ساکنین شهر تهران: تحویل سریع سفارش در عرض 4 الی 6 ساعت کاری 

ساکنین شهرستان: تحویل سفارش به تیپاکس یا ترمینال در ساعات کاری همانروز - تحویل به پست پس از 1 روز کاری

 

 به دلیل افزایش هزینه واردات، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 7%
مانیتور4.3 اینچ همراه با دوربین دنده عقب کلارو

مانیتور4.3 اینچ همراه با دوربین دنده عقب کلارو


قیمت اصلی: 138,000 تومان  

128,000 تومان

تخفیف: 10,000 تومان (7%)
31179
تمام شد

پک کامل مانیتور LCD ماشین به همراه دوربین دنده عقب ماشین  با یکسال گارانتی و ضمانت کمپانی Claro و 6 ماه گارانتی اپتیک دوربین

با نصب این پک سیب هفت بر روی ماشین خودتان در برابر تصادفاتی که ممکن است در حالت حرکت به عقب یا دنده عقب اتفاق بیافتد ماشنتان را بیمه کنید.

گاهی ممکن است بچه ای یا گهواره ای که در آن نوزادی است پشت خودروی شما قرار گرفته باشدو ارتفاع صندوق عقب یا شیشه ماشین شما بالاتر از آن باشد و باعث شود شما آن هدف نگون بخت را نبینید و دچار دردسری عظیم و عذاب وجدانی مادام العمری شوید. 

دوربین دید عقب خودرو و مانیتور 4.3 اینچی نمایش محدوده دوربین برای جلوگیری از تصادفات و خسارات جانی و مالی در اثز عدم دید کامل نقاط کور عقب اتوموبیل

مانیتور این سیستم حالت کشویی دارد که میتوانید آنرا بخوابانید تا بصورت فلت و داخل قاب باشد و دیده نشود و جلوی چشم و مسیر دید نباشد و هر زمانی که خواستید و نیاز داشتید با زدن دکمه مانیتور بالا آمده و روشن خواهد شد.پس با ظاهر مخفی شونده ای که دارد حتی سارقین و دزدان نیز متوجه نخواهند شد که یک مانیتور کشویی داخل این وسیله وجود دارد.پس نسبت به سایر مدلها احتمال سرقت کمتری دارد.

این مانیتور قابلیت گذاشتن یا نصب بر روی داشبورد ماشین را دارد که میتوانید آنرا بر روی داشبود با کاغذ چسبی بچسبانید یا بر روی پد ضد لغزشی و ضد لرزشی که داخل بسته بندی است بگذارید تا ثابت بماند.

دوربین این پک معرفی شده سیب 7 را هم می توانید به پشت ماشین یا سپر متصل کنید و برق آنرا از سیمی که به چراغ دنده عقب متصل است بگیرید تا هر زمان که ماشین را در حالت دنده عقب گذاشتید دوربین نیز فعال شود تا شما فضای عقب خودرو را ببینید. حتی در فضاهای تاریک نیز این دوربین با نوری که چراغ دنده عقب پخش میکند تصویری واضح از محیط عقب ماشین بر روی مانیتور نمایش خواهد داد.

کمپانی کلارو فکر همه جا را کرده و علاوه بر سیم ها و کابل هایی که برای یک ماشین با اندازه معمولی کافی میباشد . مته مخصوص سوراخ کردن سپر در اندازه دوربین و قاب روکش مخصوص دوربین گیره پایه دوربین و پد داشبوردی را هم داخل بسته بندی گذاشته تا هر شخصی با کمی تجربه بتواند بدون نیاز به نصاب و اشخاص ماهر و صرف کردن هزینه های گزاف آنرا بر روی اتوموبیل خود نصب کند.

البته چون این مدل ورودی صدا و تصویر AV دارد میتوانید از مانیتور برای پخش فیلمهای تصویری و خروجی دستگاههای GPS نیز استفاده کنید.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از سایتهای دیگر خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایند. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

CLARO 4.3 inch CAR REAR VIEW SYSTEM Security TFT Monitor

 

خصوصیات و مشخصات پک و ست مانیتور تاشو داشبوردی و دوربین دید عقب ماشین کلارو :

بصورت کاملاٌ رنگی

با جدول بندی و خط کشی و نقطه توقف یا Stop تصویر برای تخمین فاصله از موانع

کیفیت عالی

دوربین ضد آب و ضد گرد و غبار

سبک و محکم

هیچ پیغامی در این بخش یافت نشد

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید