به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 16%
گیلاس شربت خوری جالب به شکل جمجمه شیشه ای

گیلاس شربت خوری جالب به شکل جمجمه شیشه ای


قیمت اصلی: 25,000 تومان  

21,000 تومان

تخفیف: 4,000 تومان (16%)
31004
تمام شد

فنجانی بسیار زیبا و شیک با طرح داخلی جمجمه 3 بعدی ، به محض ریختن شربت یا مایعات رنگی جمجمه داخل آن به آن رنگ دیده شده و صحنه ای هیجان بخش درست می کند البته حتی در زمان خالی بودن یا ریخت مایعات بی رنگی مثل آب در داخل آن نیز جمجمه خودنمایی نموده و به شکل روح و فیلمهای ترسناک جذابیت آنرا دوچندان می کند.

در افسانه مایاها ( تمدن و قومی باستانی در آمریکای جنوبی) جمجمه شیشه ای یا همان جمجمه رستاخیز نمادی از منبع قدرت نیروهای ماوراالطبیعه بوده و اکنون شما می توانید این سمبل را بر روی میز خود داشته باشید.

در این جمجمه کریستالی شما می توانید با ریختن 75 میلی لیتر از شربت ها یا نوشیدنی ها لذت حضور یک چیز جالب و جدید و بی نظیر را به خودتان و میهمانتان هدیه دهید.

هر مایعی داخل این لیوان بریزید شکل جمجمه به خود خواهد گرفت.

و نکته دیگری که این فنجان اسکلتی را از بقیه فنجان ها و گیلاس ها متمایز می کند قابلیت استفاده دوطرفه آن است یعنی شما می توانید آنرا برعکس نموده و آنطرف آنرا استفاده کنید یعنی مایعات را در قسمت بیرونی جمجمه هم می توانید بریزید که در اینصورت نیز مایع شما شکل جمجمه را در وسط خود خواهد داشت و دوباره شکل و طرحی جذاب دیگری خواهد بود.

جنس این فنجان جمجمه ای از نوع شیشه  بوروسیلیکات عالی و درجه یک میباشد.

جذابترین و قشنگترین کادویی که می توانید به دوستتان یا به خودتان بدهید لیوانی که شاید در هیچ جای دیگر نتوانید آنرا پیدا کنید.

لذت نوشیدن را با جمجمه کریستالی مایاها تجربه کنید

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

 

مشخصات فنجان شربت خوری به شکل جمجمه کریستالی :

حجم فنجان : 75 میلی لیتر

حجم بر اساس اونس : 2 اونس

اندازه :   سانتیمتر

بسته بندی : جعبه رنگی با داخل حفاظ دار

 

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید