به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 29%
کیسه خواب جیبی اضطراری

کیسه خواب جیبی اضطراری


قیمت اصلی: 28,000 تومان  

20,000 تومان

تخفیف: 8,000 تومان (29%)
31005
تمام شد

کیسه خوابی از جنس پلی استر مخصوص و مقاوم در برابر سرما و باد که در مواقع اضطاری و اورژانسی می تواند باعث نجات جان شما شود.

همانطور که می دانید سالانه صدها نفر در اثر سرما جان خود را از دست می دهند اتفاقی که ممکن است در اثر بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله و طوفان و غیره باشد.

از دست دادن حرارت بدن و مرگ بر اثر آن فقط مختص فصل زمستان و سرما نیست زیرا در بعضی از حوادث طبیعی مثل طوفان و سیل حتی اگر در اواسط فصل تابستان باشد می تواند انرژی بدنی شما را تحلیل برده و از فعالیت عادی شما را بازدارد و یا کوهنوردان که در فصول گرم نیز باز تجربه هوای خیلی سرد را در ارتفاعات دارند.

کیسه ای که توسط سیب هفت در اینجا به شما معرفی میشود از آزمایشات و بررسی های مختلف سربلند بیرون آمده و هم اکنون در بیشتر کشورها توسط ارتش ، اورژانس ها و سازمان های امداد رسانی مثل صلیب سرخ استفاده میشود و کم کم جای خود را در جعبه های کمک های اولیه ثابت می کند.

این کیسه خواب با حفظ 90 درصد حرارت بدن و جلوگیری از اتلاف آن امکان زنده ماندن را تا حد زیادی بالا میبرد و به دلیل سبکی و حجم کم شرایط اولیه لوازم اورژانسی و اضطراری را نیز دارا می باشد و شما می توانید در هنگام مسافرت آنرا در گوشه ای از وسایلتان بگذارید یا در خانه و در کمد یا کشویی دم دست قرار دهید تا شاید روزی منجی شما یا خانواده شما شود. حادثه خبر نمی کند پس جانب احتیاط را داشته باشید.

این کیسه خواب علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن دمای بدن در دور نگهداشتن فرد از تاثیر باران و وزش باد یا کولاک نیز تا حد زیادی موثر است و مثل یک کاپشن بادگیر یا شمعی عمل می کند.

شما می توانید این کیسه خواب مفید را در ماشین یا در خانه  یا محل کار خود بگذارید تا اگر نیازی به آن پیدا کرید برای شما مثمر ثمر واقع شود.

و با رنگ نقره ای براق باعث میشود از راه دور دیده شوید تا اگر در شرایط بدی قرار دارید و اشخاص یا گروه های نجات بدنبال پیدا کردن شما هستند بتوانند شما را راحتتر پیدا کنند و یا اگر در جاده یا اتوبان هستید رنگ این کیسه برای بهتر و سریعتر دیده شدن شما توسط رانندگان دیگر عالی میباشد تا جلوی تصادفات و خطرات دیگر گرفته شود .

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

این کیسه خواب با مواد تشکیل دهنده منحصربفرد بازدارنده و برگشت دهنده حرارتی مانع از اتلاف حرارت بدنی میشود.

با طول 2 متری این کیسه به اندازه کافی مناسب برای همه افراد بوده و می تواند پوشش کاملی برای بدن ایجاد کند و از طرف دیگر با قابلیت جمع کردن و تا کردن در حجمی بسیار کوچک به اندازه کافی مناسب برای حمل راحت و آسان در جیب یا کیف میباشد. 

از این کیسه عایق می توانید هم برای بدن و هم برای حفظ وسایل یا ذخیره سازی نیز می توانید استفاده کنید . یا اینکه آنرا به عنوان بازتاب دهنده نور آفتاب و علامت دهنده استفاده کنید.

مناسب برای شرایط اضطراری و کمپینگ ( طبیعت گردی ) ماهیگیری ، قایقرانی ، کوهنوردی و صخره نوردی یا آفرود و رالی صحرایی ، دوچرخه سواری کوهستانی ، دویدن و اسکی و شرایط و استفاده های بیشمار دیگر.

اخطار : پوشاندن کامل سر با این کیسه بدلیل نداشتن منفذ می تواند مثل کیسه های پلاستیکی باعث خفگی گردد لذا برای استفاده خردسالان و کودکان باید به این امر توجه داشته باشید و احتیاط کنید.

 

مشخصات کیسه خواب اضطراری :

اندازه در حالت باز شده : 1 * 2 متر 

اندازه در حالت جمع : 7.5 * 12.5 سانتیمتر

وزن : 102 گرم

 

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید