به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 20%
قورباغه سبز دارای سنسور حرکتی و پخش اتوماتیک پیغام خوش امدگویی

قورباغه سبز دارای سنسور حرکتی و پخش اتوماتیک پیغام خوش امدگویی


قیمت اصلی: 40,000 تومان  

32,000 تومان

تخفیف: 8,000 تومان (20%)
10591
تمام شد

زنگ میهمان دارای سنسور حرکتی به شکل قورباغه سبز بامزه با پخش اتوماتیک پیغام Welcome (خوش آمدید) هنگام حس کردن تحرک در محدوده دید سنسور.

این دستگاه بسیار جالب با واکنش سنسور مخصوص حساس به حرکت یا Motion Sensor با صدایی بلند یک ملودی و پیغام خوش آمدگویی پخش مینماید

پس این امکان را به شما میدهد تا هر شئ از محدوده 3 الی 7 متری جلوی چشمی حرکت کند زنگ و پیغام دستگاه به صدا درآمده و شما را باخبر کند. 

این دستگاه مناسب مکان هایی که نیاز به کنترل تردد میباشد بسیار مناسب است.

مثلاٌ مغازه هایی که می خواهند از ورود مشتری خبردار شوند ، تا هم قبل از اینکه مشتری بپرد یا بی خیال خرید شود خدمات مورد نیاز را به او ارائه دهند 

و هم اینکه حواسشان به دزد یا سارق نیز باشد تا چیزی را کش نرود.

مخصوصآ زمانیکه فروشنده یا صاحب مغازه به بخش پشتی مغازه یا انبار رفته یا در حال چرت و قیلوله است و از ورود اشخاص به فروشگاه باخبر نشده.

با ظاهر عروسک مانند این وسیله معرفی شده سیب7 می توان به راحتی و بدون جلب توجه هر بیینده ای آنرا به عنوان دزدگیر پر سر و صدا استفاده نمود.

یا زمانیکه محدوده ممنوعی در خانه یا اداره دارید و می خواهید زمانیکه شخصی در نبود شما، خواست از قانون شما تخطی کرده و وارد آن محدوده شود شما بوسیله آژیر از آن باخبر شوید.

مثلاٌ زمانیکه نمی خواهید بچه خردسال شما وارد آشپزخانه و نزدیک لوازم خطرناکی مثل چرخ گوشت یا اتو شود یا زمانیکه همکاران شما یواشکی بخواهند وارد انبار یا بایگانی شوند.

این دستگاه  Guest Alarmیا زنگ اخبار سنسوردار با نصب و استفاده بسیار راحت و آسانی دارد که به شما اجازه میدهد بدون نیاز به سیم کشی در عرض کمتر از یک دقیقه آنرا در محدوده موردنظر خود مستقر کنید.

کافیست چشمی دستگاه را در مسیر ورود قرار دهید، اکنون هر کسی از جلوی چشمی عبور کند ملودی دستگاه و پیام "خوش آمدید" به زبان انگلیسی یا چینی (قابل انتخاب با فشار دادن دکمه قرمز روی لپ) به صدا درخواهد آمد.

توضیح: دکمه قرمز سمت چپ جنبه تزئینی داشته و غیرفعال میباشد پس آنرا فشار ندهید ، فقط دکمه گونه سمت راست قورباغه (اگر از روبرو نگاه کنید دکمه سمت چپ) فعال میباشد

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود

Mung bean Green Frog Welcome device , optical sensor doorbell and Guest Alarm

 

خصوصیات و مشخصات فنی قورباغه سنسوردار خبرکن ورود میهمان:

استفاده از تکنولوژی مادون قرمز جهت ردیابی حرکت در محدوده چشم قورباغه

کیفیت صدا: خیلی واضح و با صدای بلند 

دارای دکمه روشن و خاموش (کلید مشکی کشویی)

دارای دکمه تعویض زبان پیغام (دکمه قرمز سمت چپ)

شعاع دید چشم: 120 درجه

برد چشمی: 3 الی 7 متر (هر چه مانع عبوری بزرگتر و نور محیط بیشتر باشد از فاصله بیشتری دتکت یا ردیابی خواهد شد)

نوع زنگ: ملودی زنگ اخباری (دینگ دینگ)

پیغام : Welcome یا خوش امدگویی به 2 زبان چینی یا انگلیسی

منبع برق: 3 عدد باتری نیم قلمی AAA (شامل بسته بندی نمیباشد)

اندازه : 67.5*75*107 میلیمتر

وزن: 100 گرم

نوع بسته بندی: کیسه پلاستیکی (جعبه ندارد)

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید