به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

کیسه وکیومی با قابلیت فشرده سازی لباسها توسط جاروبرقی

کیسه وکیومی با قابلیت فشرده سازی لباسها توسط جاروبرقی


 

5,000 تومان

N/A
3386
تمام شد

کیسه جمع شو وکیومی درجه یک مخصوص ذخیره سازی وسایل پارچه ای و البسه با قابلیت فشرده سازی و کم کردن حجم و فضای اشغالی توسط آنها

امروزه به دلیل کوچک بودن بیشتر خانه ها و نداشتن فضای کافی در منازل مشکل جاسازی کردن لباسهای زمستانی و تابستانی بسیار چشمگیرمیباشد.

و بیشتر خانواده ها از پارچه و یا کارتن های مقوایی برای بسته بندی آنها استفاده مینمایند.که این خود هم حجم  وفضای بیشتری را میگیرد ومی دانیم خطرآسیب حشرات،رطوبت، گرد وغبار را نیزشامل میشود.

با این وسیله میتوانید حجم اشغالی لباسها و پارچه ها و لحاف های خود را حداقل تا 75 درصد کاهش حجم دهید یعنی به اندازه 25 درصد اندازه واقعی کوچکتر کنید واز حجم فضای خود نهایت استفاده را نمایید.

و با استفاده از آن پوشاک خود را از گزند حشرات ،آب و گردوغبار محافظت کنید

این کیسه با کیفیت عالی و بینظیر ایده آل برای مسافرتها وبسته بندی و نگهداری و حمل لباسهای فصلی، لحاف و تشک ها و تمامی وسایل پارچه ای از قبیل عروسکها میباشد 

فقط شما کافیست لباسهای خود را در داخل این کیسه مخصوص قرار دهید و بوسیله جارو برقی هوای داخل کیسه را از دریچه هوا تخلیه کنید و سپس درپوش را بچرخانید تا بسته شود اکنون خواهید دید که کاملا کیسه با وسایل درون آن جمع و کوچکتر میشوند. 

باید توجه داشته باشید که از این کیسه ها برای چندین بار متوالی میتوانید استفاده نمایید. 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط شرکت سینا رسول و مجموعه سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

 

 

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید