به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 20%
مینی بخور سرد و خشک پرتابل اولتراسونیک

مینی بخور سرد و خشک پرتابل اولتراسونیک


قیمت اصلی: 45,000 تومان  

36,000 تومان

تخفیف: 9,000 تومان (20%)
10009
تمام شد

کوچکترین دستگاه بخور با قابلیت استفاده از بطریهای کوچک آبمعدنی و ایجاد ذرات ریز آب توسط امواج اولتراسونیک ، برای استفاده فقط کافیست یک بطری آب کوچک را پر از آب نموده و سر آنرا در منفذ ورودی دستگاه قرار دهید سپس دستگاه را روشن کنید تا پس از چند لحظه شروع به بخاردهی به محیط اطراف کند.

همانطور که می دانید دستگاه های بخور معمولا 2 نوع سرد و گرم دارند. دستگاه های بخور گرم معایبی هم دارند مثلا مصرف انرژی برق در آنها بالاست و احتمال سوختگی با بخار داغ یا آب داخل مخزن وجود دارد.

اما دستگاه بخور سرد که کم صداتر از نوع گرم عمل می کند و مصرف انرژی برق در آن کمتر است، معمولاًدر فصل تابستان استفاده می شود. از آنجا که بخار آن سرد است، خطر سوختگی به خصوص برای خردسالان ایجاد نمی کند. 

از ویژگی های مثبت دستگاه بخور سرد: حذف باکتری ها و ویروس های سرماخوردگی و...، تامین رطوبت محیط بدون افزایش دما، كاهش استرس، احساس طراوت و شادابی ، افزایش متابولیسم سلولی و محافظت از پوست است

بخور سرد از یک سنسور اولتراسونیک تشکیل شده که از طریق یونیزه کردن آب آنرا تبخیر مینماید.از آنجاییکه آب یونیزه میگردد دارای بارهای مثبت و منفی میشود که باعث میشود ذرات ویروسها،غبار،آلودگیها،الکتریسیته ساکن، که همگی باردار میباشند را مانند قطب های غیر همنام آهنربا جذب خود نموده و بعلت سنگینی از معلق شدن در فضای مربوطه جلوگیری میکند.علاوه بر این مزیت ،بخور گرم تولید قارچ مینماید که بخور سرد از این امر مستثنا میباشد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

مشخصات بخور سرد و خشک اولتراسونیک کوچک :

1) طراحی ایمن برای جلوگیری از واژگون شدن 

2)  روشن / خاموش شدن با یک دکمه و توقف خودکار هنگام کمبود آب 

3) دو نوع سر بطری برای سایزهای مختلف و  پت های بطری استاندارد 

4)  حمل و نقل آسان 

5) ایده آل برای استفاده :در طول سفر و اتاق هتل، دفتر ، اداره و خانه

6) ولتاژ ورودی آداپتور : 100 الی 240 ولت 

7) ولتاژ مورد استفاده دستگاه : 24 ولت دی سی

8) ظرفیت بطری آب قابل قبول : 300 الی 1000  میلی لیتر

9) میزان رطوبت تولید شده : در حدود 70 میلی لیتر در ساعت

10) زمان بی وقفه رطوبت دهی : در حدود 12 ساعت

11) فضای مورد استفاده : حدود 20 متر مربع

12) ابعاد : 86 * 62* 120میلیمتر

 

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید