به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 19%
پنکه چراغدار شگفت انگیز پرتابل 11 لامپی با قابلیت اتصال به کامپیوتر و تغییر پیغام

پنکه چراغدار شگفت انگیز پرتابل 11 لامپی با قابلیت اتصال به کامپیوتر و تغییر پیغام


قیمت اصلی: 52,000 تومان  

42,000 تومان

تخفیف: 10,000 تومان (19%)
32587
موجود است
+

پنکه و فن 11 LED جالب با قابلیت نمایش متن (+تعدادی آیکن و شکلک) بصورت نورانی بر روی پره چرخنده فن و کارکرد بوسیله باتری

و امکان ایجاد 9 متن انگلیسی مختلف توسط برنامه مخصوص در کامپیوتر و تعیین نوع باز کردن و شروع نمایش متن و بستن متن.

این پنکه دستی و پرتابل جذاب با نوشته هایی که بوسیله شما داخل حافظه اش بارگذاری شده و بصورت هوشمند توسط لامپهای ال ای دی نواری داخل پره ایجاد میشود به دلیل سرعت چرخش پره ها یا ملخ های پنکه در نگاه اول و مخصوصا در فضای تاریک اینگونه به نظر میرسد که این نوشته ها روی هوا ایجاد میشوند و صحنه ای شگفت انگیز برای بیننده ایجاد میکند.

این پنکه سیب هفت را میتوانید در دستتان بگیرید تا هم خنک شوید و هم دوستان خود را شگفت زده کنید یا اینکه به عنوان کالای تبلیغاتی آنرا در ویترین مغازه خود بگذارید تا بدلیل نور تیز LED از دور جلب توجه کرده و عابران و رهگذران را به سمت ویترین فروشگاه شما هدایت کند.

فقط کافیست اسم خودتان یا مغازه تان یا شماره تماس و شماره تلفن ثابت و همراه و نوشته های قشنگ دیگری مثل سلام و تولدت مبارک و غیره را به زبان انگلیسی (Hello ، Happy Birthday) توسط سافت ویر داخل دستگاه بریزید و آنرا روشن کنید تا همان نوشته های با حرکت های تعیین شده روی پره ها به نمایش و رقص در بیایند.

و هر زمان که دوست داشتید پیام و نوشته های ایجاد شده را توسط کامپیوتر عوض کنید و تغییر دهید.

پره های این فن دستی از نوع پلاستیکی ضخیم ولی خیلی نرم میباشد که در صورت برخورد به دست یا بدن هیچ گونه صدمه یا آسیبی نخواهد رساند و اصلا این برخورد را حس نخواهید کرد ولی توصیه میشود جلوی چرخیدن پره ها را نگیرید چون ممکن است به موتور یا آرمیچر داخلی فشار بیاید و صدمه ببیند.

همچنین این پنکه سیار چراغ دار بند آویزی دارد که میتوانید آنرا از گردن خود آویزان کنید یا به مچ دستتان ببندید.

کارکرد این پنکه قابل حمل نمایش پیغام با  عدد باتری نیم قلمی سایز AAA میباشد.

توجه : باتری ها را به دقت و در مسیر درست قرار دهید (2 عدد ردیف پائین و جهت مخالف همدیگر و سومی در ردیف بالا و تقریبا وسط باتریهای پائین قرار میگیرد)

***نرم افزار این کالا بصورت فشرده (Zip) از بخش "دانلود کاتالوگ و فایل" در همین صفحه قابل دانلود و دریافت میباشد. 

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

11 LED Portable LED MESSAGE FAN ,  with USB Port and PC software for make custom text

 

معرفی بخش های نرم افزار :

بخش بالای صفحه :

-آیکن وضعیت اتصال

-انتخاب زبان انگلیسی،چینی

-انتخاب فونت

-انتخاب نوع پنکه یا LED Type که این مدل از نوع 11 LED میباشد

-پاک کردن نوشته های نرم افزار یا Clear (منظور پاک کردن حافظه پنکه نیست، با دادن اطلاعات و متون جدید متون قدیمی ودبخود پاک خواهد شد)

-ذخیره پروژه انجام شده یا SAVE برای استفاده در دفعات بعدی یا زمانیکه میخواهید چندین پروژه آماده داشته باشید یا برای لود کردن روی پنکه های دیگر

-باز کردن پروژه های ذخیره شده یا LOAD برای فراخوانی پروژه های SAVE شده بر روی نرم افزار

 

بخش وسط :

-وارد کردن متن دلخواه در ستون Display Data

-تعیین نوع باز شدن متن در ستون Open Option

-تعیین نوع بسته شدن متن در ستون Close Option

 

بخش پائین :

-صفحه کلید مجازی

-انتخاب رنگ نوشته یا Color پیش نمایش

-پیش نمایش پروژه ثبت شده یا Start در تصویر سمت چپ برنامه

-توقف پخش پیش نمایش

-ارسال یا آپلود پروژه انجام شده به داخل حافظه پنکه یا SEND

-خروج از برنامه یا EXIT

 

روش استفاده و آپلود متن :

فایل متنی word توضیحات و راهنمای تصویری نصب و استفاده از دستگاه همراه با نرم افزار موجود میباشد ولی چون نوشته تصاویر این راهنما به زبان چینی میباشد لذا سیب هفت در اینجا چگونگی و روش نصب و اجرای آنرا به شما آموزش خواهد داد:

-پس از اجرای نرم افزار LEDFan کابل ارائه شده همراه پنکه را از یک طرف به سوکت مربعی شکل زیر قسمت چرخنده پنکه (پشت پره بدون LED) وصل کنید و از طرف دیگر به پورت USB کامپیوتر بزنید.

-چند دقیقه صبر کنید تا سیستم عامل کامپیوترتان بصورت اتوماتیک درایور این دستگاه را نصب کند.(در برخی موارد پیغامی بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود که اعلام می کند بهتر است سیستم عامل خود را یک بار ریستارت کنید).

-اگر علامت گوشه بالای نرم افزار ضربدر قرمز باشد یعنی اتصال به درستی انجام نگرفته است و کابل USB را از کامپیوتر جدا و دوباره وصل کنید یا کامپیوتر خود را ریستارت کنید تا علامت ضربدر از روی شکل پاک و حذف شود ، اکنون دستگاه به نرم افزار متصل شده است و آماده انتقال فایل و اطلاعات میباشد.

-شما میتوانید در هر کدام از 9 کادر قسمت Display Data متن مورد نظر خود را بنویسید  (9 متن مختلف یا مشابه).

1-متن باید به زبان انگلیسی باشد (متن فارسی به صورت حرف به حرف بر روی پره نشان داده میشود (م ی ش و د). 

2-مقدار مجاز جمعا 63 کاراکتر میباشد و برای هر ردیف 19 کاراکتر (حرف) میباشد . یعنی 9 ردیف پیغام و متن متفاوت میتوانید بنویسید ولی جمع حروف و اعداد و نشانه و فاصله این 9 ردیف نباید بیشتر از 63 عدد باشد یعنی بیشتر از آن نرم افزار خطا و ارور خواهد داد و در حافظه پنکه وارد نخواهد شد.

3-برای زیباتر شدن نوشته خودتان میتوانید علاوه بر حروف و اعداد از 40 کارکتر خاص موجود در کیبورد مجازی مثل قلب ، دست ، سیب ، پروانه ، ، ستاره ، فلش ، قیافه لبخند و خنده و تعجب نیز استفاده کنید

-از ستون Open Option میتوانید نوع باز شدن متن را تعیین کنید که مثلا از راست به چپ روشن و باز شود یا برعکس یا از بالا به پائین و از مرکز به بیرون خارج شوند یا در همه جهت های اعلام شده حرکت کنند.

-در ستون Close Option هم میتوانید نوع بسته شدن و خاموش شدن متن هر ردیف را تعیین کنید که میتوانید با نوع باز شدن همردیف خود متفاوت یا مشابه باشد.

-میتوانید رنگ نمایش متن در "پیش نمایش" را بوسیله Color تعیین کنید که آبی باشد یا سبز یا قرمز یا زرد، دقت کنید که این تغییر رنگ فقط برای پیش نمایش میباشد و بر روی نور لامپ پنکه تاثیری ندارد (برای جذابتر شدن پنکه ، تولید کننده رنگ لامپ را همرنگ بدنه قرار داده ، یعنی پنکه با رنگ بدنه آبی لامپهای آبی رنگ خواهد داشت و اگر رنگ بدنه قرمز باشد نور لامپ قرمز خواهد بود و ...).

-میتوانید بوسیله Start و Stop پروژه ای که نوشته اید را بصورت پیش نمایش قبل از ریختن روی پنکه در کامپیوتر خود ببینید یا متوقف کنید.

-اکنون اگر پنکه معرفی شده سیب7 به صورت صحیح و درست به کامپیوتر متصل باشد و مجموع تعداد کاراکترها در حد مجاز باشد (63 کاراکتر) با زدن دکمه SEND پروژه به داخل حافظه فن انتقال پیدا می کند.

-اکنون میتوانید پنکه را از کابل جدا کرده سپس دکمه روشن آنرا بزنید تا پروژه شما (متن های نوشته شده در ردیف های نرم افزار) به ترتیب به نمایش در بیاید.

نرم افزار مخصوص پنکه چراغ دار (LED_FAN_Software_SiB7.zip, 2,387 Kb) [دانلود]

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید