0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

هشدار دهنده فاصله دو تکه بیسیم مدل 310

تومان50,000
32355
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه 2 تکه اخطار دهنده فاصله وایرلس با آژیر و ویبره که با آن می توانید از جاگذاشتن گوشی موبایل یا کیفتان یا سرقت و دزدی آنها باخبر شوید یا در هنگام فاصله گرفتن بچه و کودکتان یا سالمند خانواده باخبر و آگاه شوید.

بازیگوشی بچه ها و سر به هوا بودن آنها دغدغه ای همیشگی در ذهن پدران  مادران و حتی پرستاران آنها  می باشد

لحظه ای آنها در کنار شما راه میروند و لحظه دیگر در یک چشم به هم زدن غیبشان میزند

سیستمی که توسط سیب هفت به شما معرفی می شود آرامش خاطر را به شما هدیه می دهد 

روش استفاده: بهره گیری از این گجت معرفی شده سیب هفت بسیار راحت می باشد. دستگاه اصلی و گیرنده را روشن کرده و سپس فرستنده را نیز در نزدیکی گیرنده روشن کنید حال با توجه به مقداری که توسط ولومی کنار دستگاه گیرنده تعیین کرده اید اگر فرستنده از گیرنده فاصله بگیرد شروع به اخطار دادن میکند یعنی دستگاه اصلی دارای آژیر و ویبره بوده و زمانیکه فرستنده از متراژ تعیین شده نسبت به گیرنده دورتر شود دستگاه گیرنده شروع می کند به بوق زدن و ویبره

وسیله ای کامل با استفاده ای چند منظوره 

موارد استفاده : مثلا برای جلوگیری از گم شدن بچه  یا فرد سالخورده خانواده خود قسمت فرستنده را در جیب آن شخص می گذارید یا توسط کلیپسی که پشت فرستنده قرار دارد آنرا به لبه شلوار یا کمربند بچه متصل میکنید یا آنرا به مچش می بندید و دستگاه گیرنده را نزد خود نگهمیدارید و زمانیکه فاصله بچه یا پیرزن یا پیرمرد از شما بیشتر از حد تعیین شده شد دستگاه گیرنده عکس العمل نشان میدهد.

و برای حالت یادآوری میتوانید فرستنده را در داخل کیف یا چمدان خود بگذارید و هر زمانی که در محلی یا جایی مثل تاکسی بودید و آن ساک یا کیف را جاگذاشتید گیرنده ای که در درست دارید شروع به اخطار و آلارم زدن میکند 

یا اگر نگران سرقت گوشی تلفن همراه گرانقیمت خود هستید میتوانید فرستنده را به آن وصل کنید تا هر زمانیکه آنرا دزدیدند یا به اصطلاح از جیبتان زدند شما از این اتفاق باخبر شوید و مچ آقا یا خانم دزده را بگیرید

همچنین برای افرادی که دارای حیوانات اهلی مثل سگ و گربه خانگی هستند و آنها را برای گردش به پارک یا بیرون میبرند نیز این دستگاه کاربرد دارد .

این دستگاه بینظیر و فوق العاده است . شامل دو قسمت کوچک و ظریف مانند جاسوئیچی است ، هر دو قسمت در اصل دارای مدار الکترونیکی فوق العاده ظریف و پیچیده ای هستند که با باطری تغذیه می شوند . 

این دو قسمت هنگامی که نزدیک هم باشند هیچ اتفاقی نمی افتد و شرایط طبیعی است . اما اگر این دو از هم دیگر دور شوند یعنی فاصله ای بین آنها باشد ، قسمت گیرنده شروع به سر و صدا می کند یعنی آلارم داخلی آن بیپ بیپ می کند و از دور شدن فرستنده شما را آگاه می سازد.

از دیگر امتیازات ویژه و منحصر بفرد این دستگاه این است که گیرنده آن علاوه بر داشتن  خروجی صوتی که بوق می زند ، دارای یک موتور ویبراتور قوی همانند ویبره موبایلها  است که در محیط های شلوغ و پر سر و صدا که احتمال نشنیدن صدای آلارم باشد این ویبره بسیار مفید است .

باز هم از امکانات دیگر آن اینکه دستگاه مجهز به یک تنظیم کننده فاصله به دلخواه شماست بطوریکه شما می توانید حداکثر فاصله مجاز بین فرستنده و گیرنده را از صفر تا 25  متر بسته به شرایط و نیاز خود تنظیم نمایید .

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

DT-310 Non Losable Anti Lost and Anti Theft wireless Alarm Device

 

خصوصیات و مشخصات دستگاه وایرلس دو تکه اخطار دهنده فاصله توسط آلارم و ویبره مدل دی تی-310 :

برد و مسافت مفید : 0 الی 25 متر در فضای باز (تعداد و نوع موانع و وجود امواج مزاحم در کاهش برد این دستگاه تاثیر میگذارند)

کلید دو حالته :  روشن - خاموش

دکمه چرخشی برای تنظیم حساسیت (فاصله واکنش و عکس العمل)

در صورت دور شدن صدای آلارم و حالت ویبره فعال میشود تا زمانیکه هدف دوباره به داخل محدوده داخل شود

بدون عوارض جانبی و تشعشع

فرکانس : فرکانس رادیویی (قابل دریافت از پشت دیوار یا مانع)

باطری گیرنده : 1 عدد باتری نیم قلمی AAA (داخل دستگاه موجود است)

باطری فرستنده : باتری سکه ای CR2032 (داخل دستگاه موجود است)

اندازه گیرنده : 15*36*60 میلیمتر

اندازه فرستنده : 8*28*44 میلیمتر

وزن گیرنده : 35.5 گرم

وزن فرستنده : 9.3 گرم

 

بسته بندی شامل :

گیرنده دارای جاسوئیچی یا جاکلیدی انبری به همراه باتری

فرستنده کلیپس دار به همراه باتری

کارت بسته بندی به همراه مشخصات و راهنمای استفاده به زبان انگلیسی

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر