به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 24%
ریموت کنترل خام با قابلیت کپی از ریموت کنترلهای دیگر مدل تکی کا اچ

ریموت کنترل خام با قابلیت کپی از ریموت کنترلهای دیگر مدل تکی کا اچ


قیمت اصلی: 25,000 تومان  

19,000 تومان

تخفیف: 6,000 تومان (24%)
32273
تمام شد

یونیورسال ریموت خام مارک KH تک کاناله و قابلیت ذخیره فرکانس 1 ریموت نوری به همراه راهنمای استفاده فارسی

ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ شامل با قابلیت ذخیره فرکانس کنترل های تلویزیون و ویدیو و DVD و سایر دستگاههای مشابه

یعنی شما می توانید از روی ریموت کنترل مادون قرمز وسیله صوتی و تصویری خود یک کپی بگیرید و دارای 2 ریموت کنترل برای آن وسیله بشوید.

داشتن این ریموت مدل کا اچ مزیت های زیادی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1-انتقال دادن و کپی کردن ریموت کنترل وسیله صوتی و تصویری به ریموتی خام (می توانید امواج کنترل 1 وسیله صوتی و تصویری را به این ریموت انتقال دهید)

2-از ریموت تلویزیون یا ویدئو خود یک بک آپ یا پشتیبان تهیه کنید. تا هر زمانی که بلایی سر ریموت اصلی آمد یا گم شد بتوانید از این ریموت کنترل یدکی استفاده کنید.

3-برای وسیله خود 2 ریموت داشته باشید تا دست 2 نفر باشد یا در دو محل مختلف بگذارید و به هر کدام نزدیکتر بودید از آن استفاده کنید

این ریموت کنترل از راه دور دارای تمامی دکمه ها و امکانات یک ریموت کامل میباشد که شامل روشن و خاموش و شماره ها و میزان صدا یا ولوم و تغییر کانال و پخش و استوپ پخش و توقف و اجکت یا خروج دیسک و منو و تایمر و قطع صدا و دکمه های جهت و موارد دیگر میباشد.

با ریموت کنترل Learning شما می توانید از کنترل تلویزیون و DVD-player و VCR و receiver و سیستم صوتی  و ریموت سایر لوازمی که نوع آنها ایفرارد یا IR میباشد (بجز ریموت کنترل کولر) یک کپی درست کنید.

کپی کردن یک ریموت با این ریموت شامل مراحل زیاد سختی ندارد و توضیحات آن در راهنمای فارسی این کنترل آمده ولی در کل بعد از فشار دادن و تعیین دکمه مورد نظر بر روی این ریموت لامپ مادون ریموت اصلی را به سمت لامپ این ریموت معرفی شده سیب هفت نشانه گرفته و دکمه ای را فشار میدهید و سپس این دستگاه سیگنال و فرکانس آن ریموت را ذخیره خواهد نمود و بعد از آن می توانید این ریموت را عین یک ریموت مادر استفاده کنید.

توجه : لازم به ذکر است برای اینکه بتوانید از ریموتی کپی بگیرید وجود ریموت اصلی و سالم بودن آن الزامیست .

 

روش و آموزش تعریف یا کپی کردن ریموت و لرنینگ:

دو ریموت داریم : یکی اصلی که میخواهید از آن کپی بگیرید و دوم ریموت خام که میخواهید روی آن کپی کنید.

1-یک جفت باتری خوب داخل ریموت خام بیاندازید(ریموت اصلی هم باید کار کند و باتری داشته باشد).

2-لامپ مادون ریموت کنترلی که می خواهید کپی کنید را روبروی لامپ ریموت خام قرار دهید با فاصله حدود 1 سانتیمتر (جفت ریموتها را در حالیکه روبرو و به سمت هم نشانه گرفته روی سطحی قرار دهید) 

3-دکمه ست (دکمه SET در بخش انتهایی ریموت قرار دارد) روی ریموت خام را 2 بار بزنید و رها کنید و برای بار سوم نگهدارید در این مرحله چراغ قرمز ریموت بصورت ثابت روشن خواهد شد.

4-دکمه ای از ریموت خام که میخواهید کد را بر روی آن تعریف کنید فشار داده و رها کنید (مثلاٌ دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا). 

در این موقع چراغ ریموت یک بار چشمک میزند و دوباره ثابت میماند و این یعنی در حالت انتظار برای دریافت فرکانس از ریموت دیگر خواهد ماند

5-حال در ریموت دیگری (ریموت اصلی) که میخواهید از آن کپی بگیرید دکمه مورد نظر  را برای 1 ثانیه فشار داده و رها کنید(مثلاٌ همان دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا) در این حالت چراغ ریموت خام عکس العمل نشان داده و 2 الی 3 بار سریع چشمک میزند و این بدین معنی است که آن دکمه روی ریموت اصلی بر روی دکمه ای که روی ریموت خام تعیین کرده بودید تعریف و کپی شده . یا به زبانی دیگر یعنی کلید مورد نظر اطلاعات کلید اصلی را دریافت کرده است.(جهت تست موقت میتوانید ریموت خام را به سمت دستگاه کنترل دار مورد نظر گرفته و دکمه ای را که تعریف کرده اید تست کنید.) 

6- و برای تعریف دکمه های دیگر می توانید مراحل 4 تا 5 را برای هر دکمه انجام دهید تا دونه به دونه دکمه های روی ریموت اصلی را بر روی دکمه های ریموت خام تعریف و پیاده کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

KH Universal Learning Remote control for TV,SAT,DVD and Other IR infrared Remotes

 

مشخصات ریموت خام 1 کاناله شامل مدل کا اچ :

برد ریموت : بیشتر از 8 متر (دید مستقیم)

باتری مورد نیاز : 2 عدد باطری نیم قلمی

اندازه ریموت : 20*54*185 میلیمتر

وزن خالص ریموت : بدون محاسبه باتری 66 گرم

 

توضیح : مجموعه سیب هفت توانایی ارائه و فروش انواع ریموت کنترل های اصلی و غیر اصلی لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و گیرنده دیجیتالی و پخش کننده های VCD و ضبط و پخش و غیره را دارد .در صورت نیاز و تمایل به خرید ریموت کنترل یدک مورد نظر خود و اطلاع از تنوع کیفیت و قیمت آن بوسیله بخش "تماس با ما" پیغام درخواست خود را ارسال نمائید(لطفاٌ نام برند و مدل دستگاه صوتی و تصویری مورد نظر را در پیغام بنویسید) تا در اسرع وقت پس از پیگیری پاسخ داده شود.

 

اطلاعات فروش :

1-این ریموت خام فاقد جعبه میباشد بنابراین داخل پلاستیک معمولی و در صورت خرید پستی داخل جعبه پستی ارسال خواهد شد.

2-قبل از ارسال تست خواهد شد.

3-روش استفاده از این ریموت کنترل در داخل قسمت مقوایی بسته بندی به طور کامل توضیح داده شده (به 2 زبان فارسی و انگلیسی)

4-این ریموت مختص کپی نمودن از ریموت کنترل های مادون قرمز یا لامپ دار میباشد و برای سایر ریموت های فرکانس رادیویی یا بلوتوثی کاربرد ندارد.

5-این ریموت کنترل خام قابل استفاده برای ریموت کولر نمیباشد.

1. 
32859

ریموت کنترل خام مارک icen شیک با قابلیت ذخیره فرکانس 3 ریموت نوری مختلف ،زیباترین ریموت کنترل خام موجود با رنگ بدنه نقره ای، دارای چهار دکمه اصلی چراغدار ،...


2. 
32591

ریموت کنترل خام مارک JAVA مدل  easylearnبا قابلیت ذخیره فرکانس 4 ریموت نوری مختلف ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ جاوا با قابلیت ذخیره...


3. 
32272

یونیورسال ریموت خام مارک iHandy باریک درجه یک و بسیار شیک و خوشدست با کیفیت بسیار عالی با قابلیت ذخیره فرکانس 3 ریموت نوری مختلف و قابلیت انتقال تمامی...

موجود است

4. 
32197

ریموت کنترل خام مارک Shamel سفارشی مدل  SM-1000 Lبا قابلیت ذخیره فرکانس 4 ریموت نوری مختلف ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ شامل با قابلیت...


5. 
32132

  ریموت کنترل از راه دور یونیورسال لرنینگ HUAYU با قابلیت ذخیره فرکانس کنترل های تلویزیون و ویدیو و DVD و سایر دستگاههای مشابه یعنی شما می توانید...

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید