به دلیل افزایش قیمت ارز و همچنین بالا رفتن هزینه تمام شده، برخی اقلام "گروه برقی و صنعتی" مشمول افزایش قیمت میباشند

ساعت دیجیتالی سنسوردار رومیزی کاسیو مدل 022 با پخش 5 نوع موسیقی جالب طبیعت و دارای زنگ بیدارباش،دماسنج و تقویم

ساعت دیجیتالی سنسوردار رومیزی طرح کاسیو مدل 022 با پخش 5 نوع موسیقی جالب طبیعت و دارای زنگ بیدارباش، دماسنج و تقویم


 

77,000 تومان

32649
موجود است
+

قیمت کالا به نسبت تعداد خرید:

تعداد  2+   5+   10+   50+   100+ 
قیمت  71,000 تومان   64,000 تومان   57,000 تومان   50,000 تومان   45,000 تومان 

ساعت Casio با سنسور تاریکی و چراغ محو پس زمینه جدید و دماسنج و تقویم و آلارم بیدارباش با 5 صدای مختلف آرامبخش از طبیعت که در ادامه به بعضی خصوصیات و امکانات آن اشاره می کنیم:

 

سنسور تاریکی

این ساعت جالب دارای سیستم هوشمند Light Control Backlight میباشد که توسط این تکنولوژی زمانی که ساعت در محیط تاریک قرار گرفت حسگر و سنسور چشمی آن واکنش نشان داده و چراغ نیمه محو پس زمینه را روشن میکند و صفحه نمایش قابل رویت میشود آنهم با کمترین مصرف باتری و انرژی .

این تکنولوژی با چراغ پس زمینه که در ساعت های رومیزی سری قبلی وجود داشت فرق میکند ، البته این ساعت طرح کاسیو دارای چراغ کامل پس زمینه هم است که بوسیله فشار دادن دکمه فشاری بالای ساعت آن چراغ اصلی با نوری قویتر روشن میشود ، ولی چراغی که ذکر میکنیم بصورت محو و سفید صفحه را روشن میکند بطوریکه فقط در فضای تاریک صفحه نمایش ساعت قابل دیدن را قابل دیدن میکند.(در پشت چراغ دکمه ای تعبیه شده تا بتوانید این سنسور را فعال یا غیرفعال کنید).

 

زنگ بیدارباش

با ساعت زنگدار میتوانید برای زمان بیداری خود یا کارهای خود برنامه ریزی کنید. تا در زمان تعیین شده بوسیله آلارم هشدار شما را از خواب بیدار کند یا از سررسید موعد مقرر شده باخبر کند.

این ساعت سیب7 دارای حالت چرت یا Snooze نیز میباشد، برای زمانیکه میخواهید در صورتیکه بعد از آلارم دوباره به خواب رفتید و چرت زدید این ساعت دوباره زنگ زده و حتماٌ شما را بیدار کند.

در بخش تنظیمات آلارم این دستگاه شما میتوانید علاوه بر تنظیم زمان هشدار ،میزان وقفه ای که می خواهید برای حالت چرت (دوباره زنگ زدن برای اطمینان از بیدار شدن) را بین 1 الی 60 دقیقه تعیین کنید، مثلا ساعت در زمان تعیین شده زنگ بزند و بعد از فشار دادن دکمه برای ساکت کردن زنگ دوباره بعد از 10 دقیقه شروع به زنگ زدن بکند.

 

صدای زنگ و آلارم 

در بخش تنظیمات آلارم بیدارباش شما می توانید نوع زنگ و آلارم را از بین 5 نوع صدای طبیعت انتخاب کنید ، صداهایی مثل صدای رودخانه - مرغابی و گوسفند!! - هدهد -جنگل - برکه

 

دماسنج

بوسیله دماسنج دیجیتالی میتوانید از دمای اتاق و محیط اطراف خود باخبر شوید. فرمت دما در این ساعت قابل انتخاب در 2 نوع سانتیگراد و فارنهایت میباشد.

 

تقویم

این گجت معرفی شده سیب7 دارای تقویم میلادی میباشد که با تنظیم آن شما را از تاریخی که در آن هستید مطلع و آگاه میسازد.

 

مناسب برای خانه و محل کار .

این ساعت را میتوانید بوسیله 3 عدد باطری نیم قلمی استفاده کنید 

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

Natural Sound Light Sensor Digital Alarm LCD Clock with Calendar and Thermometer

 

خصوصیات و مشخصات ساعت رومیزی طرح کاسیو دارای سنسور تاریکی و چراغ شب پس زمینه مدل موزیکال:

سنسور چراغ بک گراند محو با دکمه قطع و وصل سنسور

دکمه فشاری بزرگ برای قطع کردن آلارم و روشن کردن چراغ بک گراند و پخش موزیکهای طبیعت

نمایش ساعت و دقیقه

نمایش دما و حرارت محیط در دو استاندارد سانتیگراد و فارنهایت

نمایش تاریخ (میلادی)

قابلیت نمایش زمان ساعت آلارم

صفحه نمایش LCD با اعداد درشت و بزرگ ، قابلیت خواندن راحت حتی از فاصله

حالت چرت یا Snooze

نمایش ساعت در دو حالت 12 و 24 ساعته

برق مورد نیاز : 3 عدد باتری نیم قلمی AAA

اندازه صفحه نمایش : 55*81 میلیمتر

اندازه : 48*99*119 میلیمتر

وزن : 210 گرم

 

بسته بندی شامل :

ساعت طرح CASIO رومیزی با نور محو پس زمینه مدل صدای طبیعت

برگه راهنما به زبان انگلیسی

 

اطلاعات فروش :

1-این کالا در رنگهای مختلف موجود میباشد . اگر فقط یک رنگ مدنظر شماست لطفاٌ قبل از خرید موجود بودن آنرا از ما استعلام کنید.

2-توجه: مکن است آرم کاسیو بر روی بدنه این ساعت چاپ شده باشد ولی چون روی جعبه یا برگه راهنما اثری از این مارک یا برند نیست ما اصل بودن آنرا تضمین نمی کنیم ولی این ساعت ها واقعا بهترین کیفیت و زیبایی را دارند که آنرا غیر قابل مقایسه با محصولات درجه 2 همردیف خود نموده است و در برخی موارد مثل جنس بدنه و سنسور شب یا نور پس زمینه دوحالته رتبه ای بیشتر از ساعتهای دیجیتالی برند کاسیو دارد که ساده ترین و ارزانترین آنها (برند کاسیو) با قیمت های بالای 48 دلار در سایتهای خارجی بفروش میرسند

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید