***سیب هفت روز پنج شنبه (بیست و دوم آذرماه) تعطیل میباشد ***

به کلیه سفارشات ثبت شده از روز شنبه بیست و چهارم آذرماه رسیدگی خواهد شد

 به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

تخفیف III 18%
دستگاه غذا دهنده دیجیتالی ماهیهای اکواریومی آدا مدل 01

دستگاه غذا دهنده دیجیتالی ماهیهای اکواریومی آدا مدل 01


قیمت اصلی: 83,000 تومان  

68,000 تومان

تخفیف: 15,000 تومان (18%)
32686
تمام شد

دستگاه غذا دهنده یا فیدر 24 ساعته ماهی های زینتی و آکواریومی  با قابلیت 2 بار غذادهی روزانه و برنامه ریزی زمانی جهت ریختن غذای ماهی هنگامی که می خواهید و با دریچه قابل تنظیم برای تعیین میزان غذای ریزشی در هر بار ذادهی 

مناسب برای زمانیکه می خواهید بدون حضور شما و در زمانهای معینی به صورت اتوماتیک این حیوانات آبی زیبا غذا داده شود.

مثلا وقتی که می خواهید بدون نگرانی از گرسنه ماندن و مردن این آبزیان آکواریومی به سر کار یا خرید و حتی به مسافرت بروید (قیمت بعضی ازاین ماهیها از قیمت خودرو و موتورسیکلت هم بالاتر است) ماهی های زیبا و بسیار دیدنی و جذابی که با دیدن آنها آرامش اعصاب و ریلکسیشن و تمرکزی فوق العاده نصیب شما میشود و معنی و زیبایی سکوت را کاملآ لمس خواهید کرد 

غذا دهنده ماهی خودکار چیست ؟ یک ابزار الکترونیکی است که به طور خودکار برای تغذیه ماهی های آکواریوم در فواصل منظم و حفظ برنامه منظم تغذیه طراحی شده است. متشکل از یک محفظه است که با انواع مواد غذایی خشک می توانید پر کنید و یک تایمر که در فواصل تنظیم شده محفظه را چرخانده و باعث میشود به میزان معین غذای ماهی آکواریومی از شکاف قابل تنظیم بالای محفظه به آب بریزد.

مناسب برای انواع اکواریومهای آب شور و آب شیرین

دارای ساعت و تایمر کوارتزی داخلی

دارای کلیپس و گیره برای اتصال به انواع بدنه اکواریوومها

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت گردآوری ، تهیه و ترجمه گردیده است. لذا خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

ADA AF-01 Automatic  Fish Feeder Tank Aquarium Fish Food Feeding 24 hour Timer

 

خصوصیات و مشخصات غذا دهنده اتوماتیک دیجیتالی یا فیش فیدر تایمری آکواریومی آدا مدل آ اف-01 : 

قابلیت تنظیم و تعیین 1 الی 2 برنامه غذادهی اتوماتیک روزانه

دارای ولومی ریزش دستی (برای زمانیکه دوست دارید در همان لحظه و بدون در نظر گرفتن برنامه ریزی غذا را بریزد). 

تنظیم و ست کردن راحت و آسان ( نیاز به کمی حوصله و زمان برای تست و آزمایش دارد)

دارای درب کشویی درجه دار برای تنظیم میزان و اندازه ریزش غذا

فیدر کامل بدون هیچ سر و صدایی

تنظیمات سریع و آسان

برنامه ریزی حجمی مواد غذایی

مخصوص غذاهای خشک پولکی یا قرصی

زماندار دقیق

دریچه محفظه ویژه جهت جلوگیری از ورود بخار هوا و رطوبت محیط و جلوگیری از مرطوب نمودن مواد غذایی

برنامه ریزی موادغذایی

مصرف برق بسیار کم

جنس بدنه : پلاستیک ABS

رنگ بدنه : زرد+مشکی

نوع باطری و برق مورد نیاز : 2 عدد باتری AAA نیم قلمی

محفظه غذایی با اندازه مناسب برای نگهداری و استفاده میانگین 5 الی 10 روز مواد غذایی یک آکواریوم معمولی

اندازه دستگاه : 74*104*116 میلیمتر

وزن : 234 گرم

 

بسته بندی شامل :

1 عدد دستگاه غذادهنده دیجیتالی آدا 01

1 عدد پایه پیچ دار کشویی جهت اتصال دستگاه به بدنه اکواریوم

 

اطلاعات فروش :

1-بهتر است یک الی دو روز قبل از مسافرت این دستگاه را تجربه تست دستگاه را داشته باشید . چون ممکن است تنظیمات را درست و صحیح انجام نداده باشید و به دلیل ریزش بیش از حد غذا روزهای اول تمام شود یا اینکه غذا کم ریخته شود و ماهیان گرسنگی بکشند.

2-میزان باز بودن دریچه کشویی خیلی مهم است و بستگی به اندازه تکه های غذا و تعداد ماهی و نوع ماهی دارد. هرچه دریچه بازتر باشد میزان غذای ریزشی بیشتر خواهد شد و غذای محفظه زودتر تمام خواهد شد.

3-حتماٌ از پر بودن باطری داخل دستگاه مطمئن باشید و از پر بودن باطری قبل از مسافرت باخبر باشید . (نو بودن باتری دلیل بر پر بودن آن نیست و ممکن است باطری مدتها در مغازه یا انبار مانده باشد و انرژی خود را از دست داده باشد و خالی شده باشد).

4-در هنگام چرخش محفظه بوسیله موتور دستگاه به هیچ وجه مانع چرخیدن آن با دست یا چیز دیگری نشوید و در مکانی آنرا نصب کنید که محفظه دستگاه بتواند براحتی بچرخد و به جایی گیر نکند.

5-برای یک آکواریوم معمولی با تعداد ماهی 5 الی 7 عدد در اندازه ریز و کم غذا ، حدود 1 بار ریزش در روز کافی میباشد. و در صورت 1 بار ریزش در روز محفظه غذای این دستگاه برای 5 الی 10 روز می تواند غذا داشته باشد (بستگی به اندازه تکه های غذا و میزان باز بودن کشویی) .

6-هر چند نام این دستگاه و کارآیی آن برای آکواریوم و ماهی در نظر گرفته شده ولی به احتمال زیاد بتوان آنرا برای پرنده های قفسی نوک ریزی که از بذرها و دانه های کوچک تغذیه میکنند نیز استفاده کرد . تا زمانیکه مسافرت هستید یا در خانه نیستید از غذا داشتن پرندگان زیبای خود مثل قناری و بلبل و فنچ و طوطی مطمئن باشید.

البته میزان غذای مورد نیاز و تعداد صرف غذا برای یک پرنده بیشتر از یک ماهی کوچولو است و ممکن است ظرفیت محفظه برای دو الی سه روز بیشتر جواب ندهد (بستگی به میزان ریزش)

 

توجه : در موقع نصب روی آکواریوم و هنگام جابجایی و استفاده احتیاط کنید که دستگاه داخل آب نیفتد یا در موقعیتی نباشد که روی آن آب ریخته شود.

 

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید