0216672528302166724957  9 صبح الی 5 بعدازظهر

پک روشنایی خورشیدی قابل حمل سان پالس دارای خروجی یو اس بی و لامپ و سولار پنل مجزا

تومان1,240,000
33835
موجود
+
افزودن به فهرست دلخواه

ژنراتور خورشیدی پرتابل Sunpulse با صفحه سولار مجزا جهت تولید انرژی برق از نور خورشید و ذخیره و تبدیل آن به روشنایی و برق USB پاوربانکی

به همراه 3 عدد لامپ LED فوق کم مصرف 3 وات 12 ولتی + 2 عدد پورت خروجی USB پاوربانکی جهت شارژ انواع موبایل یا تبلت سازگار

 با قابلیت شارژ از طریق نور خورشید یا برق شهری (آداپتور)

این پکیج انرژی خورشیدی معرفی شده سیب هفت با هر بار شارژ کامل می تواند تا ساعتها به شما نوردهی کند یا گوشی موبایل و لوازم الکترونیکی شما را شارژ کند.

برای شارژ از طریق نور آفتاب (یا حتی نور لامپهای قوی) فقط کافیست پنل سولار آنرا به دستگاه وصل نموده و سپس پنل را در بهترین و قائمترین مسیر تابش نور خورشید قرار دهید تا باطری داخلی شروع به شارژ شدن کند.

تامین روشنایی از طریق ذخیره و تبدیل انرژی نور خورشید به انرژی الکتریسیته

با این کیت سولار معرفی شده سیب7 می توانید زمانیکه برق نیست یا جائیکه برق ندارد نور و روشنایی را به خانه یا چادر و کمپ یا محیط بیرون مثل جنگل و کوه و بیابان بیاورید و در کنار آن گوشی های تلفن همراه یا تبلت و GPS خود را شارژ کنید.

شما می توانید سولار پنل این دستگاه را برای همیشه در مسیر نور خورشید نصب کنید و سیم آنرا به دستگاه که در داخل خانه یا چادر گذاشته اید وصل کنید تا هنگام روز پنل  از طریق تبدیل انرژی خورشید باطری داخلی را شارژ کند و شما یا همراهان و اطرافیان شما همان لحظه میتوانید موبایل خودتان را شارژ کنید یا شب هنگام از روشنایی لامپهای این کیت سولار بهره ببرید.

این وسیله یک ابزار کارآمد و بی دردسر و سازگار با محیط زیست و بدون هزینه های جانبی مثل هزینه مصرف برق یا هزینه سیم کشی میباشد، امتیاز اصلی که این دستگاه دارد پر کردن تدریجی باطری شارژی داخلی زمانیکه آفتاب بر روی آن میتابد و فقط با تابیدن نور خورشید روی آن میباشد.

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب هفت تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود. 

Sunpulse Portable Solar Lighting System with USB Mobile Charger

 

خصوصیات و مشخصات پک و سیستم تولید برق روشنایی از انرژی خورشیدی سان پالس دارای 3 لامپ 3 واتی:

باطری 12 ولتی لید اسید با کنترلر شارژ 5 آمپری

دارای 3 عدد لامپ LED فوق کم مصرف 3 واتی 12 ولتی

دارای 2 خروجی USB جهت شارژ موبایل و لوازم مشابه سازگار

دارای 4 یا 6 خروجی جهت لامپ (بستگی به مدل انتخابی، مثلا مدل 7 آمپر 4 خروجی و مدل 26 آمپر 6 خروجی 12 ولت))

باطری شارژی داخلی 7 یا 12 یا 26 آمپری (بستگی به مدل انتخابی موجود)

برق پورت های یو اس بی: 5 ولت 2.1 آمپر

دارای چراغ نشانگر وضعیت باطری

نوع کنترلر شارژ: PWM

نوع پنل: 20 یا 50 وات

دمای مناسب کارکرد: 35- الی 65+ درجه سانتیگراد

اندازه باکس اصلی: مدل 7 آمپری حدود 107*118*190 میلیمتر

 

اطلاعات فروش سیب هفت:

1-جهت بهترین و بیشترین شارژ توصیه میشود سولار پنل این پکیج را در جایی که بیشترین سهم را از تابش نور خورشید دارد نصب کنید، بنابراین نصب آن زیر سایه یا زیر موانع و درخت یا مواقع ابری بودن هوا باعث کاهش بازدهی خواهد شد.

2-پنل سولار این دستگاه سیب هفت در مقابل آب و هوای نامساعد و بارش باران مقاوم میباشد (IP65) ولی این امر دلیل بر ضد ضربه یا ضد گلوله بودن آن نیست لذا از برخورد اجسام نوک تیز یا سنگین یا مایعات خورنده و اسیدی یا داغ مثل آب جوش مخصوصا به بخش صفحه خورشیدی آن خودداری کنید.

3-برای اینکه سلولهای باطری داخلی در اثر عدم استفاده طولانی مدت از بین نروند توصیه میشود در صورتیکه این وسیله را میخواهید مدتی استفاده نکنید (مثلا میخواهید در انبار یا جایی بگذارید بماند) هر 3 الی 4 ماه یکبار آنرا شارژ کنید یا به مدت یک روز جلوی نور خورشید بگذارید تا شارژ شود بدین ترتیب سلولهای باطری سالم خواهند ماند.

4-با اینکه دستگاه اصلی در قاب محکم قرار داده شده در نهایت میتواند در مقابل رطوبت معمولی و گرد و خاک مقاومت کند. بنابراین احتیاط کنید که باکس اصلی یا اتصالات کابل ها در آب نیافتد یا زیر بارش مستقیم آب و باران قرار نگیرد.

پیغامی ثبت نشده

نوشتن نظر