به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

لیوان همزن و مخلوط کن سلف ماگ

لیوان همزن و مخلوط کن سلف ماگ


 

24,000 تومان

31649
تمام شد

حداقل میزان خرید برای این کالا تعداد 3 عدد میباشد

برای خرید نمونه یا تعداد کمتر تماس بگیرید

.

ماگ و لیوان دو جداره مخلوط کنی جالب برای میکس و مخلوط کردن مایعات و قهوه و چای شیرین و کافی میکس و نوشیدنیهای دیگر با قدرتی فوق العاده و ایجاد حالت گردبادی

تشکیل شده از لایه های پلاستیکی عایق و رویه استیل مات

کافیست در پوش زیر لیوان را بچرخانید تا باز شود سپس 2 باتری نیمه قلمی در داخل جایگاه باتری قرار دهید ، اگر باتری ها پر باشد و درست قرار داده باشید با فشار دادن دکمه زرد رنگ (STIR) روی دسته پره و ملخ داخل لیوان به سرعت خواهد چرخید.

حال میتوانید مایع موردنظر را در داخل ماگ یا همان لیوان بریزید و دکمه روی دسته را برای به هم زدن قهوه، آب میوه یا خنک کردن مایعات فشار دهید. 

همچنین این لیوان معرفی شده سیب7 دارای درپوش واشردار و لبه دار می باشد که هم میتواند جلوی ریزش های ناگهانی هنگام تکان خوردن را بگیرد و می تواند محتویات داخلی را گرم نگه دارد.

و سوراخی بر روی درپوش تعبیه شده است تا علاوه بر تخلیه بخار مایعات داغ شما بتوانید هر زمانی که خواستید بدون برداشتن درپوش مایعات داخل ماگ را به ظرفی دیگر انتقال دهید.

این ماگ به راحتی قابل تمیز کردن است. فقط کافی است مقداری مواد شوینده معمولی و آب داخل ظرف ریخته، درب آن را ببندید و دکمه را جهت به هم زدن فشار دهید. 

توجه:

1-هیچوقت لیوان را داخل آب یا مایعات نکنید چون قسمت پائین لیوان دارای قطعات الکتریکی و موتور چرخشی میباشد که بدیهی است در صورت برخورد با آب از کار خواهند افتاد.بنابراین برای تمیز کردن رویه و قسمت بیرونی لیوان بهتر است از دستمال یا پارچه نمناک و مرطوب استفاده کنید.بنابراین جهت شستشو هیچ وقت آنرا داخل ماشین ظرفشویی نگذارید.

2-دقت کنید که در صورت نیاز به وارد کردن دست به داخل لیوان یا شستن داخل آن یا هر مورد دیگری نباید به پره چرخنده هیچ فشاری بیاورید چون ممکن است بشکند یا به دلیل فشار به آرمیچر داخلی آسیب بزند.

3-از ریختن جامداتی مثل یخ به داخل این لیوان خودداری کنید.

4-هیچگاه این لیوان را داخل مایکروفر نگذارید.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

YD-001 Fashion Stainless Steel Self Stirring Mug

 

مشخصات لیوان میکسری سلف استرینگ ماگ مدل وای دی-001:

جنس بخش داخلی : پلاستیک از جنس پلی پروپلین

جنس بدنه بیرونی : استیل مات آرم دار

حجم و ظرفیت: 350 میلی لیتر

اندازه : 85*115 میلیمتر

برق : 2 عدد باطری نیم قلمی سایز AAA

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید