به دلیل افزایش قیمت ارز و همچنین بالا رفتن هزینه تمام شده، برخی اقلام "گروه برقی و صنعتی" مشمول افزایش قیمت میباشند

توپ های ضربه ای نیوتن یا رومیزی پاندولی آونگی طرح سامورایی

توپ های ضربه ای نیوتن یا رومیزی پاندولی آونگی طرح سامورایی


 

47,000 تومان

32901
تمام شد

دکور رومیزی جالب گهواره نیوتن یا گوی های پاندولی طرح زیبای از پایه نگهدارنده شمشیر سامورایی

دارای 5 عدد گلوله و توپ نقره ای براق که با اولین ضربه بصورت متوالی ضربه را به هم انتقال داده و به ترتیب بالا و پائین می روند.

وسیله ای که با استفاده از قانون نیوتن ضربه را مستقیما به توپ انتهایی انتقال داده و موجب حرکت آن می شود و موقع برگشت نیز با ضربه خود همان نقش را برای توپ قبلی بازی می کند.

در حالیکه توپ هایی که در وسط قرار دارند با اینکه نیروی ضربه از آنها رد می شود هیچ عکس العمل و حرکتی از خود نشان نمی دهند.

یعنی با بلند کردن و رها کردن توپ اولی طبق قانون سوم نیوتن ( برای هر عملي عكس‌‏العملي است مساوي و در خلاف جهت آن) با عکس العملی جالب بدون اینکه توپ های وسطی تکان بخورند فقط توپ انتهایی عکس العمل نشان داده و بلند شده و دوباره برمی گردد و به توپ کناری خود ضربه میزند و با این ضربه دوباره توپ اولی عکس العمل نشان میدهد و این عمل شاید تا چندین بار بطور اتوماتیک ادامه پیدا میکند.

و صدایی عین صدای تیک تاک ساعتهای قدیمی از آن ساطع خواهد شد.

شما فقط کافیه یکبار این کار را انجام دهید و تا چندین ثانیه از عکس العمل اتفاق افتاده لذت ببرید.

و رفته رفته از انرژی و شدت ضربه ها کم میشود تا زمانیکه به حالت ساکن برسند.

حتی میتوانید 2 تا از توپک های آویزان را بکشید و رها کنید و عکس العمل جالب که کاملاٌ قانون نیوتون را ثابت میکنید این خواهد بود که از آنطرف 2 تا از گوی ها همزمان بلند خواهند شد.

وسیله ای جالب با بهره گیری از قوانینی که امروزه در سطوح بالای اکثر ورزشهای رزمی مثل کونگ فو و کاراته و تکواندو استفاده می شود.

و این گوی آونگی معرفی شده سیب 7 یک یادآوری خوب برای ما میشه که بدونیم انرژی و قانون "کارما" توی دنیا وجود داره و هر عملی عکس العملی و هر کاری یه برگشتی به خود ما داره ، چه کار خوب و چه کار بد.

این دکوری رومیزی از قوانین اولیه موجود در طبیعت پیروی کرده و نیاز به هیچ گونه برق و انرژی ثانویه ای ندارد

و در طول روز شما و اطرافیان شما را سرگرم و متحیر خواهد نمود

برای استفاده فقط کافیست یک یا دو توپ استیل را در امتداد ریسمانی که به آن متصل است بکشید و سپس رها کنید  بازی شروع می شود.  

جذابیت دیگر این وسیله انتقال نیرو به همان تعداد است یعنی زمانیکه شما دو توپ استیل را رها کنید از آنطرف دو توپ استیل واکنش نشان خواهند داد.

توپ های تعادل بهترین تزئین برای میز محل کار یا خانه بوده و می تواند یکی از بهترین هدیه ها باشد.

نیاز به تعریف اضافی از این وسیله جالب سیب هفت نیست، حتماً شما هم یکی از آنها را در فیلم ها یا روی میز مدیران شیک دیده اید ...

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

samurai sword Stand Type Desktop Newton's Cradle Balance Balls

 

مشخصات و خصوصیات گهواره پاندولی نیوتونی مدل و طرح پایه و استند شمشیر سامورایی :

دارای 5 توپ استیل

عکس العمل به همان تعداد عمل

جنس پایه : پلاستیک سخت از جنس ABS

رنگ پایه : زرشکی

رنگ میله ها و گوی ها : نقره ای

تعداد گوی ها : 5 عدد

 

اندازه سایز بزرگ :

ارتفاع در حالت نصب شده :225 میلیمتر

اندازه پایه کفی: 20*160*269 میلیمتر

قطر هر گوی : 20 میلیمتر

 

اطلاعات فروش:

1-این کالابه دلیل اینکه جزو کالاهای تبلیغاتی است کیفیت معمولی و درجه 2 یا 3 دارد، یعنی درجه یک و لوکس و عالی نیست، در ضمن عکسها از اینترنت گرفته شده است که به دلیل حرفه ای بودن عکسها (استودیو، رتوش، ...) ممکن است این کالا در عکسها با کیفیت تر به نظر برسد که در واقع اینگونه نمی باشد.

2-این کالا قبل از ارسال از لحاظ سلامت نخ ها چک شده و سپس ارسال میشود بنابراین هیچگونه گارانتی برگشت یا مرجوعی ندارد،پس موقع باز کردن آنرا با احتیاط و دقت باز و نصب کنید چون ممکن است در اثر کشیده شدن یا فاصله دادن بیش از حد 2 پایه هنگام نصب یا بیرون آوردن از جعبه  نخ ها پاره شوند.

1. 
32682

دکور رومیزی جالب گهواره نیوتن یا گوی های پاندولی طرح زیبای از وسیله Parallel در ژیمناستیک دارای 5 عدد گلوله و توپ نقره ای براق که با اولین ضربه بصورت...

موجود است

2. 
3412

دکور رومیزی جالب گهواره نیوتن یا گوی های پاندولی ، توپ هایی که بصورت متوالی ضربه را به هم انتقال داده و به ترتیب بالا و پائین می روند. وسیله ای که با...

موجود است

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید