به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

دوربین کاذب بزرگ سقفی دام، مشابه دوربین واقعی دارای چراغ چشمک زن

دوربین کاذب بزرگ سقفی دام، مشابه دوربین واقعی دارای چراغ چشمک زن


 

105,000 تومان

33511
موجود است
+

دوربین کاذب و ماکت دکوری دوربین مدل Dome امنیتی بازودار بزرگ با کیفیتی خوب و طراحی منحصر بفرد دارای LED چشمک زن

با این شبه دوربین جالب دیگر هر بیننده ای تصور خواهد کرد که منزل یا مغازه یا محل کار شما به دوربین های حفاظتی مجهز است

این وسیله معرفی شده سیب هفت عین یک دوربین مراقبتی و با ظاهر و شمایل و رفتارهایی مثل آن مناسبترین و ارزانترین وسیله جهت پیشگیری اولیه از سرقت و احتمال خطر برای شما و یا اموال شما به شمار میرود.

با این دستگاه دیگر نیازی به صرف هزینه بالا جهت نصب دوربینهای واقعی نخواهید داشت

لازم به ذکر است این دستگاه عین یک دوربین حفاظتی دارای بخش های مختلفی مثل لنز و عدسی مصنوعی و لامپ چشمک زن ضبط و ریکورد میباشد که بیننده را به این تصور می اندازد که این دستگاه حتماٌ یک دوربین نظارتی میباشد. حتی برای پر رنگتر کردن موضوع می توانید یک برچسب "این مکان به دوربین مداربسته مجهز میباشد" نیز در آن اطراف بچسبانید.

احساس نظارت و تحت نظر بودن مانع از انجام خیلی از تخلف ها میشود و شما میتوانید همین حس را با هزینه خیلی کمتری ایجاد کنید ، مثلاٌ در مغازه یا اداره و شرکت نیز مشتریان یا کارمندان شما با این تصور که شما دوربین مراقبتی کار گذاشته اید و آنها را زیر نظر دارید رفتار خواهند کرد و چون در این ماکت ها چراغ LED چشمک زن نیز تعبیه شده است (حتی در نور روز هم نور قرمز این چراغ تقریبا از نزدیک قابل رویت است) در همان مرحله ورود به محدوده جلب توجه کرده و همچنین با وجود این لامپ احتمال تشخیص فیک بودن آن به صفر میرسد.

حتی اگر دوربین مداربسته در محل یا مکان خود نصب کرده اید می توانید با تهیه چند عدد از این دوربین های کاذب و ترکیب انها با دوربین های واقعی و نصب آنها در زاویه های مختلف آن مکان را از نظر مراقبت و کنترل فوق العاده و بدون نقطه کور نشان دهید.

پایه این دوربین الکی دارای زانویی میباشد که میتوانید آنرا به هر سمت و طرفی که دوست دارید تغییر جهت داده و نشانه گیری کنید تا بهترین زاویه پوشش را در ذهن بیننده تداعی کند.

مناسب برای استفاده در بیشتر مکانها مثل منزل - فروشگاه و مغازه و سوپرمارکتها- متل و هتلها - کارخانجات - پارکینگ ها - موزه ها - بنگاه های املاک یا ماشین - رستورانها و حتی جاهای شخصی مثل پارکینگ ماشین و مسیر و معبر ورودی و ...

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

ABTECH Simulated Realistic Looking Dummy Speed Dome camera with LED flashing light

 

خصوصیات و مشخصات دوربین امنیتی کاذب مدل اسپید دام بازودار بزرگ:

دوربینی شبیه دوربین مراقبتی واقعی جهت جلوگیری از صدمات مالی و حتی جانی (سرقت مسلحانه)

دارای بازو و زانویی با قابلیت تغییر زاویه دوربین

داشتن شبه سیستم مراقبتی بدون پرداخت هزینه بالا

بدون نیاز به سیم کشی

باتری مورد نیاز: 2 عدد باتری قلمی (در بسته بندی موجود نیست)

اندازه در حالت باز: حدود 124*124*240 میلیمتر

وزن خالص : 255 گرم

1. 
32492

دوربین کاذب و ماکت دکوری دوربین مدل بولتی پایه دار با کیفیتی بسیار عالی و طراحی منحصر بفرد دارای LED چشمک زن با این شبه دوربین جالب دیگر هر بیننده ای...


2. 
32493

دوربین کاذب و ماکت دکوری دوربین مدل دام دارای LED های اینفرارد با کیفیتی بسیار عالی و طراحی منحصر بفرد دارای چراغ چشمک زن با این شبه دوربین جالب دیگر هر...


3. 
32491

دوربین کاذب و ماکت دکوری دوربین مدل دام با کیفیتی بسیار عالی و طراحی منحصر بفرد دارای LED چراغ چشمک زن با این شبه دوربین جالب دیگر هر بیننده ای تصور...

موجود است

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید