به دلیل افزایش هزینه تمام شده، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

ترموستات پریزی تروتک مدل بی ان30

ترموستات پریزی تروتک مدل بی ان30


 

100,000 تومان

33689
تمام شد

ترموستات پریزی برند TROTEC آلمان مدل BN30 با قابلیت قطع اتوماتیک برق خروجی موقع خارج شدن دمای محیط از محدوده تعیین شده

 

معرفی محصول :

این محصول یک ترموستات پریزی است که برای کنترل عملکرد تجهیزات حرارتی و برودتی جهت تنظیم خودکار دمای محیط در یک محدودۀ تعیین شده به کار می رود.

محصول فوق یک مکمل ایده آل برای تجهیزات حرارتی و برودتی نظیر کولرها، هیترها و ... می باشد که دارای ترموستات داخلی نیستند؛ این ترموستات را بین پریز و دوشاخۀ تجهیزات مذکور قرار داده و میزان دمای مطلوب برای محیط را روی ترموستات انتخاب کنید.

ترموستات فوق دارای قابلیت تنظیم دما از 5 الی 30 درجۀ سانتیگراد را در فواصل نیم درجه ای (5، 5/5، 6، 5/6 و ...) داشته و امکان تنظیم دمای محیط را به صورت نسبتاً دقیق فراهم می کند. به محض رسیدن دمای محیط به میزان تعیین شده، ترموستات عمل کرده و برق دستگاه متصل به پریز این ترموستات (مثل کولر، هیتر یا ...) را قطع میکند و دستگاه خاموش می شود.

این محصول علاوه بر کاهش مصرف انرژی از طریق کنترل عملکرد تجهیزات حرارتی و برودتی، شما را از خاموش کردنِ دستیِ تجهیزات مذکور بی نیاز می کند.

ترموستات فوق دارای یک صفحۀ نمایش برای نشان دادن دمای جاری محیط بوده و یک باتری داخلی نیز برای ذخیرۀ تنظیمات در هنگام قطعی برق در آن تعبیه شده است.

محصول مذکور دارای دکمۀ خاموش برای خاموش نمودن مستقیم دستگاه متصل است.

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

TROTEC BN30 Thermostat Socket

 

مشخصات ترموستات پریزی تروتک آلمان :

مدل : BN30

برند : TROTEC

کشور سازنده : آلمان

دامنۀ تنظیم دما : 5 اِلی 30 درجۀ سانتیگراد

حداکثر توان تحمل عبور برق: 3600 وات (16 آمپر)

دمای مجاز محیط هنگام عملکرد : 10- اِلی 70+ درجۀ سانتیگراد

موارد کاربرد : گلخانه ها، انبارها، سردخانه ها و ...

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید