به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 43%
پتوی جیبی اضطراری عایق حرارات و دما

پتوی جیبی اضطراری عایق حرارات و دما


قیمت اصلی: 28,000 تومان  

16,000 تومان

تخفیف: 12,000 تومان (43%)
31152
تمام شد

ورقه فویلی عایق جیبی با قابلیت حفظ دمای بدن یا جلوگیری از تاثیر دمای بیرون به داخل آن

در نگاه اول در اندازه یک کارت ویزیت به چشم میاید که بعد از بازکردن آن تبدیل به صفحه و ورقی بزرگ به اندازه 2 متر میشود که می تواند تا 90 درصد دمای بدن شما را حفظ نموده و در مواقع اضطراری نجاتتان دهد.

در هوای برفی و بارانی و باد شدید و نور آفتاب مرگبار و خلاصه هر موقع که طبیعت لج کرد و خواست مردم را با تشدید این عوامل طبیعی ادب کند شما می توانید بوسیله این وسیله جان خود و اعضای خانواده تان را تا حدودی تضمین کنید.

پتویی بسیار سبک و کم حجم و قابل حمل با قابلیت استفاده مجدد.

توانایی جلوگیری از هیپوترمی ( به خواب رفتن هنگام سرمای شدید ) و مرگ ناشی از آن ، هنگامی که آفتاب است و گرمای مطلوب وجود دارد ممکن است پس از غروب سرمای ناگهانی به شمایی که حادثه ای دور از خانه و جای امن شما را انداخته است تهدید می کند .

البته این پتوی واترپروف فقط برای زمان های اورژانسی نیست و شما می توانید هنگام تماشای فوتبال در هوای بارانی داخل استادیوم یا دراز کشیدن کنار استخر زیر آفتاب شدید و مرگبار نیز به عنوان یک سپر به کارتان بیاید زیرا این پتو میتواند به عنوان یک رفلکتور قوی جلوی 97% نور خورشید را نیز بگیرد.

همچنین از این پتوی ضدآب میتوانید برای ساخت پناهگاه موقت یا علامت نجات استفاده کنید یا با زاویه سازی درست کردن آن به شکل قیف آب باران را جمع کرده و آب آشامیدنی خود را برای مواقعی که تشنه اید تهیه کنید.

یا بر اساس روش خارق العاده دیگر با پهن کردن آن روی زمین و زاویه سازی زیر آن به سمت یک ظرف ، بخارهای متصاعد شده از روی زمین را تقطیر کرده و به سمت ظرف هدایت نموده و آب آشامیدنی خود را زمانی که در بیابان یا طبیعت دسترسی به آب باران یا چشمه ندارید تهیه کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

شما می توانید از این پتو در موارد زیر استفاده کنید :

1-بعد از تصادفات رانندگی از این پتو میتوانید برای جلوگیری از سرماخوردگی و کاهش شدید دمای بدن استفاده کنید.

2-ماشین شما در منطقه ای سردسیر یا هنگام شب خراب شده است ، شما می توانید با استفاده از این پتو خود را گرم نگهدارید.

3-در منطقه ای دورافتاده گم شده اید و ناگهان متوجه اشخاصی در دورست میشوید که صدای شما به آنها نمیرسد یا اکیپ نجات توسط هلیکوپتر  در جستجوی شما هستند برای اینکه دیده شوید و بتوانید سریعتر نجات پیدا کنید از این پتو که بصورت فویلی براق میباشد و منعکس کننده میباشد میتوانید استفاده کنید.

4-در هوای بارانی این پتوی ضد آب میتواند عین یک بارانی آب باران را از روی شما منحرف کند.

5-در گرمای شدید آفتاب می توانید از این پتو به عنوان یک آفتابگیر داخل ماشین استفاده نموده و استراحت کنید.

6-می توانید به عنوان یک کیسه خواب نیز از آن استفاده کنید و خوابی گرم و مطبوع داشته باشید.

و هزاران استفاده دیگر

پتویی از جنس پلی اتیلن مخصوص و مقاوم در برابر سرما و باد که در مواقع اضطاری و اورژانسی می تواند باعث نجات جان شما شود.

همانطور که می دانید سالانه صدها نفر در اثر سرما جان خود را از دست می دهند اتفاقی که ممکن است در اثر بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله و طوفان و غیره باشد.

از دست دادن حرارت بدن و مرگ بر اثر آن فقط مختص فصل زمستان و سرما نیست زیرا در بعضی از حوادث طبیعی مثل طوفان و سیل حتی اگر در اواسط فصل تابستان باشد می تواند انرژی بدنی شما را تحلیل برده و از فعالیت عادی شما را بازدارد و یا کوهنوردان که در فصول گرم نیز باز تجربه هوای خیلی سرد را در ارتفاعات دارند.

بلنکت یا پتویی که توسط سیب هفت در اینجا به شما معرفی میشود از آزمایشات و بررسی های مختلف سربلند بیرون آمده و هم اکنون در بیشتر کشورها توسط ارتش ، اورژانس ها و سازمان های امداد رسانی مثل صلیب سرخ استفاده میشود و کم کم جای خود را در جعبه های کمک های اولیه ثابت می کند.

این پتوی اورژانسی با حفظ 90 درصد حرارت بدن و جلوگیری از اتلاف آن امکان زنده ماندن را تا حد زیادی بالا میبرد و به دلیل سبکی و حجم کم شرایط اولیه لوازم اورژانسی و اضطراری را نیز دارا می باشد و شما می توانید در هنگام مسافرت آنرا در گوشه ای از وسایلتان بگذارید یا در خانه و در کمد یا کشویی دم دست قرار دهید تا شاید روزی منجی شما یا خانواده شما شود. حادثه خبر نمی کند پس جانب احتیاط را داشته باشید.

این پتوی اضطراری علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن دمای بدن در دور نگهداشتن فرد از تاثیر باران و وزش باد یا کولاک نیز تا حد زیادی موثر است و مثل یک کاپشن بادگیر یا شمعی عمل می کند.

شما می توانید این پتوی مفید را در ماشین یا در خانه  یا محل کار خود بگذارید تا اگر نیازی به آن پیدا کرید برای شما مثمر ثمر واقع شود.

و با رنگ نقره ای براق باعث میشود از راه دور دیده شوید تا اگر در شرایط بدی قرار دارید و اشخاص یا گروه های نجات بدنبال پیدا کردن شما هستند بتوانند شما را راحتتر پیدا کنند و یا اگر در جاده یا اتوبان هستید رنگ این پتو برای بهتر و سریعتر دیده شدن شما توسط رانندگان دیگر عالی میباشد تا جلوی تصادفات و خطرات دیگر گرفته شود .

این پتو با مواد تشکیل دهنده منحصربفرد بازدارنده و برگشت دهنده حرارتی مانع از اتلاف حرارت بدنی میشود.

با طول 2 متری این پتو به اندازه کافی مناسب برای همه افراد بوده و می تواند پوشش کاملی برای بدن ایجاد کند و از طرف دیگر با قابلیت جمع کردن و تا کردن در حجمی بسیار کوچک به اندازه کافی مناسب برای حمل راحت و آسان در جیب یا کیف میباشد. 

از این پتوی عایق می توانید هم برای بدن و هم برای حفظ وسایل یا ذخیره سازی نیز می توانید استفاده کنید . یا اینکه آنرا به عنوان بازتاب دهنده نور آفتاب و علامت دهنده استفاده کنید.

مناسب برای شرایط اضطراری و کمپینگ ( طبیعت گردی ) ماهیگیری ، قایقرانی ، کوهنوردی و صخره نوردی یا آفرود و رالی صحرایی ، دوچرخه سواری کوهستانی ، دویدن و اسکی و شکارچیان و شرایط و استفاده های بیشمار دیگر.

اخطار : پوشاندن کامل سر با این پتو بدلیل نداشتن منفذ می تواند مثل کیسه های پلاستیکی باعث خفگی گردد لذا برای استفاده خردسالان و کودکان باید به این امر توجه داشته باشید و احتیاط کنید

 

 

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید