0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

شارژر باطری 24 ولتی هوشمند اتوماتیک

تومان377,000
33825
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

دستگاه شارژر هوشمند خانگی مخصوص باتری های 24 ولتی بوسیله برق شهری 220 ولت با خروجی 10 یا 15 یا 20 یا 30 آمپر بر ساعت (بستگی به مدل انتخابی)

این شارژر اسمارت هنگامی که باطری در حال پر شدن است جهت حفظ سلامت سلولهای باطری آمپر خروجی را به تدریج کاهش میدهد 

و زمانیکه باطری کاملا پر شد آمپر خروجی به صفر (قطع شدن شارژ) یا کمترین مقدار خواهد رسید (بستگی به نوع، عمر و سلامت سلولهای باطری) 

و هر زمانیکه انرژی باطری کم شد یا افت ولتاژ پیدا کرد، شارژر بصورت اتوماتیک دوباره شروع به شارژ خواهد نمود.

با این شارژر اتوماتیک معرفی شده سیب هفت شما می توانید انواع باطری های 24 ولتی ماشین های سنگین مثل تریلی و اتوبوس یا باتری های دزدگیر و دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی و کلیه لوازمی که از باتریهای 24 ولتی در آمپرهای مختلف و گوناگون (باطری لید اسیدی، باطری ژلی، باطری خشک، باطری اتمی) استفاده می کنند را در منزل یا در تعمیرگاه و گاراژ خود یا هرجایی که به پریز برق دسترسی دارید شارژ کنید

و حتی میتوانید این کار را بدون نیاز به باز کردن و در آوردن باطری اتوموبیل انجام دهید ، فقط کافیست کلیپسی های ماشین را از باطری باز کرده و جای آن انبرک های دستگاه شارژر معرفی شده سیب هفت را به طور صحیح به قطب های باطری ماشین وصل نمائید (قرمز به مثبت، مشکی به منفی) و سپس دستگاه شارژر را به پریز برق متصل کنید

این تبدیل کننده با شارژ خانگی باطری ماشین با نظارت 3 مرحله ای هنگام پر شدن باطری پروسه شارژ را بصورت اتوماتیک متوقف می کند و بدین وسیله مانع از شارژ شدن بیش از حد (اورشارژ Over Charge) و آسیب رسیدن و کم شدن عمر باطری میشود.

شارژ سریع و ایمن

با ولتاژ خروجی پایدار و مفید برای افزایش طول عمر باطری و احیا و بازیابی تدریجی سلولهای نیمه فعال

توجه : 

ابتدا از اتصال صحیح کابل ها به باتری ماشین مطمئن شده (انبر قرمز به پین مثبت باطری و انبر مشکی به پین منفی باطری) و سپس دوشاخه دستگاه را به پریز برق بزنید، دقت و احتیاط باعث طول عمر دستگاه خواهد شد.

مناسب برای خودروهای سنگین، موتورهای سنگین ، قایق، دزدگیرهای صنعتی، UPS ها و سایر لوازم و دستگاههایی که از باطری 24 ولتی استفاده می کنند. 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

24V Automatic 3 stage Intelligent Car Battery Charger

 

مشخصات شارژر برقی مخصوص باطری های 24 ولتی:

ولتاژ ورودی : 220 ولت

جریان شارژ: 10 یا 15 یا 20 یا 30 آمپر (قابل انتخاب در سیب هفت)

محدوده حجم باتری : بستگی به نوع شارژر انتخابی از 40 الی 200 آمپری

سیستم خنک کننده: فن اتوماتیک

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-این شارژر برای باطریهای 24 ولت میباشد، بنابراین آنرا برای باطری 12 ولت استفاده نکنید، مگر اینکه 2 عدد باطری 12 ولتی به صورت سری به هم وصل شده باشند، یعنی 24 ولتی شده باشند که وصل کردن شارژر به باطریهای موازی نیاز به کمی تخصص و تجربه دارد (پس از خرید با سیب هفت تماس بگیرید)

2-به نسبت حجم باطری شارژر را انتخاب کنید، مثلا برای باطری 50 آمپری شارژر 10 آمپری مناسب است و نباید شارژر 15 یا 20 آمپری وصل کنید. یا مثلا برای باطری 150 آمپری شارژر 10 آمپری اصلا مناسب نیست و باید شارژر 15 یا 20 امپری استفاده کنید. استفاده از شارژر نامتعارف موجب آسیب رسیدن به دستگاه و باطری خواهد شد.

3-به دلیل احتمال خرید از تولید کننده های مختلف (اولویت خرید سیب هفت، تناسب قیمت کالا نسبت به کیفیت میباشد) کالای دریافتی ممکن است در برند، شکل و رنگ بدنه یا لیبل یا برخی جزئیات با عکس ها یا داشتن و نداشتن ولومی تنظیم آمپر یا عقربه با عکس ها تفاوت داشته باشد، ولی کارآیی دقیقا همان است که توضیح داده شد.

4-این دستگاه قبل از ارسال به مدت 10 دقیقه الی نیم ساعت زیر تست خواهد بود و پس از بررسی و تایید سالم بودن ارسال خواهد شد، وصل کردن اشتباهی انبرک ها موجب آسیب رسیدن به دستگاه و باطری خواهد شد،(دقت کنید که انبرک قرمز به پین مثبت و انبرک مشکی به پین منفی باطری وصل شود)

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر