ساکنین شهر تهران: تحویل سریع سفارش در عرض 4 الی 6 ساعت کاری 

ساکنین شهرستان: تحویل سفارش به تیپاکس یا ترمینال در ساعات کاری همانروز - تحویل به پست پس از 1 روز کاری

 

 به دلیل افزایش هزینه واردات، برخی اقلام مشمول افزایش قیمت میباشند

چراغ خورشیدی بزرگ با ارتفاع 75 سانتیمتر دارای 12 لامپ ال ای دی

چراغ خورشیدی بزرگ با ارتفاع 75 سانتیمتر دارای 12 لامپ ال ای دی


 

208,000 تومان

3399
تمام شد

چراغ سولار و لامپ خورشیدی بزرگ با ارتفاع 75 سانتیمتر، مناسب حیاط و باغ بدون نیاز به سیمکشی برق دارای 12 لامپ فوق کم مصرف LED 

این چراغ با صفحه خورشیدی که بر روی آن تعبیه شده است روزها و هنگامی که نور است انرژی نور را در داخل باتری داخلی خود ذخیره نموده و شبها یا زمانیکه هوا تاریک می شود بطور اتوماتیک چراغ را روشن می نماید

و با این حساب شما با خرید آن یک چراغ دائمی بدون هزینه در باغچه یا حیاطتان خواهید داشت

مناسب برای ویلا و باغ و محوطه های انبار یا کارخانه و محل های  برگزاری مجالس عروسی و تولد و جشن و مکان هایی که دسترسی به برق ندارند. 

فقط یکبار نصب می کنید آنهم بدون نیاز به سیم کشی و خطر برق و سایر مشکلات و هزینه ها

با این حساب شما با خرید آن یک چراغ بدون هزینه در باغ یا حیاط منزل خود خواهید داشت. 

لامپ خورشیدی با محفظه بزرگ نورانی و محفظه پخش کننده نور

با ظاهری بسیار زیبا و جنبه دکوری آن نیز قابل توجه میباشد که برای افزایش جذابیت و کلاس محیط نیز موثر میباشد.

 

توصیه سیب هفت: بهتر است شما هم از انرژی های سبز ( مثل انرژی باد و خورشید و آب) استفاده کنید تا امانتداری خود را برای آیندگان در مورد سوخت های فسیلی  تکمیل کنید

سوخت هایی که بدلیل اینکه به چشم ارث و میراث گذشتگان به آن نگاه میشود هر روزه مقادیر زیادی از آن به هدر میرود و برای جایگزین کردن آن میلیونها سال وقت و انرژی لازم است

حال برای استفاده از یکی از این انرژی های موجود یعنی انرژی نور خورشید سیب هفت چراغهای خورشیدی را به شما معرفی می کند چراغی جالب و مفید که استفاده از این کالا  برای هر محیطی و هر استفاده کننده بامعرفتی توصیه میشود.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

75 cm Super Bright Solar Garden Light With 12 LED

 

مشخصات و خصوصیات چراغ خورشیدی حیاطی بزرگ 75 سانتیمتری 12 لامپی باغچه ای نیزه ای:

ارتفاع چراغ: حدود 75 سانتی متر

تعداد لامپ: 12 لامپ ال ای دی

بدنه فلزی ضد زنگ  و مقاوم

مدت زمان مورد نیاز جهت شارژ کامل :یک روز آفتابی تابستانی کامل با تابش مستقیم خورشید بدون آلودگی هوا یا 2 الی 3 روز هوای ابری

حداقل عمر لامپها: حدود 100 هزار ساعت (اگر میانگین 5 ساعت نوردهی را مبنا قرار دهیم پس این لامپ طول عمری برابر با 13 سال خواهد داشت)

حداقل طول عمر صفحه خورشیدی: حدود 12 سال (غیر از موارد ضربه و شوک یا شرایط آب و هوایی غیرمتعارف)

با قابلیت عوض کردن راحت باتری شارژی داخل آن جهت قویتر نمودن یا بیشتر نمودن زمان شارژ

دارای سنسور و حسگر نور (فتوسل) برای خاموش کردن اتوماتیک هنگام وجود نور ( روز) و روشن نمودن خودکار هنگام تاریکی ( شب) یعنی 

زمانیکه هوا تاریک میشود یا چراغ در محیط تاریک قرار می گیرد بصورت اتوماتیک و با واکنش حسگر نوری لامپ روشن شود.

بعد از پر شدن باتری و شارژ کامل می تواند حدود 3 الی 8 ساعت نوردهی کند (بستگی به میزان شارژ، زمان نورگیری از خورشید، قدرت نور خورشید فصلی، زاویه تابش نور خورشید، تمیزی هوا، دمای محیط، عمر و نوع باطری)

آسان نصب می شود و احتیاج به هیچ سیم کشی ندارد.

دارای منشور آینه ای که به پخش شدن و افزایش میزان نور لامپ کمک فراوان و در خور توجهی می کند. بطوریکه اطراف لامپ کاملاٌ روشن میشود.

با ظاهری بسیار شکیل و زیبا و شیک

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-این چراغ اطراف خود به شعاع نیم الی 1 متر (بستگی به تاریکی محیط و عدم شکست نور توسط چراغهای اطراف) را در حد خیلی معمولی روشن می کند، ولی توقع شما از آن منطقی باشد و انتظار نور آنچنانی در حد لامپ 100 واتی و پیدا کردن سوزن در داخل چمن زیر نور این چراغ نداشته باشید. ولی اطمینان میدهیم که نور آن از فاصله دور هم قابل رویت خواهد بود.البته به عنوان یک چراغ اتوماتیک بدون هزینه مصرف برق و بدون سیم کشی با جابجایی راحت، ارزش خوبی دارد.

2-توجه : اگر برای مدت طولانی نمی خواهید از این چراغ استفاده کنید برای اینکه سلولهای باطری سالم و پویا بمانند حداقل هر سه ماه یکبار آنرا جلوی نور خورشید یا منبع نور قوی بگذارید تا شارژ شود.

3-این کالا به دلیل یک تکه بودن و اندازه بزرگ برای شهرهای دیگر (منظور غیر از شهر تهران) با تیپاکس یا ترمینال ارسال خواهد شد (امکان ارسال این کالا توسط پست وجود ندارد). لازم به ذکر است امکان ارسال با تیپاکس فقط برای شهرهایی میسر است که شعبه تیپاکس داشته باشند.

لطفآ کد مشاهده شده را در کادر کناری تایپ کنید