0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

ریموت کنترل خام با قابلیت کپی از ریموت کنترلهای دیگر مدل تکی

تومان37,000
32273
تمام شد

حداقل مقدار برای "ریموت کنترل خام با قابلیت کپی از ریموت کنترلهای دیگر مدل تکی" ،3 است.

افزودن به فهرست دلخواه

یونیورسال ریموت خام مارک  تک کاناله و قابلیت ذخیره فرکانس 1 ریموت نوری

ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ شامل با قابلیت ذخیره فرکانس کنترل های تلویزیون و ویدیو و DVD و سایر دستگاههای مشابه

یعنی شما می توانید از روی ریموت کنترل مادون قرمز وسیله صوتی و تصویری خود یک کپی بگیرید و دارای 2 ریموت کنترل برای آن وسیله بشوید.

داشتن این ریموت مزیت های زیادی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1-انتقال دادن و کپی کردن ریموت کنترل وسیله صوتی و تصویری به ریموتی خام (می توانید امواج کنترل 1 وسیله صوتی و تصویری را به این ریموت انتقال دهید)

2-از ریموت تلویزیون یا ویدئو خود یک بک آپ یا پشتیبان تهیه کنید. تا هر زمانی که بلایی سر ریموت اصلی آمد یا گم شد بتوانید از این ریموت کنترل یدکی استفاده کنید.

3-برای وسیله خود 2 ریموت داشته باشید تا دست 2 نفر باشد یا در دو محل مختلف بگذارید و به هر کدام نزدیکتر بودید از آن استفاده کنید

این ریموت کنترل از راه دور دارای تمامی دکمه ها و امکانات یک ریموت کامل میباشد که شامل روشن و خاموش و شماره ها و میزان صدا یا ولوم و تغییر کانال و پخش و استوپ پخش و توقف و اجکت یا خروج دیسک و منو و تایمر و قطع صدا و دکمه های جهت و موارد دیگر میباشد.

با ریموت کنترل Learning شما می توانید از کنترل تلویزیون و DVD-player و VCR و receiver و سیستم صوتی  و ریموت سایر لوازمی که نوع آنها ایفرارد یا IR میباشد (بجز ریموت کنترل کولر) یک کپی درست کنید.

توجه : لازم به ذکر است برای اینکه بتوانید از ریموتی کپی بگیرید وجود ریموت اصلی و سالم بودن آن الزامیست .

 

روش و آموزش تعریف یا کپی کردن ریموت و لرنینگ:

دو ریموت داریم : یکی اصلی که میخواهید از آن کپی بگیرید و دوم ریموت خام که میخواهید روی آن کپی کنید.

1-یک جفت باتری خوب داخل ریموت خام بیاندازید(ریموت اصلی هم باید کار کند و باتری داشته باشد).

2-لامپ مادون ریموت کنترلی که می خواهید کپی کنید را روبروی لامپ ریموت خام قرار دهید با فاصله حدود 1 سانتیمتر (جفت ریموتها را در حالیکه روبرو و به سمت هم نشانه گرفته روی سطحی قرار دهید) 

3-دکمه ست (دکمه SET در بخش انتهایی ریموت قرار دارد) روی ریموت خام را 2 بار بزنید و رها کنید و برای بار سوم نگهدارید در این مرحله چراغ قرمز ریموت بصورت ثابت روشن خواهد شد.

4-دکمه ای از ریموت خام که میخواهید کد را بر روی آن تعریف کنید فشار داده و رها کنید (مثلاٌ دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا). 

در این موقع چراغ ریموت یک بار چشمک میزند و دوباره ثابت میماند و این یعنی در حالت انتظار برای دریافت فرکانس از ریموت دیگر خواهد ماند

5-حال در ریموت دیگری (ریموت اصلی) که میخواهید از آن کپی بگیرید دکمه مورد نظر  را برای 1 ثانیه فشار داده و رها کنید(مثلاٌ همان دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا) در این حالت چراغ ریموت خام عکس العمل نشان داده و 2 الی 3 بار سریع چشمک میزند و این بدین معنی است که آن دکمه روی ریموت اصلی بر روی دکمه ای که روی ریموت خام تعیین کرده بودید تعریف و کپی شده . یا به زبانی دیگر یعنی کلید مورد نظر اطلاعات کلید اصلی را دریافت کرده است.(جهت تست موقت میتوانید ریموت خام را به سمت دستگاه کنترل دار مورد نظر گرفته و دکمه ای را که تعریف کرده اید تست کنید.) 

6- و برای تعریف دکمه های دیگر می توانید مراحل 4 تا 5 را برای هر دکمه انجام دهید تا دونه به دونه دکمه های روی ریموت اصلی را بر روی دکمه های ریموت خام تعریف و پیاده کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Universal Learning Remote control for TV,SAT,DVD and Other IR infrared Remotes

 

مشخصات ریموت خام 1 کاناله :

برد ریموت : حدود 8 متر (دید مستقیم)

باتری مورد نیاز : 2 عدد باطری نیم قلمی

اندازه ریموت : حدود 20*54*185 میلیمتر

وزن خالص ریموت : بدون محاسبه باتری حدود 66 گرم

 

اطلاعات فروش سیب هفت :

1-این ریموت خام فاقد جعبه میباشد بنابراین داخل پلاستیک معمولی و در صورت خرید پستی داخل جعبه پستی ارسال خواهد شد.

2-این ریموت در برندهای مختلف وارد میشود بنابراین ممکن است کالای دریافتی مارک یا مدل متفاوت تری نسبت به عکس ها داشته باشد ولی ظاهر اولیه و تعداد دکمه همان است که در عکس ها میبینید

3-قبل از ارسال تست خواهد شد.

4-این ریموت مختص کپی نمودن از ریموت کنترل های مادون قرمز یا لامپ دار میباشد و برای سایر ریموت های فرکانس رادیویی یا بلوتوثی کاربرد ندارد.

5-این ریموت کنترل خام قابل استفاده برای ریموت کولر نمیباشد.

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر