به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 26%
سه پایه انعطافی برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری

سه پایه انعطافی برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری


قیمت اصلی: 35,000 تومان  

26,000 تومان

تخفیف: 9,000 تومان (26%)
10171
تمام شد

یک سه پایه با بازوهای نرم و طراحی زیبا و جدید مخصوص دوربینهای دیجیتالی فیلمبرداری و عکاسی کامپکت که برخلاف سه پایه های سنتی در عین انعطافی بودن بصورتی پایدار و محکم عمل میکند که در هرجا وهر مکانی که بخواهید میتوانید با اطمینان استفاده نمایید و پایه های آنرا به هر حالت و هر زاویه ای که می خواهید درآورید تا در مکانهای به اصطلاح نادخ و شیب دار یا حتی روی میله ها و حصار بالکن خانه و هتل نیز بتوانید دوربین خود را ثابت و در بهترین زاویه نگهدارید و بهترین و ماندنی ترین عکس ها یا فیلمها را از خود و دوستان خود بگیرید.

با این سه پایه خم شونده حتی اگر تنها باشید نیز می توانید از خودتان عکس بیاندازید ، کافیست دوربین خود را در حالت تایمر قرار داده و در جایی که می خواهید ژست عکاسی بگیرید و تمام ، الان یه عکس خوب پر از لایک برای شبکه اجتماعی یا آلبوم خودتون گرفته اید.

بر خلاف مونوپادهای رایج که براحتی می توان فهمید که با مونوپاد گرفته شد (از روش نگاه کردن به دوربین و نزدیک بودن سوژه ها به همدیگر که چند نفر عین کنسور ماهی کیلکا کاملاٌ به هم چسبیده اند و عدم پوشش کامل محدوده اطراف) عکسهای گرفته شده با این سه پایه طوری است که بیننده ای یر از سوژه ها تصور آنرا خواهند داشت که این عکس توسط شخص دیگری گرفته شده و همچنین افراد بیشتری میتوانند در عکس باشند و محیط اطراف هم بخوبی در آن جای خواهد گرفت.

همچنین می توانید دوربین فیلمبرداری دیجیتالی کوچک نیز روی این سه پایه تری پاد معرفی شده سیب هفت نصب کنید و شروع به فیلمبرداری طولانی مدت از خودتان یا از یک مصاحبه شونده بکنید یا پایه های آنرا مثل یک مار دور شاسی گهواره بپیچید و از حرکات جالب و به یاد ماندنی بچه و نوزاد عزیزتان حتی هنگامی که در اتاق نیستید فیلم بگیرید.

یا مناسب برای زمانیکه می خواهید از حرکاتی و رفتارهایی که حیوان خانگی شما یا حیوانات وحشی و غیرخانگی هنگام احساس عدم حضور انسان از آنها سر میزند فیلم بگیرید یا مدرک داشته باشید. 

این 3 پایه دارای پیچ در قسمت پایه اتصالی میباشد که اندازه این پیچ بصورت استاندارد جهانی و متناسب با همه مهره های اتصال پایه زیر دوربینهای جدید میباشد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Digital Camera Camcorder Flexible Joints and Ball Leg Tripod Stand 

 

مشخصات و خصوصیات تریپاد دوربین های دیجیتالی با پایه های انعطافی :

3 عدد پایه انعطاف پذیر با قابلیت خم شدن

حداکثر وزن تحملی : 275 گرم

نوع پیچ اتصال دوربین : Universal 1.4-20 screw

100 درصد جدید با کیفیت بالا

حمل آسان

با چرخش پایه 360 درجه

اندازه در حالت بسته بندی و چسبیده به هم : 35*35*165 میلیمتر

ارتفاع هر کدام از پایه ها (از نوک پایه تا محل 3 راهی اتصال : 12.5 سانتیمتر

وزن : 45 گرم

بسته بندی : وکیومی بلیستر

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید