به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

پنکه  جادویی انعطافی با قابلیت نمایش متن و پیغام چراغدار توسط چراغ پره ها و تامین برق از پورت یو ا س بی

پنکه جادویی انعطافی با قابلیت نمایش متن و پیغام چراغدار توسط چراغ پره ها و تامین برق از پورت یو ا س بی


 

39,000 تومان

10558
تمام شد

پنکه و فن 11 LED جالب با قابلیت نمایش متن (+تعدادی آیکن و شکلک) بصورت نورانی بر روی پره چرخنده فن و کارکرد بوسیله برق پورت USB کامپیوتر یا آداپتور یا پاوربانک

و امکان ایجاد متن های انگلیسی یا کاراکتر یا طرح های کشیده شده با مداد نرم افزار توسط برنامه مخصوص در کامپیوتر و تعیین نوع باز کردن و شروع نمایش متن و بستن متن.

این پنکه جذاب با نوشته هایی که بوسیله شما داخل حافظه اش بارگذاری شده و بصورت هوشمند توسط لامپهای ال ای دی نواری داخل پره ایجاد میشود به دلیل سرعت چرخش پره ها یا ملخ های پنکه در نگاه اول و مخصوصا در فضای تاریک اینگونه به نظر میرسد که این نوشته ها روی هوا ایجاد میشوند و صحنه ای شگفت انگیز برای بیننده ایجاد میکند.

بوسیله این پنکه سیب هفت هم خنک شوید و هم دوستان خود را شگفت زده کنید یا اینکه به عنوان کالای تبلیغاتی آنرا در ویترین مغازه خود بگذارید تا بدلیل نور تیز LED از دور جلب توجه کرده و عابران و رهگذران را به سمت ویترین فروشگاه شما هدایت کند.

فقط کافیست اسم خودتان یا مغازه تان یا شماره تماس و شماره تلفن ثابت و همراه و نوشته های قشنگ دیگری مثل سلام و تولدت مبارک و غیره را به زبان انگلیسی (Hello ، Happy Birthday) توسط سافت ویر داخل دستگاه بریزید و آنرا روشن کنید تا همان نوشته های با حرکت های تعیین شده روی پره ها به نمایش و رقص در بیایند.

و هر زمان که دوست داشتید پیام و نوشته های ایجاد شده را توسط کامپیوتر عوض کنید و تغییر دهید.

پره های این فن دستی از نوع پلاستیکی ضخیم ولی خیلی نرم میباشد که در صورت برخورد به دست یا بدن هیچ گونه صدمه یا آسیبی نخواهد رساند و اصلا این برخورد را حس نخواهید کرد ولی توصیه میشود جلوی چرخیدن پره ها را نگیرید چون ممکن است به موتور یا آرمیچر داخلی فشار بیاید و صدمه ببیند.

توجه :نرم افزار این کالا بصورت Mini CD در بسته بندی به همراه دستگاه ارائه خواهد شد 

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

11LED USB Powered Two Blade Flexible Cooling Fan with LED Message

 

خصوصیات و مشخصات پنکه چراغدار تبلیغاتی 11 لامپی یو اس بی با پایه انعطافی

دارای دکمه روشن و خاموش

پایه و میله انعطافی با قابلیت خم شوندگی و تغییر زاویه

ولتاژ برق : 5 ولت DC

جریان کاری : ≤350mA

ارتفاع دستگاه : 330 میلیمتر

طول پایه انعطافی : 217 میلیمتر

قطر دایره فن : 97 میلیمتر

وزن دستگاه: 54 گرم

 

بسته بندی شامل:

1 عدد فن چراغدار USB

1 عدد کابل USB

1 عدد سی دی نرم افزار و راهنما

 

نوع بسته بندی: وکیومی بلیستر

 

راهنمایی بخش های نرم افزار :

بخش بالای صفحه :

-انتخاب نوع پنکه یا LED Number که این مدل از نوع 11 LED میباشد

-انتخاب آپشن یا Options : که برای این پنکه نوع Ultra Fast Spin را باید انتخاب کنید

-حالت Sensor Statue باید روی Off باشد

-حالت حجم مموری یا Memory Space هم باید روی 2K باشد

 

کادر کناری :

-دکمه ADD برای باز کردن پنجره اضافه کردن متن یا عکس یا هر نقاشی دیگری میباشد

-دکمه Delete برای حذف آن عکس میباشد

-دکمه Edit برای انجام تغییرات بر روی متن یا عکس ایجاد شده میباشد

-دکمه Open Picture برای باز کردن عکس ذخیره شده

-دکمه Save Picture برای ذخیره کردن عکس یا متن ساخته شده

-دکمه Download to USB Device برای انتقال برنامه و پروژه ساخته شده به حافظه فن

-دکمه Load From USB Device برای دانلود کردن برناه و پروژه از داخل حافظه فن بر روی کامپیوتر

 

روش استفاده و آپلود متن :

فایل متنی word توضیحات و راهنمای تصویری نصب و استفاده از دستگاه همراه با نرم افزار موجود میباشد ولی سیب هفت در اینجا چگونگی و روش نصب و اجرای آنرا به شما آموزش خواهد داد:

-پس از اجرای نرم افزار LED کابل ارائه شده همراه پنکه سیب هفت را از یک طرف به سوکت زیر قسمت چرخنده پنکه (پشت پره بدون LED) وصل کنید و از طرف دیگر به پورت USB کامپیوتر بزنید. دقت کنید که این پنکه از پورت USB انتهای بازو فقط برای تامین برق پنکه استفاده می کند نه تغییر نوشته پس برای تغییر یا برنامه ریزی حتما باید توسط کابل USB به قسمت توپیفن وصل بشوید.

-چند دقیقه صبر کنید تا سیستم عامل کامپیوترتان بصورت اتوماتیک درایور این دستگاه را نصب کند.(در برخی موارد پیغامی بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود که اعلام می کند بهتر است سیستم عامل خود را یک بار ریستارت کنید).

-در این حالت لامپهای پره به ترتیب و با صف روشن و خاموش میشوند 

-اگر در نوار پائین نرم افزار نوشته بود USB: Disconnected یعنی اتصال به درستی انجام نگرفته است و کابل USB را از کامپیوتر جدا و دوباره وصل کنید یا کامپیوتر خود را ریستارت کنید تا نوشته اعلام شده به شکل USB: Connected در بیاید ، اکنون دستگاه به نرم افزار متصل شده است و آماده انتقال فایل و اطلاعات میباشد.

-شما میتوانید در بخش Add هر عکس بیت واره یا متن یا حتی نوشته ای که با مداد نرم افزار بشود کشید را طراحی کرده به حافظه پنکه انتقال دهید.

1-متن باید به زبان انگلیسی باشد (متن فارسی به صورت حرف به حرف بر روی پره نشان داده میشود (م ی ش و د). 

2-مقدار مجاز جمعا 63 کاراکتر میباشد و برای هر ردیف 19 کاراکتر (حرف) میباشد . یعنی 9 ردیف پیغام و متن متفاوت میتوانید بنویسید ولی جمع حروف و اعداد و نشانه و فاصله این 9 ردیف نباید بیشتر از 63 عدد باشد یعنی بیشتر از آن نرم افزار خطا و ارور خواهد داد و در حافظه پنکه وارد نخواهد شد.

3-برای زیباتر شدن نوشته خودتان میتوانید علاوه بر حروف و اعداد از 248 کارکتر خاص (Special Char)موجود در کیبورد مجازی مثل قلب ، دست ، سیب ، پروانه ، ، ستاره ، فلش ، قیافه لبخند و خنده و تعجب نیز استفاده کنید

-در این نوع پنکه حتی می توانید فونت را نیز تغییر دهید

-از ستون Screen On Mode این فن معرفی شده سیب7 میتوانید نوع باز شدن متن را از بین 9 حالت مختلف تعیین کنید که مثلا از راست به چپ روشن و باز شود یا برعکس یا از بالا به پائین و از مرکز به بیرون خارج شوند یا در همه جهت های اعلام شده حرکت کنند.

-در ستون Screen Off Mode هم میتوانید نوع بسته شدن و خاموش شدن متن هر ردیف را تعیین کنید که میتوانید با نوع باز شدن همردیف خود متفاوت یا مشابه باشد.

-میتوانید رنگ نمایش متن در "پیش نمایش" را بوسیله Color تعیین کنید که آبی باشد یا سبز یا قرمز یا زرد، دقت کنید که این تغییر رنگ فقط برای پیش نمایش میباشد و بر روی نور لامپ پنکه تاثیری ندارد (برای جذابتر شدن پنکه ، تولید کننده رنگ لامپ را همرنگ بدنه قرار داده ، یعنی پنکه با رنگ بدنه آبی لامپهای آبی رنگ خواهد داشت و اگر رنگ بدنه قرمز باشد نور لامپ قرمز خواهد بود و ...).

-در کادر Preview پیش نمایش عکس مورد نظر نمایش داده میشود.

-اکنون اگر پنکه معرفی شده سیب7 به صورت صحیح و درست به کامپیوتر متصل باشد و مجموع تعداد کاراکترها در حد مجاز باشد (63 کاراکتر) با زدن دکمه Download to USB Device پروژه به داخل حافظه فن انتقال پیدا می کند.

-اکنون میتوانید پنکه را از کابل جدا کرده سپس دکمه روشن آنرا بزنید تا پروژه شما (متن های نوشته شده در ردیف های نرم افزار) به ترتیب به نمایش در بیاید.

-هر زمان خواستید می توانید پروژه داخل حافظه فن را از طریق Load From USB Device دریافت و بازخوانی کنید تا روی آن تغییرات خود را اعمال کنید.

-شما می توانید با استفاده از Save Project پروژه های ایجاد شده را بر روی کامپیوتر ذخیره کنید تا هر زمان خواستید پروژه مورد نظر را بوسیله Open Project دوباره فراخوانی نموده و بر روی حافظه فن وارد کنید.

 

اطلاعات فروش:

1-از تماس پره ها هنگام چرخیدن با صورت و چشم خودداری کنید.

2-پنکه سیب 7 را در جایی نصب نکنید که موقع چرخیدن به مانعی گیر کند و یا جلوی چرخیدن پره ها را نگیرید چون ممکن است به موتور یا آرمیچر داخلی فشار بیاید و صدمه ببیند.

3-هنگام تنظیم زاویه تابش پنکه و گلویی انعطافی مراقب باشید فشاری که وارد میکنید به پورت USB وارد نشود و ترجیحا این کار را زمانیکه پنکه به پورت متصل نیست انجام دهید. چون ممکن است سوکت پورت USB در اثر فشارهای بیمورد صدمه ببیند.

4-این پنکه را دور از دسترس کودکان 3 سال به پائین قرار دهید.

5-این دستگاه دارای چراغ و لامپهای قرمز رنگ میباشد 

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید