ساکنین شهر تهران: تحویل سریع سفارش در عرض 4 الی 6 ساعت کاری 

ساکنین شهرستان: تحویل سفارش به تیپاکس یا ترمینال در ساعات کاری همانروز - تحویل به پست پس از 1 روز کاری

 

 به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 16%
دورکننده سگ با امواج اولتراسونیک زایمیت مدل 650

دورکننده سگ با امواج اولتراسونیک زایمیت مدل 650


قیمت اصلی: 45,000 تومان  

38,000 تومان

تخفیف: 7,000 تومان (16%)
32357
تمام شد

دستگاه پرتابل و قابل حمل دور کننده و فراری دهنده یا آموزش دهنده سگ مارک XIMEITE با استفاده از صدای اولتراسوندی که فقط توسط حیوانات قابل شنیدن است.

این دستگاه جالب توانایی تولید صدا در طول موجی خاص را دارا میباشد که توسط حیواناتی مثل سگ این صدا حس و شنیده میشود (در سطحی قرار ندارد که توسط انسان قابل دریافت باشد) البته در اندازه ای است که برا ی حیوان مورد نظر آزار دهنده میباشد و نمی تواند مدت زیادی در مقابل این صدا دوام بیاورد و سریع فرار را بر قرار ترجیح میدهد.

برای دور کردن و فراری دادن سگ ها دکمه کناری دستگاه را در حالت Chaser قرار دهید و سپس دکمه ON را فشار دهید.

اکنون دستگاه شروع به تولید صداهای اولتراسوند کرده و آنرا از قسمت جلویی دستگاه شلیک و منتشر میکند که اگر آنرا به سمت سگی که دارد به سمت شما حمله ور میشود بگیرید صدای ایجاد شده آنرا ترسانده و باعث دور شدن سگ از آنجا میشود.

اغلب که به طبیعت گردی یا تفریح در دل کوه و جنگل میروید سگ های ولگردی را می بینید که از آت و آشغال تغذیه میکنند و ممکن است هزاران بیماری و ویروس در بدن خود داشته باشند . 

سگ جزو حیوانات خوب به شمار میرود و برعکس ظاهرش صبر و حوصله بالایی دارد و عصبانیتش خیلی کمتر از حیوانات خانگی دیگری مثل گربه است ، پس حیوانی نیست که به همین راحتی قصد حمله به انسان را داشته باشد ، فقط در مواردیکه به عنوان سگ نگهبان باشند یا قصد حفظ حریم و محدوده خود را داشت باشد ولی کافیست که نیت حمله به شما و بچه یا خانواده شما داشته باشند جدای از زخم و آسیب به اندامهای بدن و خطرات جانی که ممکن است در لحظه حمله اتفاق بیافتد با یک گاز گرفتن معمولی احتمال ورود باکتریها یا ویروسهای خطرناک به بدن شما خیلی زیاد میشود و امراضی انحصاری مثل هاری میتوانند به بدن شما یا فرزندتان راه پیدا کند و در مدت زمان کوتاهی جانتان را بگیرد یا اثرات جبران ناپذیر بر سیستم ایمنی بدن شما بگذارد.

دراینجا سیب هفت دستگاهی را معرفی میکند که با نشانه گیری آن به سمت حیواناتی مثل سگ  و فشار دادن دکمه امواجی از دستگاه زیمیت خارج میشود که صدای تقریباٌ سهمگینی  مثل صدای انفجار در گوش حیوان ایجاد میکند که باعث میشود حیوان ترسیده و از آنجا دور شود.

صدای منتشر شده و ایجاد شده توسط این دستگاه هیچ آسیبی به سیستم شنوایی سگ وارد نمی کند و امواج آن نیز بی ضرر میباشد.

دستگاه زایمیت با خاصیت دور کنندگی سگها بسیار مناسب برای توریست ها ، کوهنوردان ، طبیعت گردان ، دوندگان ، دوچرخه سواران ، شکارچیان و شکاربانان ، حافظان محیط زیست و سایر افرادی که احتمال رو در رو شدن با سگهای ولگرد یا وحشی را دارند و نمی خواهند نتیجه این ملاقات را به زورآزمائی و استفاده از خشونت بسپارند و دوست دارند با یک وسیله بیضرر بدون اینکه آسیبی به حیوان بی زبان وارد کنند آنرا از مسیر خود دور کنند.

این دستگاه حالت آموزشی نیز دارد که با قرار دادن دکمه در حالت Train شما میتوانید بوسیله امواج ضعیفتر سگ خود را آموزش دهید یعنی از انجام کارهایی که دوست ندارید سگتان انجام دهید بوسیله این امواج منع کنید.مثل دستشویی کردن در داخل خانه یا پارس کردن بی دلیل و ...

این دستگاه دارای 2 عدد چراغ LED نیز میباشد که بوسیله این ویژگی در مواقع اضطراری و مکانهای تاریک میتوانید با قرار دادن کلید در حالت Light و فشار دادن دکمه ON از آن به عنوان چراغ قوه نیز استفاده کنید

XIMEITE MT-650E Ultrasonic Dog Chaser and Repeller

 

مشخصات و خصوصیات دستگاه دور کننده سگ با امواج اولتراسونیک مارک ایکسیمیت مدل ام تی-650ای :

 میزان صدا : 130 دسی بل

اندازه : 25*48*128 میلیمتر

وزن : 103 گرم

به همراه بند آویزی جهت حمل راحت

کارکرد با باتری 9 ولت کتابی (داخل بسته بندی موجود میباشد)

به همراه برگه راهنما به زبان انگلیسی

 

اطلاعات فروش :

با توجه به تستی که بوسیله این دستگاه انجام شد تاثیر آن بستگی به فاصله شلیک امواج و حتی جثه سگ نیز دارد . مثلاٌ سگهای کوچک از فاصله حدوداٌ 7 متری با اولین پرتاب صدا عکس العمل نشان میدهند ولی سگهای بزرگ را باید از فاصله نزدیکتر  و دقیقاٌ به سمت گوش آنها باید نشانه گیری کنید تا روی آنها تاثیر بگذارد.

امکان تست روی سگهای وحشی تر و گرگ نبود و نمی دانیم بر روی آنها تاثیرش زیاد است یا کم (شاید هم تاثیر این دستگاه روی حیوانات وحشی و سگ سانان طبیعت گرد بیشتر باشد چون سگهای شهری به حد کافی در طول روز از این امواج و آلودگی های صوتی دریافت میکنند و به اینجور چیزها عادت دارند و شاید حتی از نبود این امواج رنج ببرند) ولی در کل این دستگاه بهتر از دست خالی یا سنگ و چوب است که استفاده از این ابزارآلات حیوان را بدتر تحریک به حمله میکنند.

یعنی اگر این دستگاه نتوانست تاثیر کافی روی حیوان بگذارد و از طرف دیگر جرات مبارزه تن به تن بوسیله چوب و سنگ را ندارید ، باید با حوصله راجع به مضرات عصبانیت  و تاثیر منفی آن روی سیستم عصبی به آن حیوان توضیح دهید!

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید