به دلیل افزایش قیمت ارز و همچنین بالا رفتن هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت دارای صفحه نمایش و آیدی کالر طرح قدیم

مبدل سیم کارت به تلفن ثابت دارای صفحه نمایش و آیدی کالر


مشمول یکسال گارانتی خدمات طبق شرایط اعلام شده

 

313,000 تومان

32513
موجود است
+

دستگاه تبدیل تلفن رومیزی معمولی به تلفن سیم کارت خور، این دستگاه رومیزی جالب با قابلیت پذیرش سیم کارت ، و امتیازات مختلف مثل صفحه نمایش LCD جهت نمایش اطلاعات و شماره تماس گیرنده (ID Caller) ، آنتن دهی فوق العاده عالی ، باتری بک آپ ، قابلیت بلوکه و مسدود کردن تماسهای ورودی ، قابلیت تعریف کردن بلک لیست (لیست سیاه) برای شماره هایی که میخواهید امکان تماس با آنها وجود نداشته باشد و قابلیت تعیین تعرفه و هزینه برای تماسها میباشد.

شما میتوانید گوشی تلفن معمولی که در خانه استفاده می کنید را به سوکت این دستگاه وصل نموده و همچنین سیم کارتی که دارید را به بخش سیم کارت زیر این دستگاه بزنید . پس از طی این مراحل شما می توانید تمامی تماسهای ورودی به سیم کارت موردنظر را از روی گوشی تلفن جوابگو باشید یا از طریق همان گوشی تلفن با هر جایی که میخواهید تماس بگیرید.

یا اینکه لاین و خطی که این مبدل در اختیار شما میگذارد را میتوانید به دستگاه سانترال یا دستگاه های دزدگیر تماس گیرنده وصل کنید.

در حالت سانترال میتوانید خروجی تلفن این دستگاه را بر روی یکی از خط های داخلی سانترال (PBX) تعریف کنید و تماسهای دریافتی روی سیم کارت را بر روی تلفن سانترال جوابگو باشید یا با بر روی آن داخلی بوسیله موبایل تماس و شماره گیری و صحبت کنید.

در حالت دزدگیر : برخی دزدگیرهای جدید مجهز به بخش Caller یا تماس گیرنده هستند که با اینکه تکنولوژی عالی و کارآمدی است 2 مشکل برای آن وجود دارد. اول اینکه در مکانهائیکه خط تلفن ثابت ندارد به درد نمی خورد و دوم اینکه اگر سارق محترم زرنگ باشد میتواند با قطع کردن سیم تلفن وارد شده به آن مکان قبل از اقدام به سرقت جلوی خبردار کردن شما یا پلیس توسط دزدگیر را خواهد گرفت. ولی با استفاده از این دستگاه بر روی دزدگیر هم مشکل اول حل میشود (محدوده نقاط کور موبایل خیلی کمتر از تلفن ثابت است) و هم مشکل دوم چون تا سارق از موانعی مثل درب و چشمی ها و سنسورهای مختلف غیره بتواند عبور کند و به دزدگیر برسد تا آنرا قطع کند قبل از آن تماس گیری و اطلاع رسانی اتوماتیک به شما یا پلیس اتفاق افتاده و ...

اگر شما به دنبال استفاده از تلفن رومیزی هستید که سیم کارت موبایل را هم بتواند استفاده کند یا به بیانی دیگر دنبال موبایلی به شکل تلفن های ثابت رومیزی هستید ، سیب7 به شما این دستگاه مبدل رومیزی بی سیم GSM دسکتاپ را توصیه میکنیم  با تمام ویژگی های مکالمه ای یک تلفن همراه

اگر شما بیشتر از وقت خود را در صحبت کردن با گوشی موبایلتان آنهم در جای ثابتی صرف می کنید این دستگاه سیب 7 انتخاب خوبی برای شما است

داشتن بوق آزاد موبایل بر روی تلفن ثابت تا بدون نگرانی از تشعشع امواج موبایل به راحتی و با صدایی بسیار واضح و بدور از هر گونه اکو و نویز بتوانید مکالمه ای را از خط  موبایلتان انجام دهید یا به تماس های وارده پاسخ دهید

اگر به گوشی تلفن ثابت عادت کرده اید و به مکالمه با تلفن گوشی دار قدیمی علاقه مندید یا خودتون رو با گوشی تلفن های ثابت راحتتر حس می کنید میتوانید سیم کارت خود را در دستگاه مبدل معرفی شده سیب هفت قرار داده و پس از اتصال گوشی تلفن ثابت خود به این دستگاه عین یک گوشی تلفن معمولی به تماسهایی که با سیم کارت شما گرفته میشود پاسخ دهید یا با هر کسی که دوست دارید توسط سیم کارت خود تماس بگیرید.

و علاوه بر آن این تلفن بدلیل در دست گرفتن یک گوشی سیمی معمولی باعث دور بودن امواج مضر موبایل از محدوده و شعاع خطرساز سر و قلب و سیستم عصبی شما میشود 

 

مضرات موبایل : همانطور که می دانید نزدیک بودن امواج تلفن همراه باعث بوجود آمدن انواع امراض و بیماریهای عصبی و اختلال در نظم بدن شما میشوند حتی در بعضی موارد عقیم نمودن و ایجاد میگرن های غیر طبیعی نیز از عواقب استفاده زیاد از تلفن همراه به شمار میروند (البته بدلیل نفوذ و قدرتی که صاحبان اصلی این صنایع دارند مثل قضیه دخانیات و سیگار مانع از درز اخبار نگران کننده در مورد مضرات اینگونه لوازم میشوند) . 

شما می توانید براحتی ضرر و زیان امواج منتشره از موبایل را با راههای مختلف که خیلی از آنها در اینترنت موجود است براحتی بررسی کرده و مطمئن شوید (مثل پخته شدن تخم مرغ خام زمانیکه چند دقیقه بین دو گوشی موبایل فعال و در حال تماس گیری باشد ، یا ترکیدن دانه ذرت وقتی که بین 3 یا 4 گوشی موبایل در حال تماسگیری قرار میگیرد)

انتخاب این مبدل جالب به دلیل دور کردن شما از دستگاه اصلی و تشعشع و امواج اطراف آن باعث به حداقل رسیدن تاثیر این امواج مضر روی بدن شما خواهد شد(چون همه کارها را روی دستگاه تلفن ثابت انجام میشود که با سیم به دستگاه مبدل وصل است و میتوانید گوشی را بستگی به اندازه سیم (حداقل یک متر) از دستگاه مبدل دور کنید تا از محدوده امواج دور بمانید). 

 

برخی ویژگیهای این دستگاه جالب را در زیر بصورت خلاصه وار توضیح میدهیم 

 

کالرآیدی (Caller ID)

این دستگاه شماره هایی را که با سیم کارت موردنظر تماس میگیرند یا شماره هایی که توسط گوشی تلفن متصل به این دستگاه با آن تماس میگیرید را هم بر روی صفحه نمایش خود و هم بر روی گوشی تلفن ثابت نمایش میدهد تا بدانید چه شماره ای به شما زنگ زده یا شما دارید با چه شماره ای تماس میگیرید.

 

منوی کامل

این دستگاه دارای منوی تقریباٌ کاملی میباشد که از طریق گوشی تلفن ثابتی که به این دستگاه وصل کرده اید و با وارد کردن کدهای خاصی که در دفترچه راهنما نوشته شده میتوانید عملیات تنظیمی مختلفی مثل قفل سیم کارت ، قفل کردن شبکه ، وارد کردن پین کد ، ریست کردن تنظیمات ، تنظیم ساعت و تاریخ، تعیین تعرفه هزینه برای تماس ، بلاک کردن شماره های خاص  و انواع تنظیمات مختلف دیگر را انجام دهید .

روش ریست کردن : مثلا برای ریست کردن دستگاه باید تلفنی که به این دستگاه مبدل وصل کرده بودید را گوشی آنرا برداشته (یا دکمه بلندگو را بزنید) و کد #000#00* (ستاره00مربع000مربع) را شماره گیری کنید و چند ثانیه صبر کرده و سپس گوشی را بگذارید تا دستگاه مبدل ریست شود.

 

قابلیت مسدود کردن همه تماس های ورودی

شما میتوانید تمامی تماس های ورودی به این سیم کارت را مسدود کنید تا فقط با این سیم کارت بشود به شماره های دیگر زنگ زد و کسی نتواند به این سیم کارت زنگ بزند.

این قابلیت مناسب برای استفاده بر روی دزدگیر میباشد تا این دستگاه فقط تماس گیرنده باشد.

 

قابلیت مسدود کردن گروه پیش شماره های خروجی با امکان انتخاب پیش شماره

با این قابلیت شما میتوانید پیش شماره 2 رقمی را تعیین کنید تا دستگاه اجازه خروج تماس به سمت آنها را ندهد ، یعنی پیش شماره هایی را که دوست دارید (در اصل باید بگویم دوست ندارید) را در این لیست تعریف کنید تا بوسیله این دستگاه با آن پیش شماره ها نتوان تماس گرفت و تعریف این لیست زیاد سخت نیست و کافیست کدی را که در دفترچه نوشته شده وارد نموده و تعیین کنید که میخواهید شماره هایی که با مثلاٌ 55 شروع میشوند قابل تماسگیری از سمت شما نباشند.

*حداکثر تعداد گروهی که میتوان برای پیش شماره ها تعیین کرد 10 گروه پیش شماره مختلف میباشد.

*این آپشن عین حالت صفربند در تلفن های قدیمی میباشد.

 

قابلیت تعریف و تنظیم تعرفه

شما میتوانید بر روی این دستگاه تعرفه شارژ تعیین کنید تا بدانید چقدر هزینه تماس های شما یا همکاران شما از این سیم کارت شده است ، البته هزینه تعیین شده با واحد دلار نشان داده میشود که مهم نیست چون اصل محاسبه ای است که دستگاه برای مکالمات انجام میدهد پس برای این قابلیت شما به دلار کاری نداشته باشید و تعاریف را بر اساس تومان یا ریال خودمان ثبت کنید (میتوانید هزینه های اپراتور سیم کارت موردنظر را از طریق وب سایت آن اپراتور مشاهده و طبق آن روی دستگاه اعمال کنید). در این روش  میتوانید بصورت دقیقتر و عین قانون تعرفه مخابرات تعیین کنید که 3 دقیقه اول مکالمه را بر اساس یک تعرفه محاسبه کند و بقیه مکالمه را بر اساس تعرفه دیگری محاسبه کند.

و حتی میتوانید برای شماره خارج از کشور نیز تعرفه جداگانه ای تعریف کنید.

 

آنتن اکسترنال

این آنتن با قدرت 3.5 دسی بل (همه جهات) بوسیله سیم 3 متری به دستگاه مرکزی متصل خواهد شد و شما میتوانید آنرا در بهترین نقطه آنتن دهی آن مکان یا حتی بیرون از پنجره قرار دهید . پایه آهنربائی آنتن به شما این امکان را میدهد تا بدون نیاز به چسب آنرا به ستون ها یا چهارچوبهای آهنی وصل کنید.

 

باتری بک آپ

این مبدل دارای باتری داخلی است تا تنظیماتی را که روی دستگاه انجام داده اید تا چند روز ذخیره و نگهداری شود و دیگر نگران از دست دادن این تنظیمات در اثر جدا شدن آداپتور یا قطع شدن برق نباشید.

*این باتری فقط برای نگهداری اطلاعات و تنظیمات کافی میباشد و نمی توان بدون وجود برق و اتصال آداپتور تماس گرفت یا به تماسها پاسخ داد.

 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سیب هفت و سینا رسول تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Networking LCD GSM Fixed Wireless Terminal and Desktop SIM supported telephone terminal 

 

خصوصیات مبدل سیم کارت به ثابت مدل آیدی کالر دار طرح قدیم :

دستگاه مبدل سیم کارت به تلفن ثابت مناسب برای انواع علاقه مندان و مصرف کننده های موبایل

با صفحه نمایش ال سی دی 

بدون نگرانی از آنتن و سیگنال ضعیف در بعضی نقاط بدلیل دارا بودن آنتن و سیستم داخلی تقویت کننده آنتن

دارای آداپتور

مبدل GSM دسکتاپ ثابت بی سیم، فقط نیاز به وارد کردن سیم کارت و یک گوشی تلفن ثابت معمولی دارد تا شروع به استفاده کنید 

دارای سیگنال گیرندگی قوی ، کیفیت تماس خوب ، عملکرد با ثبات و ساعت کار طولانی از ویژگی های دیگر این سیستم است

دارای سیستم ضد قطبیت سیگنال 

دارای باتری بک آپ و پشتیبان داخلی برای ذخیره و نگهداری تنظیمات اعمال شده 

پشتیبانی از سیم کارتهای تمام اپراتورهای فعلی کشور

سازگار با سیستمهای EPABX   و  KTS

پشتیبانی از شرایط تماس با شماره های اورژانسی و اضطراری

نمایشگر شماره یا آیدی کالر (نشان دادن شماره تماس گیرنده ID Caller )

پشتیبانی از تکنولوژی DTMF برای کالرایدی

دارای آنتن اکسترنال جهت تقویت و آنتن دهی بیشتر در مناطقی که مشکل آنتن دهی زیادی دارند

امکان استفاده از بخش های امنیتی عین گوشی موبایل مثل قفل کردن سیم کارت ، قفل کردن گوشی ، قفل کردن شبکه

با منوی ساده و کیفیت بالا

 

مشخصات تلفن شارژی رومیزی سیم کارت خور هواوی مدل ای تی اس 3023 :

تعداد اسلات سیم کارت : 1 عدد

شبکه تحت پوشش : جی اس ام (GSM)

فرکانسهای تحت پوشش : GSM900 و GSM1800 مگاهرتز(قابل استفاده برای سیم کارتهای همه اپراتورهای فعلی ایران مثل همراه اول،ایرانسل،تالیا، رایتل )

طول سیم آنتن :حدود1 الی 3 متر

منبع برق : آداپتور و باتری شارژی داخلی

برق ورودی آداپتور و شارژر : 100 الی 240 ولت AC

خروجی شارژر و آداپتور : 12 ولت DC 1000 میلی آمپر

قدرت مصرفی در حالت استاتیک : 25 میلی آمپر

توان مصرفی : 0.25 وات

صفحه نمایش 30*66 از نوع دات ماتریکسی

حساسیت گیرندگی امواج اپراتور : -104db

دمای کارکرد : 10- الی 40+ درجه سانتیگراد

اندازه دستگاه تلفن سیمکارت خور : 22*135*185 میلیمتر

وزن : 400 گرم 

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-متاسفانه قسمت زبانه درپوش بخش سیم کارت به علت ضعیف بودن هنگام بررسی و چک کردن (تست قبل از ارسال) میشکند یعنی در همه دستگاههای تست شده زمانیکه برای باز کردن درپوش به زبانه فشار میاورید این زبانه از پایه ترک میخورد، این قضیه ربطی به کارایی دستگاه ندارد فقط اینکه برای باز کردن درپوش باید از یک پیچ گوشتی دوسو استفاده کنید و با کمی دقت و حوصله میتوانید اینکار را انجام دهید.

2-ابتدا آنتن را به دستگاه اصلی وصل کنید سپس دستگاه را روشن کنید، یعنی دستگاه را بدون آنتن روشن نکنید

3-این کالا مشمول یکسال ضمانت خدمات طبق شرایط میباشد، برای آگاهی از شرایط روی نوشته زیر کلیک کنید

 

شرایط ضمانت و گارانتی سیب هفت

1. 
33702

مودم و روتر سیمکارت خور wifi برند HUAWEI مدل B683 با قابلیت پشتیبانی از اینترنت 3G دارای 4 پورت LAN   معرفی محصول : این محصول یک مودم سیمکارت...


2. 
32611

دستگاه Dialer یا تلفن کننده سیم کارت خور قابل استفاده برای سیستمهای دزدگیر و سنسورهای آتش سوزی و مناسب برای اطلاع رسانی و هشدار از طریق تماس گرفتن شماره...

موجود است

3. 
32458

گوشی تلفنی رومیزی جالب HUAWEI با قابلیت پذیرش سیم کارت (انواع سیم کارت موبایل) با آنتن دهی فوق العاده عالی اگر شما به دنبال تلفن شگفت انگیز با دوام و شیک...


4. 
32185

گوشی تلفنی رومیزی جالب با قابلیت پذیرش سیم کارت (انواع سیم کارت موبایل) با آنتن دهی خوب اگر شما به دنبال تلفن شگفت انگیز با دوام و شیک رومیزی با قابلیت...

موجود است

5. 
31991

گوشی تلفنی رومیزی جالب با قابلیت پذیرش سیم کارت (انواع سیم کارت موبایل) با آنتن دهی فوق العاده عالی اگر شما به دنبال تلفن شگفت انگیز با دوام و شیک رومیزی...


6. 
31992

گوشی تلفنی رومیزی جالب با قابلیت پذیرش سیم کارت (انواع سیم کارت موبایل) با آنتن دهی فوق العاده عالی اگر شما به دنبال تلفن شگفت انگیز با دوام و شیک رومیزی...

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید