به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

دستبند نجات دارای قطب نما، پیچ گوشتی، مینی اره، سوت و ریسمان بافته شده برای مواقع اضطراری

دستبند نجات دارای قطب نما، پیچ گوشتی، مینی اره، سوت و ریسمان بافته شده برای مواقع اضطراری


 

43,000 تومان

33027
تمام شد

مچ بند چندکاره بافته شده از حدود 2 متر ریسمان قوی دارای قطب نما و سوت نجات و تیغه دو طرفه ارّه (با پهنای تیغه 1 سانتیمتری) و پیچ گوشتی دوسو و چخماق آتش زنه مناسب برای مواقع اضطراری و حوادث غیرمترقبه و زمانهائی که در طبیعت یا بیابان گم شده اید و مسیر برگشت یا نجات را نمی دانید یا هیچ وسیله یا ابزاری همراه خود ندارید.

حتمآ برنامه های بیر گریلز (Edward Michael Bear Grylls) ماجراجوی معروف را دیده اید ، مردی که به همراه یک فیلمبردار زندگی در شرایط های سخت کوه و بیابان را تجربه می کند و سعی می کند راههای نجات از شرایط سخت را در برنامه های تلویزیونی خود یاد بدهد.

حال تصور کنید در اثر یک اتفاق یا حادثه در مکانی گیر می افتید (حادثه هایی مثل زلزله و سیل و طوفان خبر نمی کنند) که مجبور به زنده ماندن و تلاش برای نجات خود یا خانواده و همراهان خودتان می شوید.

بوسیله قطب نمای این وسیله می توانید مسیری مشخص طی کنید، همانطور که میدانید حرکت فقط در یک جهت احتمال نجات از یک بیابان برهوت یا جنگل را افزایش میدهد، حال در صورت عدم آشنایی به طبیعت و نداشتن تجربه بدون وجود قطب نما پس از کلی پیاده روی امکان آنکه ببینید مسیر را اشتباهی طی کرده اید یا به اصطلاح دور خود چرخیده اید زیاد است.

و برای ریسمان یا طناب این گجت سیب هفت نیازی به توضیح نیست ، شما میتوانید دهها کار مفید با آن انجام دهید مثل بستن هیزم ها یا نگهداشتن وسایل یا ساختن قلاب ماهیگیری ...

سوت این گجت می توانید زمانیکه گروه نجات یا مردم دیگر صدای شما را نمیشنوند جان شما را نجات دهد (مثل نجات هنرپیشه زن در فیلم تایتانیک با صدای سوت نجات).

و کارایی بخش های دیگر مثل اره و پیچ گوشتی و میله چخماقی را هم که میدانید و نیازی به شرح آنها نیست.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Multi-functional Paracord Outdoor Flint Nylon Braided Survival Bracelets Buckle Band with Compass & Whistle

 

خصوصیات دستبند ریسمانی نجات دارای قطب نما و سوت:

ریسمان محکم و قوی

دارای سوت نجات

دارای قطب نما

دارای میله چخماقی

دارای کاتر و پیچ گوشتی فلزی کوچک

وزنی سبک در عین کارآیی بالا

 

مشخصات مچبند نجات اضطراری به همراه قطب نما:

جنس و متریال: پلاستیک و نایلون

اندازه: طول 25 سانتیمتر ، قطر 1.9 سانتیمتر

وزن: 28 گرم

 

اطلاعات فروش:

1-این کالا بدون جعبه میباشد و در یک کیسه پلاستیکی قرار گرفته است، در صورت ارسال بوسیله پست داخل پاکت پستی و درون لفافه حبابدار ارسال خواهد شد.

2-بخش میله چخماقی این کالا تست نشده بنابراین نمی دانیم که قابل استفاده است یا نه و کارآیی و روش استفاده آن چگونه است.

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید