زمان ارسال سفارشات: شهر تهران: 3 الی 5 ساعت کاری
شهرستان ها: تیپاکس و ترمینال: ساعات کاری همانروز ، پست: 1 روز کاری پس از پرداخت

ترمومتر و دماسنج میله ای اسمارت سنسور مدل 212

248,000 تومان
33102
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

ترمومتر میله ای پرابی دیجیتالی Smart Sensor مدل AR212 با قابلیت اندازه گیری دما از 50- درجه سانتیگراد زیر صفر الی 300+ درجه سانتیگراد بالای صفر

مناسب برای آشپزخانه، آزمایشگاه، کارخانه و مصارف صنعتی یا  اجاق غذاپزی و باربیکیو و جاهای دیگری که به علت خطر یا گرمای آتش می خواهید دمای مرکز آتش یا حرارت را از فاصله بدانید یا جاهائیکه در جای به اصطلاح نادخی قرار گرفته اند و دسترسی به آنها کمی سخت میباشد.

مثلاٌ شما می توانید از این ترمومتر پراب میله ای معرفی شده سیب هفت برای اندازه گیری و دانستن دمای آب یا لیوان قهوه و چای و یا شیر و دمای داخل غذاها و کیک نیز استفاده کنید.

با کاربری بسیار آسان و راحت، این وسیله فقط 1 دکمه دارد که برای روشن یا خاموش کردن دستگاه میباشد، پس کافیست دکمه روشن را بزنید و نوک میله را به هر نقطه ای که میخواهید حرارتش را بدانید نزدیک کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Smart Sensor AR212 Probe Pen type Contact Digital Thermometer

 

خصوصیات و مشخصات دماسنج میله ای دیجیتال اسمارت سنسور مدل آ آر212:

محدوده اندازه گیری دما : 50- درجه سانتیگراد زیر صفر الی 300+ درجه سانتیگراد بالای صفر

دقت اندازه گیری: 0.1 درجه سانتیگراد

میزان خطا: حدود 2 درصد

نوع باطری: باتری ساعتی 3 ولتی مدل CR2032

اندازه دستگاه: 19*35*230 میلیمتر

وزن: 60 گرم

نوع بسته بندی: بسته بندی وکیومی

 

توجه : با اینکه قسمت دیجیتالی و مدار ترمومتر سم از جنس ABS نسوز میباشد ولی توصیه میشود در دماهای خیلی بالاتر مواظب باشید شعله به قسمت الکترونیکی دستگاه برخورد نکند

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر