:

محدوده اندازه گیری دما : 50- درجه سانتیگراد زیر صفر الی 300+ درجه سانتیگراد بالای صفر

دقت اندازه گیری: 0.1 درجه سانتیگراد

میزان خطا: حدود 2 الی 5 درصد (بستگی به دما و جنس هدف)

نوع باطری: 1 عدد باتری نیم قلمی (در بسته بندی موجود نیست)

طول پراب: حدود 11 میلیمتر

طول سیم پراب: حدود نیم الی 1 متر

نوع بسته بندی: بسته بندی وکیومی

 

توجه : با اینکه قسمت دیجیتالی و مدار این ترمومتر از جنس ABS نسوز میباشد ولی توصیه میشود در دماهای خیلی بالاتر مواظب باشید شعله به قسمت الکترونیکی دستگاه برخورد نکند و همچنین آب یا رطوبت به این بخش وارد نشود.

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

در همه دماسنج های میله ای نمایش دما بصورت پلکانی میباشد یعنی افزایش یا کاهش اعداد به تدریج و به آرامی میباشد و اندازه گیری دقیق دما نیاز به صرف زمان دارد. مثلا زمانیکه میخواهید دمای هدفی با محدوده دمایی 100 درجه را اندازه گیری کنید باید نوک میله را بر روی آن گذاشته و حدود 2 دقیقه منتظر بمانید (چون عدد نمایشگر حدود هر ثانیه 1 رقم افزایش پیدا میکند)

هر موقع عدد تقریبا ثابت شد و تا 10 ثانیه تغییر قابل توجهی نداشت بدین معنی است که دمای هدف اندازه گیری شده و همانی است که روی صفحه نمایش ترمومتر مشاهده میکنید.

 

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر