0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

دوکاره ولتاژیاب و فلزیاب با قابلیت پیدا کردن سیم برق و لوله داخل دیوار

تومان87,000
32356
تمام شد
افزودن به فهرست دلخواه

فازیاب و فلزیاب یک دوکاره کارآمد و مفید برای پیدا کردن سیم کشی یا محل لوله های فلزی داخل دیوار یا زمین قبل از انجام عملیات مته کاری یا حفاری و تخریب میباشد که با آن شما می توانید از وجود برقهای ضعیف یا لوله های فلزی حتی از فاصله 3 سانتی متری داخل دیوار باخبر شوید.

گاهی اوقات چک کردن وجود برق یا لوله کشی آب می تواند مال و جان شما را نجات دهد زیرا عدم احتیاط بیش از حد یک نوع خودکشی است . مثلآ هنگامی که می خواهید روی دیواری میخی بزنید یا با مته سوراخ کنید در وحله اول اگر زیر آن نقطه در دیوار کابل برقی رد شده باشد خطر اول جان شماست و رتبه بعدی نیز قطع شدن یا اتصال برق یا سوراخ شدن لوله کشی می باشد که شما برای این مشکل باید کل آن نقطه را بشکافید تا کابل یا لوله را در آورده و ترمیم کنید

وسیله معرفی شده سیب7 پیشگیرنده و راه حل این مشکلات خواهد بود فقط کافیست نسبت به کارایی که میخواهید (فلزیابی یا فازیابی) این وسیله جالب را از سمت کارآیی موردنظر (جلوی دستگاه برای فازیابی و یافتن جریان برق و ضلع کناری جهت فلزیابی و یافتن فلزات کاربرد دارد) به مکانی که شک دارید نزدیک کنید سپس دستگاه درصورت وجود برق یا فلز هم چراغش چشمک زده و هم بوق میزند.

اگر از فاصله دورتری این عکس العمل را نشان داد شما می توانید برای پیدا کردن نقطه و محدوده نزدیک ، حساسیت آنرا توسط پیچ ولومی کنار دستگاه کم کرده و به نقطه مورد نظر به همین ترتیب نزدیکتر شوید. 

البته محدوده ای پیدا شده را با کم کردن حساسیت می توانید کوچکتر کنید (محدوده ای به قطر 5 سانتیمتر) ولی نه بصورت کاملاٌ دقیق و نقطه و هرچه فاصله سیم کشی یا لوله کشی از سطح دیوار بیشتر باشد محدوده بزرگتری را پیدا خواهید نمود و هر چه به سطح دیوار نزدیکتر باشد نقطه یابی دقیقتر خواهد شد.

حتی از روی دیوار یا مانع های باریک نیز می توانید این کار را انجام دهید و حساسیت آن به حدی است که برق ضعیف مانیتور یا برق موجود در کابل ماوس را نیز پیدا خواهید نمود  بدین ترتیب می توانید برای خود یک تعمیرکار اولیه ماهر شوید تا با پیدا کردن نقطه قطع شده در طول یک کابل یا سیم خودتان به ترمیم آن بپردازید.

حتمآ یکی از تفاوتهای رفتار ما ایرانیان با افراد سایر کشورها می دانید و آنهم اینکه همیشه دوست داریم اکثر مشکلات را خودمان حل کنیم بدون اعتقاد به اینکه آنرا باید بدست کاردان یا کارشناس مربوطه بسپاریم

حتی اگر نتوانیم آنرا درست انجام دهیم حتمآ یک تستی خواهیم کرد

و این اخلاق و رفتار خیلی مفید و خوب است ولی متاسفانه گاهی اوقات جدای از ضررهای مالی بعضی مواقع خطری متوجه جسم ما نموده و یا ضررهای جانی نیز به دنبال خود میاورد.

این توضیحات ما در مورد برق و لوازم برقی یا تعمیرات شخصی مشکلات برقی می باشد

زمانی که بخواهید یک وسیله برقی را باز کنید یا با سیم برق کار دارید اولین توصیه ای که همه می کنند بررسی وجود برق در بخش مربوطه است (چون برق واقعآ شوخی بردار نیست ، حتی اگر شما ولش کنید اون شما رو ول نمی کند )

امروزه با وسیله ای به اسم فازمتر می توانید وجود برق را چک کنید

منتها این ابزار نیز به نوبه خود دارای مشکلاتی نیز می باشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود :

باز بودن اجباری قسمت فلزی سیم برای تست

نمایش تست فقط زمانیکه حتمآ این وسیله به سیم مذکور تماس پیدا کند

اشتباه در بررسی زمانیکه شما فقط سیم منفی یا نول را چک کرده باشید

بعضی از انواع نامرغوب این ابزارها دارای چراغ و لامپ بسیار ضعیفی می باشند یا جنس بی کیفیت بدنه آنها مانع دیده شدن 

نور لامپ مخصوصآ در فضای نورانی شده و همین مشکل کوچک با جان شما بازی خواهد نمود

حال با این مشکلات در جهت رفع آن وسیله ای معرفی می کنیم که خیال شما را راحت خواهد نمود هر چند که ما در ابتدا برای رفع مشکل رجوع به تکنسین و کارشناس مربوطه را توصیه می کنیم

این ابزار SiB7 یک فازمتر با قابلیت فلزیابی یا متال دتکتوری بوده منتها با قابلیت استفاده بدون نیاز به اتصال و به زبانی دیگر فزیاب و فازمتر بیسیم.

این وسیله با کیفیت بالا توانایی این را دارد که وجود برق را از یک فاصله کوتاه تشخیص داده و چراغ خود را روشن نماید

یعنی برای بررسی یک کابل و سیم یا وسیله برقی فقط کافیست قسمت جلوی آنرا به کابل و یا قسمت برقی وسیله نزدیک کنید اگر برقی وجود داشته باشد چراغ آن سریعآ فلاشر زده آلارم زده و شما را مطلع خواهد نمود

تذکر : قبل از استفاده از این وسیله آنرا در جایی که برق وجود دارد امتحان کنید تا مبادا بدون باطری بوده یا باتری آن تمام شده باشد.

هر چند این وسیله کم مصرف بوده و باطری آن بندرت تمام می شود ولی خواهشمندیم این بررسی را حتمآ انجام دهید .

این متن و عکس ها توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است.از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

CALIBEUR JDT-01 Voltage Tester and Metal Detector 2 in 1 Stud Finder

 

خصوصیات و مشخصات فلزیاب و  فازمتر بیسیم دستی کالیبیور مدل جی دی تی-01 :

برد و عمق برای یافتن جریان برق : برای سیم برقی با جریان 100 ولت AC تا عمق 30 میلیمتر و برای سیم برقی با جریان 220 ولت AC در دیوار یا مانع تک لایه غیر فلزی خالص تا عمق 35 میلیمتر در دقابل ردیابی است.( از فاصله نزدیکتر نسبت به ولتاژهای پائینتر و از فاصله دورتر نسبت به ولتاژهای بالاتر از این اعداد نیز عکس العمل نشان می دهد منتها پیدا کردن نقطه دقیق آنها مشکل خواهد بود)

برد و عمق برای یافتن فلز : فلزی با سطح و قطر 15 میلیمتر تا عمق 30 میلیمتر در دیوار یا مانع تک لایه خالص غیر فلزی قابل ردیابی است

قابلیت تنظیم حساسیت 

باطری مورد نیاز : 1 عدد باطری 9 ولت کتابی

اندازه : 20 * 24 * 157 میلیمتر

دمای کارکرد : از 20- درجه زیر صفر الی 120 درجه بالای صفر

رطوبت کارکرد : حداکثر 80 درصد

اخطار بصورت آلارم و چراغ

رنگ بدنه : نارنجی

اندازه : 22*58*138 میلیمتر

وزن خالص : 110 گرم

 

بسته بندی  از نوع وکیومی شامل :

1 عدد فازمتر بیسیم

1 عدد باطری کتابی 9 ولت (داخل دستگاه یک عدد باطری 9 ولتی قرار دارد که متاسفانه به دلیل ماندن در انبار خالی شده است و نیاز به باطری جدید دارد)

 

اطلاعات فروش:

سری جدید این دستگاه در رنگ تمام نارنجی ارائه میشود . یعنی همه قسمتها و بخش های بیرونی دستگاه به رنگ نارنجی میباشد.

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر