به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 18%
تابلو پلاک آدرس ال ای دی بزرگ دو رقمی 54 لامپی دارای فتوسل

تابلو پلاک آدرس ال ای دی بزرگ دو رقمی 54 لامپی دارای فتوسل


قیمت اصلی: 88,000 تومان  

72,000 تومان

تخفیف: 16,000 تومان (18%)
32788
تمام شد

قاب تابلوی پلاک چراغدار بزرگ در اندازه 18*24 سانتیمتری دارای فتوسل و سنسور نوری با حساسیت قابل تنظیم جهت خاموش شدن اتوماتیک هنگام روز و دارای 54 لامپ SMD فوق کم مصرف و بادوام

با این شماره چراغدار بزرگ که با رنگ آبی خوشرنگی روشن میشود ورودی و سردرب ساختمان و ملک شما بسیار زیباتر شده و از فاصله دور و حتی در تاریکی مطلق نیز به وضوح دیده خواهد شد.

فقط کافیست طبق روشی که در ادامه گفته میشود این وسیله را به برق وصل نموده و آنرا در بیرون ساختمان نصب کنید.

روش نصب و تنظیم:

1-رویه اصلی این دستگاه دارای برچسب اعداد در دو طرف آن با رنگهای سرمه ای و مشکی میباشد که عدد 88 که اطراف آن برش داده شده در هر دو طرف صفحه معلوم است.

حال در قسمتهایی که ظلع های عدد مورد نظر شما قرار گرفته است برچسب ها را از بخش سرمه ای رنگ صفحه جدا کنید (با ناخن می توانید گوشه آن ضلع را جدا کرده و سپس با گرفتن و کشیدن آن کل آن بخش کنده خواهد شد).

2-سپس دقیقا همان برچسبها را در زیر صفحه (بخش مشکی رنگ) نیز از صفحه جدا کنید. 

یعنی اعضای تشکیل دهنده عدد مورد نظر باید از هر دو طرف صفحه اصلی جدا شود تا مسیر عبور نور لامپها در قسمت عدد موردنظر باز باشد.

بطور مثال در عکس این کالا بخش های عدد 11 جدا شده و از آن عکسبرداری شده

3-حال نیاز به تامین برق این کالای سیب7 خواهید داشت ، برای این کار دقت کنید که باید حتما به سیم کشی وارد باشید یا از یک نفر سیم کش کمک بگیرید.

سیم برق را از سوراخ نزدیک ترمینال برق این دستگاه (باکس آبی رنگ ابتدای مدار) عبور داده و آنرا به ترمینال وصل کنید ، دقت کنید که هر دو سیم ها در محل ارتباط با ترمینال تا جایی که میتوانند از هم دور باشند تا احتمال اتصالی از بین برود.

4-اکنون می توانید دستگاه را در جایی که می خواهید نصب کنید و بوسیله رولپلاک و پیچ هایی که در بسته بندی قرار داده شده در جای خود فیکس کنید (دقت کنید که حتما این کالا در زیر سایه بان یا حفاظ نصب شود یا به حد کافی آنرا توسط چسب آکواریوم آب بندی شود تا آب باران و رطوبت برای آن مشکلی ایجاد نکند)

6-رویه اصلی (رویه اعداد) را بوسیله پیچ های موجود در بسته بندی بر روی قاب محکم ببندید.موقع گذاشتن قاب دقت کنید که سوراخ مخصوص فتوسل (طلق کوچک دایره ای شکل گوشه طلق) در ضلع درست خود یعنی بر روی حسگر نور (سنسوری که روی مدار بر روی 2 پایه قرار گرفته است) قرار بگیرد. یعنی حتما سنسور دید به بیرون داشته باشد.

7-سیم برق دستگاه معرفی شده سیب هفت را با حفظ احتیاط و دقت در مسیر عبور آن به برق وصل کنید تا لامپهای تابلو روشن شوند و عدد ایجاد شده شما بوضوح دیده شود.

8-در دیواره بخشی که مدار وجود دارد سوراخی برای تنظیم حساسیت فتوسل وجود دارد.پس از نصب پلاک بر روی دیوار زمانیکه نور روز وجود دارد و نیازی نیست که در آن موقع از روز پلاک روشن شود با یک پیچ گوشتی دوسو می توانید پیچ انتهای سوراخ را دقیقا تا مرز زمانیکه لامپها خاموش شوند بچرخانید تا روزهای دیگر نیز در صورت روشن شدن هوا و تابیدن آفتاب به طور خودکار لامپهای پلاک خاموش شوند و در صورت تاریک شدن هوا به صورت اتوماتیک روشن شوند.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Address Number LED Panel , Big size 24x18cm with Light Sensor

 

مشخصات تابلو پلاک چراغدار دارای سنسور تاریکی:

نوع لامپها : SMD

عمر لامپها : حداقل 50000 ساعت

تعداد لامپها : 54 عدد

اندازه قاب : 27*180*240 میلیمتر

 

بسته بندی شامل :

1 عدد قاب پایه و باکس اصلی

1 عدد رویه اعداد

1 عدد فیبر محافظ

1 عدد نوار چسب یدکی برای پوشاندن درزهای اعداد

4 عدد پیچ مشکی قاب

2 عدد پیچ تلفنی بلند

2 عدد رولپلاک

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید