به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

توپ دیسکو و گوی آینه ای از 10 سانتیمتر الی 1 متر

توپ دیسکو و گوی آینه ای از 30 سانتیمتر الی 1 متر


 

این کالا موجود است ، جهت اطلاع از قیمت جدید تماس بگیرید

N/A
32177
تمام شد

آینه مشجر کروی شکل که با تابش هر نوری به روی آن میزان نور را هزاران برابر میکند.

بوسیله آینه های پلاستیکی یا شیشه ای کوچک مربع شکل که بر روی این کره آینه ای آویزان کار شده اند شما می توانید با تنظیم زاویه لوازم نورپردازی خود بر روی آن محیطی زیبا و پر از انعکاس نور درست کنید و جلوه و زیبایی آن مکان و آن جشن را چندین برابر کنید. 

مثلاٌ زاویه خروجی نور از دستگاههای لیزر یا نورپردازی و مووینگ و روبات LED را طوری تنظیم کنید که بر روی این گوی دیسکو بیافتد و همانظور که می دانید آینه آنرا منعکس نموده و محیط شما به محلی از رقص نورها بدل خواهد شد.

در حالت عادی هم این کره آینه ای زیبایی محل را دوچندان میکند چون تصاویر اطراف بصورت ریز و بیت واره ای از روی آینه ها دیده میشوند و ترکیبی از انعکاس رنگهای لباسها و لوازم موجود در محیط بر روی آن نمایان میشود که این نیز تصویری فشرده و قشنگ از محیط به حساب می آید.

پس اگر می خواهید به جشن های خود جلوه ای دیگر ببخشید و آنرا زیباتر و نورانی تر کنید از این وسیله جذاب و جالب معرفی شده سیب هفت استفاده کنید.

این توپ زیبای آینه دار با صدها آینه کوچکی که در سطح آن تعبیه شده نور موجود در محیط را چند برابر نموده وهمچنین برای دستگاههای لیزری رقص نور بهترین مکمل می باشد 

مناسب برای جشن ها و مجالس عروسی و رقص و تولد و جشنهای خصوصی یا عمومی دیگر

شما می توانید براحتی آنرا از حلقه موجود در بالای آن از سقف یا هر جای دیگر آویزان کرده و از زیبائی آن لذت ببرید.

یا با استفاده از موتور گردون توپ آینه ای دیسکو که در سیب هفت به فروش میرود می توانید آین دیسکوبال را به حالت چرخنده و چرخشی در آورده و باعث شوید با چرخیدن این توپ حتی به نورهای ثابت نیز حالت تحرک و رقص نور بدهد و نورهای تابشی به آن را حرکت داده و جان بدهد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب 7 گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Home Party Stage Disco Mirror Ball

 

خصوصیات گوی دیسکو و توپ آینه ای پارتی :

بسیار زیبا و دیدنی

تبدیل نور لیزر یا نور لامپ به رقص نور و افزایش آن به هزاران نور تابشی

اندازه توپ و کره : از 10 سانتیمتر الی 1 متر قابل انتخاب در سیب 7 ( در انواع 30-35-40-45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-95-100سانتیمتری)

 

اطلاعات فروش سیب هفت

1-فعلا فقط رنگ آینه معمولی موجود میباشد و رنگهای طلایی یا رنگهای دیگر که در عکسها دیده میشود موجود نمیباشد، البته در بعضی عکسها رنگ نور تابیده شده به گوی  آنرا در رنگهای دیگر نشان میدهد که خاصیت بازتاب آینه همین میباشد

2-اندازه هر قطعه آینه پلاستیکی یا شیشه ای بستگی به قطر آینه (هر چقدر قطر گوی بزرگتر اندازه آینه ها بزرگتر) از حدود 1 الی 3 سانتیمتر میباشد

3-مدلهای بالای 30 سانتیمتر به دلیل احتمال آسیب رسیدن به کالا امکان ارسال به شهرستان (شهرهای غیر از شهر تهران) را ندارند 

4-اندازه های بزرگتر از 40 سانتیمتر زمانی در حدود 1 هفته طول میکشد تا آماده و تحویل داده شوند

5-سیب هفت قبل از ارسال گوی را از لحاظ سلامت آینه ها به دقت بررسی و بعد با پلاستیک حبابدار لفافه پیچ و بسته بندی کرده و سپس ارسال خواهد نمود، احتمال آسیب توسط شرکت حمل کننده وجود دارد و در این مورد سیب هفت هیچگونه مسئولیتی ندارد، هر چند تا الان حتی یک مورد هم اعتراض آسیب از طرف خریداران گزارش نشده است و امیدواریم به همین روال ادامه پیدا کند

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید