0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

شارژر هوشمند خانگی مخصوص باطری های 12 ولت کم حجم

تومان132,000
33246
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه شارژر خانگی باتری خودرو 12 ولتی فول اتوماتیک بوسیله برق شهری با خروجی 3 یا 5 آمپر بر ساعت (بستگی به مدل انتخابی در سیب هفت)، با قابلیت قطع کردن خودکار شارژ پس از پر شدن باطری

مدل 3 آمپر، مناسب برای باطریهای 5 الی 35 آمپر

مدل 5 آمپر، مناسب برای باطریهای 15 الی 55 آمپر

با این مبدل 220 ولت به 12 ولت شما می توانید انواع باطری های 12 ولتی ماشین شارژی کودک و موتورسیکلت یا باتری های دزدگیر و دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی و کلیه لوازمی که از باتریهای 12 ولتی در آمپرهای مختلف و گوناگون ( باطری لید اسیدی، باطری ژلی، باطری خشک، باطری اتمی) استفاده می کنند را در منزل یا در تعمیرگاه و گاراژ خود یا هرجایی که به پریز برق دسترسی دارید شارژ کنید.

و حتی میتوانید این کار را بدون نیاز به باز کردن و در آوردن باطری انجام دهید، فقط کافیست انبرک های دستگاه شارژر معرفی شده سیب هفت را به طور صحیح به قطب های باطری وصل نمائید و سپس 2 شاخه دستگاه شارژر را به پریز برق متصل کنید

این تبدیل کننده با شارژ هوشمند و نظارت 3 مرحله ای هنگام پر شدن باطری پروسه شارژ را بصورت اتوماتیک متوقف می کند و بدین وسیله مانع از شارژ شدن بیش از حد (اورشارژ Over Charge) و آسیب رسیدن و کم شدن عمر باطری میشود (بر خلاف شارژرهای ترانسی که خروجی شارژ را هیچوقت قطع نمی کنند یا کاهش نمیدهند).

شارژ سریع و ایمن

دارای کابل انبری اتصال به باطری

با ولتاژ خروجی پایدار و مفید برای افزایش طول عمر باطری و بازیابی تدریجی سلولهای نیمه فعال باطری

مناسب برای باطری ماشین های کوچک شارژی ،موتورهای چهارچرخ ساحلی ، موتور سیکلت های سنگین ، قایق ، دزدگیرهای صنعتی ، UPS ها و سایر لوازم و دستگاههایی که از باطری 12 ولتی (با حجم کمتر از 55 آمپر) استفاده می کنند. 

 

توجه : 

ابتدا از اتصال صحیح کابل ها به باتری ماشین مطمئن شده و سپس دستگاه را به برق بزنید (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری)، دقت و احتیاط باعث طول عمر دستگاه خواهد شد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

3A or 5A 12V Smart Battery Charger

 

مشخصات شارژر برقی هوشمند اتوماتیک 3 یا 5 آمپری سوئیچینگ مخصوص باطری های کم حجم:

ولتاژ ورودی : 220 الی 250 ولت

ولتاژ باطری سازگار: 12 ولت

فرکانس برق ورودی : 50 هرتز

جریان شارژ: حدود 3 الی 5 آمپر (بستگی به مدل انتخابی)

محدوده حجم باتری: قابل استفاده برای شارژ باتریهای 5 الی 55 آمپری (بستگی به مدل انتخابی)

بازدهی موثر :بیشتر از 90%

سیستم خنک کننده: فن اتوماتیک

محدوده دمای مناسب محیط کاری: 29- الی 45.5+ درجه سانتیگراد

اندازه بدنه اصلی: حدود 36*60*154 میلیمتر

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر