به دلیل افزایش قیمت ارز و همچنین بالا رفتن هزینه تمام شده، برخی اقلام "گروه برقی و صنعتی" مشمول افزایش قیمت میباشند

ساعت چهار جهته چرخشی طرح کاسیو مدل049 دارای حسگر تاریکی، نمایش زمان، آلارم، کرنومتر شمارش معکوس و دما بصورت مجزا در هر جهت

ساعت چهار جهته چرخشی طرح کاسیو مدل049 دارای حسگر تاریکی، نمایش زمان، آلارم، کرنومتر شمارش معکوس و دما بصورت مجزا در هر جهت


 

78,000 تومان

33610
موجود است
+

ساعت طرح Casio مدل چرخشی 4 جهته با سسنور حرکتی، زیبا و شیک، دارای سنسور تاریکی و چراغ محو پس زمینه جدید، دماسنج و تقویم سالیانه و هفتگی میلادی، آلارم بیدارباش و نوشته ها و فونت زیبای دیجیتالی

امتیاز جالب این مدل ساعت داشتن سنسور حرکتی 4 طرفه میباشد یعنی شما ساعت را بر روی هر ضلع عمودی بگذارید اطلاعات دیگری بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد

در اولین حالت و ضلع (نوشته های کلیدهای پشت در حالت افقی و عادی باشد) نمایش ساعت جاری و تقویم میلادی و هفتگی

ضلع سمت چپ: نمایش دما و حرارت محیط (با قابلیت انتخاب نمایش بصورت سانتیگراد یا فارنهایت بوسیله دکمه ADJ)

ضلع سمت راست: نمایش زمان آلارم بیدارباش

ضلع برعکس: (نوشته های کلیدهای پشت در حالت معکوس باشد) کرنومتر شمارش معکوس (شمارش از زمان تنظیم شده به سمت صفر و سپس آلارم زدن)

توضیح: با هر بار تغییر جهت صحیح ساعت آلارم کوتاهی (دینگ) پخش میشود، البته با دکمه VOL که در پشت ساعت قرار داده شده میتوانید صدای بلندگو را در یکی از 2 حالت کم یا زیاد قرار دهید.

همچنین این ساعت جالب دارای سیستم هوشمند Light Control Backlight میباشد که توسط این تکنولوژی زمانی که ساعت در محیط تاریک قرار گرفت حسگر پشتی آن واکنش نشان داده و چراغ نیمه محو پس زمینه را روشن میکند و صفحه نمایش قابل رویت میشود آنهم با کمترین مصرف باتری و انرژی .

این تکنولوژی با چراغ پس زمینه که در ساعت های رومیزی سری قبلی وجود داشت فرق میکند، البته این ساعت کاسیو دارای چراغ کامل اصلی پس زمینه هم است که بوسیله حرکت و تغییر ضلع ساعت (عملکرد سنسور حرکتی) چراغ اصلی با نوری قویتر روشن میشود ، ولی چراغی که ذکر میکنیم بصورت محو و سفید صفحه را روشن میکند بطوریکه فقط در فضای تاریک صفحه نمایش ساعت قابل دیدن را قابل دیدن میکند.

در پشت چراغ دکمه ای تعبیه شده تا بتوانید این سنسور را فعال یا غیرفعال کنید.

همچنین بوسیله دماسنج دیجیتالی میتوانید از دمای اتاق و محیط اطراف خود باخبر شوید.

و با ساعت زنگدار میتوانید برای زمان بیداری خود یا کارهای خود برنامه ریزی کنید. تا در زمان تعیین شده بوسیله آلارم هشدار شما را از خواب بیدار کند یا از سررسید موعد مقرر شده باخبر کند.

این ساعت سیب7 دارای حالت چرت یا Snooze نیز میباشد، برای زمانیکه میخواهید در صورتیکه بعد از آلارم دوباره به خواب رفتید و چرت زدید این ساعت دوباره زنگ زده و حتماٌ شما را بیدار کند.

تقویم میلادی هم که شما را از تاریخی که در آن هستید مطلع و آگاه میسازد.

قابل استفاده در خانه ، محل کار و ماشین

این ساعت را میتوانید بوسیله 3 عدد باطری نیم قلمی استفاده کنید 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Four Side Digital Rotate Alarm Clock with Temperature, Alarm Time, Countdown Timer and Calendar

 

خصوصیات و مشخصات ساعت رومیزی طرح کاسیو مدل 049 چهار جهته دارای سنسور تاریکی و چراغ شب پس زمینه:

سنسور حرکتی جهت نمایش اطلاعات مجزا با قرار گرفتن در هر ضلع

سنسور چراغ بک گراند محو با دکمه قطع و وصل سنسور

نمایش ساعت و دقیقه

نمایش دما و حرارت محیط

نمایش تاریخ میلادی

نمایش تقویم هفتگی میلادی چشمک زن (نامهای اختصاری روزهای هفته به زبان انگلیسی)

قابلیت نمایش زمان ساعت آلارم

صفحه نمایش LCD با فونت دیجیتالی

حالت چرت یا Snooze

باطری مورد نیاز: 3 عدد نیم قلمی (در بسته بندی موجود نمیباشد)

اندازه : 46*108*116 میلیمتر

 

بسته بندی شامل :

ساعت طرح CASIO رومیزی با نور محو پس زمینه مدل 4 جهته

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-این کالا در رنگهای مختلف میباشد. اگر فقط یک رنگ مدنظر شماست لطفاٌ قبل از خرید موجود بودن آنرا از ما استعلام کنید.

2-توجه:  ممکن است آرم کاسیو بر روی بدنه این ساعت چاپ شده باشد ولی چون روی جعبه اثری از این مارک یا برند نیست ما اصل بودن آنرا تضمین نمی کنیم ولی این ساعت ها واقعا بهترین کیفیت و زیبایی را دارند که آنرا غیر قابل مقایسه با محصولات درجه 2 همردیف خود نموده است و در برخی موارد مثل جنس بدنه و سنسور شب یا نور پس زمینه دوحالته رتبه ای بیشتر از ساعتهای دیجیتالی برند کاسیو دارد که ساده ترین و ارزانترین آنها با قیمت های بالای 48 دلار (حدود 180 هزار تومان) در سایتهای خارجی بفروش میرسند.

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید