0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

پلاسمای رعد و برق رومیزی بزرگ

تومان75,000
2022
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

با توپ پلاسمای جادویی لذت لمس رعد و برق و مطیع و رام کردن آن را از نزدیک داشته باشید 

این کره شیشه ای سیب هفت بسیار جذاب با رقص نورهای جالب و رعد و برق های کوچکی که در داخل آن ایجاد می کند شما و هر کس دیگری را مدتها به خود مشغول خواهد نمود و وسیله ای است که اگر در هر اتاقی یا جایی باشد اولین چیزی خواهد بود که توجه شخصی که از آنجا رد می شود را به خود جلب خواهد نمود شاید لحظه ها مسخ رقص نورهای آن شود.

و زمانی که انگشتان خود را بر روی شیشه آن بکشید همه رعد و برق ها انگشتان شما را دنبال نموده و با هم یکی می شوند و تصویر جذابتری تشکیل می دهند.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از سایتهای دیگر خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

توجه : این کره جادوئی با رقصیدن رعد و برق ها یکی از بهترین لوازم دکوری جذاب در نوع خود میباشد ولی در استفاده از آن به علت برقی بودن احتیاط لازم را رعایت کنید ، در صورت وجود شکستگی در شیشه از مصرف این کالا خودداری کنید.

خصوصیات توپ پلاسمای رعد و برق بزرگ کروی :

دارای چراغ نئونی گلویی جهت زیباتر نمودن وسیله

دارای پیچ ولومی برای کمتر یا بیشتر کردن قدرت رعد و برق ها 

قطر :  19 سانتیمتر

ارتفاع : 33 سانتیمتر

وزن خالص : 1137 گرم

 

اطلاعات فروش :

1-بدلیل آنکه جعبه بزرگ به اندازه این کالا به سختی پیدا میشود و هزینه زیادی میطلبد لذا این کالا در جعبه خودش ارسال خواهد شد ، پس ممکن است روی جعبه در اثر حمل و نقل پارگی بوجود بیاید یا توسط شرکت حمل کننده نوشته های بر روی آن بنویسند و نوارچسب زیادی روی جعبه چسبیده باشد ولی مطمئن باشید خود کالا در داخل جعبه تا جائیکه جا دارد با روزنامه باطله و چیزهای مشابه محکم کاری خواهد شد.

2-به دلیل اینکه پست ارسال کالاهای شیشه ای را قبول نمی کند ارسال این کالا با " تیپاکس" انجام خواهد شد.

بنابراین اگر آدرس دریافت شما در شهری میباشد که در آنجا شعبه تیپاکس وجود ندارد از خرید این کالا به تنهایی یا به همراه کالاهای دیگر خودداری فرمائید.

 

و در صورتیکه خریدار در شهری هست که در آنجا شعبه تیپاکس وجود دارد و چندین کالای مختلف به همراه این کالا خریداری نموده ، همه کالاها بوسیله تیپاکس ارسال خواهد شد

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر